Skocz do zawartości

Zdjęcie

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360

344 odpowiedzi na ten temat

#241 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:18

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Coś musi być. Możliwe że to to.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Dzisiaj, 11:23
  •  

#242 Share okocza1989

okocza1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:25

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 no właśnie niewiem jezeli wcześniej było dobrze jak było podpięte pod hydraulike ciągnike
to tak jak by gdzieś na powrocie dławił sie olej

#243 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:27

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Wcześniej to znaczy kiedy się to nie działo?
KPK Kumurun Team

#244 Share okocza1989

okocza1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:28

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 jak tur był podpięty pod hydraulike ciągnika. A jak założym dodatkową pompę nsz 32 i podpiełem tura to zaczeło tak sie dziać.

#245 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:36

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 No i nic dziwnego. Zanim tamta pompa wytworzyła ciśnienie żeby tura cisnąć na dół opadł sam. A ta większa ciśnie go siłowo. Nie opada pod własnym ciężarem. Z tego wynika że musi coś dławić. I to tylko w tą jedną stronę.
KPK Kumurun Team

#246 Share okocza1989

okocza1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:40

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 ciekawe jak by po rozwiercał te otwory co są na powrocie na takie jakie są na zasilaniu

#247 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:43

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Możesz z ciekawości spróbować na jednym. W każdej chwili możesz o takiej samej średnicy dławik zrobić.
KPK Kumurun Team

#248 Share okocza1989

okocza1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:45

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 gorzej jak sie zepsuje siłownik przez to wiercenie :)

#249 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:51

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 E no jeśli na około otworu jest na tyle mięsa że gwint nie odleci to nic mu nie będzie. Zwężenie na jednym z otworów nie jest po to żeby siłownika nie zniszczyć tylko po to żeby pracował w inny sposób. W tym przypadku wolniej. O ile to to.
KPK Kumurun Team

#250 Share okocza1989

okocza1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:54

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 kolano co sie w kręca w siłownik jest m 24 to miejsca jest sporo tylko trzeba siłownik rozłożyć na części pierwsze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 14:59

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 No na pewno. Bo wiórów nawalisz do środka.
KPK Kumurun Team

#252 Share okocza1989

okocza1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 15:04

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 trzeba będzie spróbować

siłownik od wspomagania chodzi idealnie

#253 Share wiedman1900

wiedman1900

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 19:55

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 koledzy mam zamiar kupić do swojego ursusa pompę od zetora zastanawiam się czy jak kupię oryginalna taka
jaką robią do c 360 która jest węższa to też muszę dokonać wymiany zaworu bezpieczeństwa na od zetora czy
pasuje ten stary który miałem i czy filtr oleju będzie tez pasować pisze tak ponieważ wymieniłem pompę na wzmocnioną jakieś 2 lata temu chodzi w miarę uniesie te 600kg ale jest problem z kiszonką i właśnie mam jeszcze pytanie jakie ustawić ciśnienie na zaworze bezpieczeństwa bo teraz mam 14mpa za wszystkie odpowiedz z góry dzięki

#254 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 18:44

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 dla spokoju lepiej wymienic zawor...a najlepiej to oba wymienic.ja tam jak wsadzilem pompe od zetora to kupilem rowniez dwa zawory,w ten co jest przy pompie to wlozylem chyba ze 3 czy 4 podkladki fi 6 i wkrecilem spowrorem to srube ze sprezyna wtedy bylo 200 bar ale mi pompa pekla wiec nastepnym razem ustawilem na 180 bar i jest jakotako...hehe a drugiego nie ruszalem.ja kupilem zwykle do c360 z Hylmetu nie widzialem sensu zeby kupowac zawory od zetora a filtr to mam ten stary tylko go wyczyscilem i troche go przerobilem...ale to jest latwe takze dasz rade to samemu zrobic. jest lepsze wyjscie z sytuacji...tylko ze drozsze to wyjscie...zeby tur unosil bele z siano kiszonki to lepiej jest kupic grubsze silowniki,sa cholernie drogie ale jest to lepsze niz podkrecac zawory takie jest moje zdanie na ten temat.ja podkrecilem zawor i co?d*pa...wiecej unosi ale jak trafi sie mokra belka to zesrac sie mozna i tak nie podniesie.dobra koniec pisania hehe

#255 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 31 styczeń 2013 - 22:47

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 najlepsze wyjście to pompa od 7211, ja mam taką założoną, tylko pod filtr było trza założyć jeszcze jeden większy oring bo pompa ma większy wlot, i lekko rozwiercić ( w moim przypadku rozpiłowałem pilnikiem)otwory od mocowania filtra, a tak to pompa pasuje, do tego założyłem od razu zawór tez od 7211, jest chyba ustawiony na 175 jak pamiętam, i jak na razie ponad rok działa:)

#256 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 01 luty 2013 - 16:38

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 kolego Filipoo a tura to masz przy ciagniku?

#257 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 02 luty 2013 - 10:35

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 tak mam:) i do tego na siłownikach od "nuja" jak ktoś wie co to jest, to tez wie jakie duże są tam siłowniki, a dość w miarę to chodzi, ale mogło by szybciej:)

#258 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 02 luty 2013 - 12:52

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 i o to mi chodzilo...czyli ile tak na oko podniecie twoj tur?bo ja mam na zwyklych silownikach i ogolnie to do d*py z tymi moimi silownikami...bo za cienkie sa i ciezko jest na nich koszonke targac..i jeszcze jedno pytanie:duzo trza bylo przerabiac zeby pasowaly te twoje silowniki?A nie myslales o zamontowaniu innej pompy od przodu ciagnika czy na walek wom?

#259 Share okocza1989

okocza1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 02 luty 2013 - 17:35

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 A jakiej są średnicy siłowniki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 02 luty 2013 - 18:07

najwydajniejsza pompa hydrauliczna do c-360 Ja znam tani i w miarę dobry sposób, u nas wiele ludzi tak robi jak w c-360 kończy się hydraulika to wymieniają tylko tłok i tłoczysko a resztę odłączają, kupują pompę hydrauliczną nsz 32, koszt koło 150 zł ona jest wydajności 44 L na wałek wychodzący z niej zakładają koło pasowe takie żeby gdy c-360 osiąga 2400 obrotów to żeby ona osiągała w granicach 2000. Do tego nowy rozdzielacz 2 albo 3 sekcyjny zależy do czego komu, koszt to od 250 do 350 w zależności od firmy, trochę węży przeróbek i wiadomo wywalamy sterowanie dźwigniami, rozdzielacz i pompę starą. I za około 450-600 zł mamy taki układ hydrauliczny że mucha nie siada. Wiadomo że pompę montujemy koło silnika na pasek. Zyskujemy większą wydajność, tanie części ( znam takiego co ma 2 pompy w domu kupił je po 110 zł i powiedział że jak mu się zepsuje to wymiana zajmie mu max 1h więc nawet jak by ciężko użytkował to nie ma ciula kila sezonów bez naprawy wytrzyma a jak się zepsuje to do regeneracji i jeszcze trochę czasu pochodzi) tu za 2 pompy wychodzi co za 1 oryginalną a kłopot z wymianą jej podczas sezonu jest nie mały. To ma jeszcze plus że ile chcemy to sekcji zrobimy i jeszcze działanie pompy nie zależy od wom. Same plusy chociaż jest jeden minus zn ciągnik ciut ciężej pali ale to w gruncie rzeczy nie zauważalne.