Skocz do zawartości

Zdjęcie

massey ferguson 24

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karolllllll

karolllllll

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 13 styczeń 2007 - 19:18

massey ferguson 24 co sadzicie o tym kombajnie?? ma ktos takiego?? jak sie sprawuje??

Załączone miniaturki

• massey_ferguson_mf_24_4.jpg

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
massey ferguson 24 Dzisiaj, 12:20
  •  

#2 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 20 styczeń 2007 - 11:18

massey ferguson 24 Nawet niezły sprzęt <_<. Ale chyba nie ma szrpacza słomy B). Niestety nic nie moge powiedzieć na temat kombajnów MF, bo takiego nie posiadam i nawet u mnie w okolicy takich nie ma.

#3 Share karolllllll

karolllllll

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 14:54

massey ferguson 24 jest szarpacz tylkosie dobrze przyjrzyj i nie jest kapletny.

#4 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 27 styczeń 2007 - 09:02

massey ferguson 24 Tak, teraz już widze B). Jeśli sprzęt jest dobry i nie widać po nim mocnego zużycia to można się zastanowić. A ile chca za tą maszynę jeśli można wiedzieć?

Jeszcze jedna uwaga. Pamiętaj, że zawsze (nawet jakby był super sprzęt, bo znam takie przypadki) może Ci coś nawalic w najmniej oczekiwanym momencie B), czyli podczas pracy. I teraz jest pytanie, czy masz szbki dostęp do części zamiennych? Ja mam JD i jade do Chemirolu to na 2 dzień mam to co chce (jeśli nie mają tego na sklepie). Jeśli chodzi o częsci do MF, to mam akurat Ursusa 4514 i za jedną głupią rzeczą w Greene czekałem 7 dni <_<.

#5 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 27 styczeń 2007 - 11:47

massey ferguson 24 Witam
Jeśli mogę Ci coś poradzić to się naprawdę zastanów! Ja mam MF 620 i owszem jest to bardzo fajna maszyna silnik PERKINS itd... Tylko jeśli idzie o części to porażka <_< Jak się dzwoni do tych debili od Korbanków ... szkoda gadać. Sporo części pasuje od innych bo są w miarę uniwersalne. Ale jak Ci pęknie jakaś obejma czy coś w tym stylu będzie miał problem i pozostanie szukanie i płacenie sporych pieniążków. Wcześniej miałem CLAASA i uważam że to był super sprzęt wszystko szło szybko dostać a do tego :/ Jeśli chcesz coś kupować to Ja bym szukał w markach JD CLAAS NH i to było by na tyle ewentualnie DF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share karolllllll

karolllllll

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 styczeń 2007 - 15:01

massey ferguson 24 sa czesc do mf w miejscowosci PCIM przed zakopanem i jeszcze za kielcami gdzies mam wizytowke. Ja juz kupilem ten sprzet i chcialem sie cos na jego temat jeszcze cos dowiedziec. Robie nim dopiero pierwszy rok i jak na razie ani jednej awarii nie mial. ja dalem za niego 40 tys. a we francji teraz ogladalem byly po 60 tys. Sprzet nie jest jeszcze zuzyty ma 2tys mth z groszami.

#7 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 06 luty 2007 - 07:33

massey ferguson 24 40tys zł to bardzo dobra cena jak za taki sprzęt :huh:. Jeśli masz dobry dostęp do części to nie będzie problemu z ekspoatacją. Pozdrawiam :(.

#8 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 13:18

massey ferguson 24 Witam jak ci się sprawuje ten kombajn masz go jeszcze bo troszke czasu mineło
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share karolllllll

karolllllll

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 20:20

massey ferguson 24 wysłałem ci wiadomosc prywatną odnosnie tego kombajnu... mam i nie zamierzam na razie zmieniać;) lux maszyna. I interwsuje mnie sieczkarnia do tego kombajnu bo został kupiony bez.. może wiecie jakąć najlepiej oryginalna bo sa wszystkie mocowania..pozdro