Skocz do zawartości

Zdjęcie

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360

344 odpowiedzi na ten temat

#301 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 10:22

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Jeśli na zdjęciu pomyliłeś tylko opis zasilania z powrotem, a na to wygląda to masz dobrze zrobione.
Gdyby faktycznie te przewody były by zamienione od razu zauważył byś, że coś jest nie tak podczas pracy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Dzisiaj, 11:59
  •  

#302 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 14:20

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Witam ja to nie wiem co by sie dzialo gdybys odwrotnie podlaczyl :ph34r: Jesli teraz wszystko dziala jak nalezy to jest dobrze zrobione...Pozdrawiam i oby Ci dluuuugo sluzyla pompa. B)

#303 Share Soul94

Soul94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 16:29

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Aha.. nie no jest dobrze tak na wszelki wypadek dzisiaj sprawdziłem :ph34r: Co do pompy to nie dziękuje.. dzisiaj człowiek nie może być niczego pewien;/
Pozdrawiam i do usłyszenia i oby w innym dziale B)

#304 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 04 grudzień 2013 - 17:40

Według instrukcji ciśnienie w układzie to 120kg/cm2. Zapewne wartość przy normalnej pracy, stąd zapewne zabezpieczenie przy pompie zaworem bezpieczeństwa 13,5MPa.
Cylinder siłownika jest zabezpieczany zaworem bezpieczeństwa o wyższym ciśnieniu, ale nie pamiętam dokładnej wartości. Wynika z tego, że to właśnie 17,5MPa czyli ten na zdjęciu.

zawór cylindra jest na 19 MPa http://www.google.pl....57155469,d.ZGU

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#305 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 13:29

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli ona ma 23cm2 pojemności to przy 1000 obr będzie miała wydajność rzędu 23l. A w c-360 jakie ona ma max obroty? Pilne

#306 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów

Napisany 28 grudzień 2013 - 18:05

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 @Marcin nie pojemność pompy tylko wydajność , zazwyczaj jest ona podawana w litrach na minute przy 1500 obr . np
http://sklep.hylmet....6310-p-104.html
http://sklep.hylmet....46310-p-73.html
http://sklep.hylmet....6310-p-103.html

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#307 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 12:52

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 a co sądzicie o pompach aluminiowych do c360 bo mnie juz z tymi żeliwnymi CH... chce strzelić
podobno one produkują do 200 barów ?
i co to moze byc ze te pompy żeliwne tak szybko siadają w c360 a kolega ma zetora 7245 i pompę ma od c360 i ma tura i dźwiga ciazary i pompa chodzi juz 5 lat jak nowa (wyłacznie gnój nim ładuje i kiszonke)

#308 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 13:12

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 To ile "produkuje" nie zależy od pompy tylko od ustawienia zaworu przelewowego. A on zaś ustawiony jest na ciśnienie zalecane do danego układu hydraulicznego.
Części są coraz gorszej jakości. Pewnie celowo. Żeby był na nie kupiec.
KPK Kumurun Team

#309 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 14:53

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 ale jak bym załozył ta pompę aluminiową to powinna pochodzi dłuzej niz ta żeliwna ?
http://allegro.pl/po...3798587879.html
i jaki zawór by sie do niej nadawał ?

ps a zanajomy mi móil ze miał 3p i miał tura i piodłozyl pod zawór podkładke i móił ze pękła mu jakas rurka ktora jest nie wymienialna i musiał wzywac spawacza ktory spawał ją do lusterka
niewiem czy on mówił prawe czy w ch leciał ?

Edytowany przez rusin123456789, 06 styczeń 2014 - 15:06.

#310 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:38

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Rusin kup sobie pompe z zaworem kompletna. Skrecic do kupy olej wlac i strzala!!! Pod zawor podklada sie podkladke, nakrętkę, kolke od lozyska tez mozna, tylko z glowa, bo jak za duzo podlozysz to bedziesz za***rdalal do sklepu po nastepna pompe... Wiem co mowie bo ja juz tak robilem i wcale do śmiechu mi nie bylo... http://sklepmaniek.p...46.310w1al/1907
Kup takie cos i bedzie dobrze.
Pisz bardziej do składu bo Twoich postów zrozumieć nie można

Edytowany przez danielhaker, 08 styczeń 2014 - 10:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2014 - 08:58

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 zbyszko a ty masz tą pompe aluminiową czy zwykła ?

a jak masz to ile ta pompa aluminiowa wytrzymywała dłużej ??
i czy był na niej znacznie większy udźwig bo mi nie trzeba wiecje udzwigu jak 900 kg bo mocowanie do bloku jest

#312 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 18:04

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Witam pompy aluminiowej nie mialem.Od ludzi slychac ze niby dobre sa. Ja kupilem zetorowska i to ona mi pekla. Obecnie posiadam dalej zetorowska i mam ustawione na 180,190 bar cisnienie lecz ta pompa sluzy mi tylko do tylnego podnosnika, do tura taka sobie. Kupilem i zamontowalem pod filtrem powietrza http://www.e-hydraul...O-22247027.html
Moim zdaniem warto zaryzykowac i kupic ta aluminiowa z zaworem. Nic nie tracisz i tak kupujesz pompe, takze gdybym byl w Twojej sytuacji to bym kupil ta pompe. Jak chcesz miec duzy udzwig nie ryzykujac ze moze peknac Ci pompa to radze wymienic silowniki na grubsze. Sa w sprzedazy takie http://www.sklepdlar...103/produkt.htm
Ja posiadam silowniki standardowe czyli szalu nie ma hehe.
Po kropce zawsze stawiamy spację!

Edytowany przez danielhaker, 08 styczeń 2014 - 10:47.

#313 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2014 - 18:48

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 zbyszko tą pompę co dałeś linka to ona ma juz oryginalnie ta przystawkę na wale od razu przykręcam czy trzeba dospawywać coś ??

#314 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 20:00

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Ona jest oryginalna taka jak na zdjeciu. Jak chcesz ja polaczyc z kolem pasowym z walu to musisz ja umiejscowic pod filtrem powietrza i polaczyc kardanem http://www.sklepdlar...022/produkt.htm gotowy kardan ale osobiscie nie polecam Ci tego walka bo nie wytrzyma dlugo. Kupilem go to wiem ile moze hehe... http://www.sklepdlar...htm������������ tutaj masz kolo pasowe z gotowymi otworami.Akurat to kolo to polecam bo masz nieograniczona mozliwosc kombinowania polaczenia pompy z kolem pasowym. Ja polaczylem pompe z kolem pasowym w ten sposob ze:kupilem 30 cm walka z grubym frezem http://allegro.pl/ur...3785976189.html (o taki frez mi chodzi) i jedna strone tego walka przyspalalem do flanszy ktora przykrecilem do kola, a druga strone przyspalalem do tulei ktora wchodzi na ten wystajacy walek przy pompie. Wszystko musialem idealnie w osi zrobic, inaczej bym cos popsul. Jak juz walek z tuleja idealnie prosto chodzil to wtedy uspawalem podstawke pod pompe, przykrecilem pompe i testowanie przebieglo pomyslnie. Nastepnie przecialem ten walek z frezem bodajze 5cm od strony flanszy i polaczylem go taka tulejka jak kiedys stosowano do polaczenia dwoch pomp w opryskiwaczu sadowniczym SLEZA... Na sam koniec docisnąłem ta tuleje do flanszy i przewiercilem na wylot tuleje z walkiem wiertlem fi 6 czy 7. Jak potrzebna jest mi pompa do tura to nakladam tuleje na walek, wkladam zawleczke i strzala, a jak nie potrzebuje pompy to wyciagam zawleczke spycham tuleje z tej czesci walka co jest przykrecony do kola i to bylo by wszystko. Chyba zrozumiale napisalem. Jak dorwe aparat to zrobie zdjecia wtedy bedzie wszystko widac.KONIEC

Edytowany przez danielhaker, 08 styczeń 2014 - 10:53.

#315 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 13:14

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Witam,co to za Inteligencja czerwonym drukiem poprawia moje posty?Tylko ja byki wale w tresci???

Ostrzeżenie pkt. 1.4

Edytowany przez Elektrotechnik, 08 styczeń 2014 - 14:26.

#316 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 18:00

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Dziekuje Ci za nagrode. Dobrze Wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic to ostrzezenie. Nie zapomnij o innych :wub:
Na Forum ile osob sie znajduje?Mam nadzieje ze masz podzielna uwage i ogarniesz Wszystkich.Do milego Kolego..

Nie zapominam o innych i staram się ogarniać wszystkich. A dla Ciebie kolejny punkt za pisanie nie na temat. Jeszcze jeden i pójdziesz na tygodniowy urlop.

Edytowany przez Elektrotechnik, 09 styczeń 2014 - 09:10.

#317 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 18:28

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Kolego zbyszko jeśli chcesz ponarzekać na moderatorów , to jest od tego specjalny temat zapraszam ;) , masz tu l;ink do tematu
http://www.agrofoto....e +moderatorach

#318 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 17:55

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Witam Wszystkich...Jaka nagroda mnie czeka jak dostane np.20 karnych punktow? Pozdrawiam.

#319 Share qwedffgdsxdfs

qwedffgdsxdfs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 28 październik 2014 - 12:34

witam miałem problem z małą wydajnością hydrauliki w ciągniku po zdjęciu pokrywy z pompą okazało się że olej ucieka poprzez dwa otwory z tyłu pompy czy pompa jest do wymiany?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3443 postów

Napisany 29 październik 2014 - 07:55

Odkręć  ten  dekielek   z  tyłu pompy  , [  ten  w  którym są  te  otworki] , pod  nim  są  2 tzw. oringi  , pewnie  są  uszkodzone  ,  

W  starej  pompie  niektórzy  zaślepiają  te  otworki .......