Skocz do zawartości

Zdjęcie

parowiroza u loch

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share FarmerWodniki

FarmerWodniki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 styczeń 2007 - 21:03

parowiroza u loch czy nie oproszenie sie badz ponowna rója po około 2 miesiacach od zapłodnienia moze byc przyczyną parowirozy. Prosze o info na ten temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
parowiroza u loch Dzisiaj, 14:42
  •  

#2 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 14 styczeń 2007 - 00:25

parowiroza u loch Nieco wiecej szczegułów. Jaka część lch powtarza, czy badasz ciążę, czy są poronienia czy w śród urodzonych są martwe (mumifikaty), po ilu dniach ciaży łączysz w grupy (jak owszem łączysz) i jakiej wielkości są to grupy itp.

#3 Share FarmerWodniki

FarmerWodniki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 styczeń 2007 - 16:10

parowiroza u loch moje lochy nie sa łączone sa pojedynczo w kojcach, trafily mi sie ostatnio dwa przypadki na 10 loch, ktore tak jak wczesniej napisalem wykazuja objawy parowirozy. Czytalem sporo na ten temat roznych opinii i wiem ze jesli tak jak piszesz jest martwe badz zdazy sie poronienie to jest to przyczyna parowirozy. Moje problemy sa troche innego typu i tak jak pisalem locha goni mi sie dwa miesiace po zapłodnieniu. Ale sadze ze moje podejrzenia sa sluszne i jest to ta choroba. Dzieki za odpowiedz

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 14 styczeń 2007 - 18:20

parowiroza u loch Jeżeli nie ma poronień tylko powtarzają ruje to może to być wina toksyn w paszy. Nie maja nowo narodzone prosieta rozkroczności ewentualnie u świnek(świezo urodzonych) nie zauważyłeś czerwonego sromu i napuchnietego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share FarmerWodniki

FarmerWodniki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 14 styczeń 2007 - 19:11

parowiroza u loch Z tym to ja raczej nie mam problemow ale ostatnio to sie cos dzieje.Poniewaz zeby dwie lochy mnie zawiodly to tak jeszcze nie bylo. Powod musi byc jakis i podejzewam ze to parowiroza juz mam szczepionke na to .Zobaczymy jakie beda efekty .Pozdrawiam