lena_medoedka

Минск. Беларусь.

Polecane posty

kewin123    43

Co w tym momencie robi admin.Chodzi mi o język.Ja naprawdę wszystko rozumiem i niemam nic przeciwko nowym urzytkownikom z innych krajów ale jeśli jest to forum prowadzone w języku polskim to tego się trzymajmy.Bo dojdzie do tego że zaloguje się tu chińczyk zbluzga nas po chińsku a my będziemy mu dziękować.To taka moja sugestia.

po polsku nauczmy się  najpierw pisać  - w twojej wypowiedzi są dwa błędy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emili_8    2

Witam, szanowni państwo. Musisz nam wybaczyć. co komunikujemy się z tobą za pomocą tłumacza. Jeśli coś będzie nie zrozumiałe proszę się nie obrażać , tylko sprecyzuj pytanie dziwne. Zastanawiam się dowiedzieć jaką rasę kur zachowania w domu na mięso i jajko. A mnie interesuje jeszcze i temat kóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

najlepiej sprawuja sie u nas rasy rossa ,dominat i zielononożki na wolnym wybiegu. Jeżeli chodzi o kozy to zaloguj sie na arabskim forum ;-) tam Ci powiedzą które są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Я думаю, што гэта крута пра гэта, нешматлікія з іх маюць магчымасць абменьвацца вопытам. Я асабіста перадаць англійская форум. Лена адкажа нешта больш аб вашай ферме

 

myślę że to fajny temat, mało mamy możliwości wymiany doświadczeń. ja osobiście udzielam się na angielskim forum. Lena odpowiedz coś więcej o swoim gospodarstwie

 

dwujęzyczne posty są najlepsze

Cieszę się na spotkanie z językiem ojczystym!

Panie, jestem tutaj, na stronie, językiem nauczania. Po prostu nie mam czasu na odpowiedź, próbując uchwycić niuanse tłumaczenia. Przepraszam bardzo.


Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emili_8    2

najlepiej sprawuja sie u nas rasy rossa ,dominat i zielononożki na wolnym wybiegu. Jeżeli chodzi o kozy to zaloguj sie na arabskim forum ;-) tam Ci powiedzą które są najlepsze

dominant kupiła sobie. Jeszcze nie noszone

Szanowni państwo, opowiem trochę o sobie. Mieszkam niedaleko Mińska, mam kur dominant, bażanty rumuńskie i myśliwskie ,kozy alpejskie,kozioł alpejski i psy. Owczarek-chroni mnie i dom.Mops-dla duszy i emocji.Miejsce u mnie jest piękna. Jezioro.Wodospad.Las.Świetny utwór do Mińska.

Komunikować się aż trudno ze względu na trudności tłumaczenia.Proszę was, miejcie litość dla nas, podzielmy się doświadczeniem zwierząt i ptaków.Dziękuję, że spotkał nas tak serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Мы соседи, в некоторых случаях, если пишете простыми словами, я могу понять и без перевода. Мои  деды и родители говорили на трех-четырех языка, один из них польский. 
Животных, те же козы,  куры, гуси, утки, поросята, лучше покупать у соседей, это всем понятно. В этом тоже есть интерес. 
Совершенно не могу понять, почему есть люди которые возмущаются моему появлению и требуют совершенства языка.
У вас большой сайт, большая страна. Места, для высказывания, хватает всем. 
Или Вы имеете особый интерес?
Я так же пишу на сайтах соседей, русском, украинском, пытаюсь на литовском, моим языком ни кто не возмущается, скорее много шутят :)
 
Jesteśmy sąsiadami, w niektórych przypadkach, jeśli piszesz w prostych słowach, mogę zrozumieć bez tłumaczenia. Moi dziadkowie i rodzice mówili trzy lub cztery języki, jeden z nich polskiego.
Zwierzęta, te same kozy, kury, gęsi, kaczki, świnie, to lepiej kupić od sąsiadów, to jest jasne dla każdego. To też ma interes.
Emiraty kozy, nie viewable, są daleko i kochają ciepło.
Absolutnie nie mogę zrozumieć, dlaczego są ludzie, którzy za złe mój wygląd i wymagają perfekcji języka.
Masz świetny miejsce, wielki kraj. Miejsca Express, brakuje wszystkiego.
Albo masz szczególne zainteresowanie?
Ja też pisać na stronach swoich sąsiadów, rosyjski, ukraiński, litewski razem, mój język nikt vozmuschaetsya raczej dużo żartuje :)

post-205389-0-74007800-1478004086_thumb.jpg


Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emili_8    2

najlepiej sprawuja sie u nas rasy rossa ,dominat i zielononożki na wolnym wybiegu. Jeżeli chodzi o kozy to zaloguj sie na arabskim forum ;-) tam Ci powiedzą które są najlepsze

Dziękuję bardzo. powiedz. a mogę zrobić tak aby twoje forum był dla mnie widoczny w русскоговорящей wersji? a pisać będę przez tłumacza.

куры

post-205390-0-63157300-1478008161_thumb.jpg

post-205390-0-94323400-1478008226_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Widać więc, że tak samo jak wysłana.

Nie jest jasne, dlaczego wysłali.

Nie jest to konieczne, aby skopiować i wyświetlić historię w swoim gospodarstwie?

 

Так ясно же, что послали.

Непонятно, почему послали.

Там надо копировать рассказ и показ о своем хозяйстве?

Edytowano przez lena_medoedka

Беларусь

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

,,,π√¢¥£{ \€∆¢✓^    £}¢π|¶¥€

£\✓€°¢\∆£[€π]π~∆{£\€={¢π|√

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj