Skocz do zawartości

Zdjęcie

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

3371 odpowiedzi na ten temat

#1721 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 12:40

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej heheheh trzeba bylo te 400 zł za wniosek przepic 37 ha nie korzystalem z zadnych dofinansowan 5500 za zielona lista :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Dzisiaj, 11:13
  •  

#1722 Share cipekfan69

cipekfan69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 12:46

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej to teraz pytanie ile i kiedy dorzucą kasę do programu ;) przydały by się jakieś wybory..

Edytowany przez cipekfan69, 09 grudzień 2011 - 12:47.

#1723 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 09 grudzień 2011 - 12:49

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej raczej nie dorzucą, ogólny kryzys ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1724 Share jarekmalina

jarekmalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 12:50

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ja mam 18a, na wszystkich ONW, nigdy nie korzystałem z MGR ani różnicowania i jestem po koniec listy zielonej :). Brany jest także dochód na jednego mieszkańca w danej gminie, także od tego też zależy. Czym bogatsza gmina tym mniejsze szanse na dotację. Także jest wiele czynników od których zależy czy ktoś dostanie kasę czy nie. Ale myślę że z czasem kilkaset pozycji pójdzie zielona lista w dół. Nie wszystko stracone panowie.

pozdrawiam

#1725 Share Piterr

Piterr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 12:52

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Ja mam numer 19xx tak więc się łapie ale nie wiem czy skorzystam(chyba się wycofam) gdyż nadchodząca koniunktura mnie przeraża.Tak więc myślę że ci z poza zielonej listy maja nadal szanse na realizacje.

#1726 Share badyl321

badyl321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 13:12

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Panowie jak mam numer 3711 a klsta koniczy sie na 3363 to mam jakieś szanse czy nie bardzo.?Dołożą coś czy nie bardzo.?

Edytowany przez badyl321, 09 grudzień 2011 - 13:39.

#1727 Share Marek46ha

Marek46ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Ekonomia, Rolnictwo, GPW, Motoryzacja

Napisany 09 grudzień 2011 - 13:34

masz onw? korzystałeś? bo ja tez mam 22 ha ale nigdzie sie nie widze

tak 100% ONW, nie korzystane z innych programów
Rzadko piszę, ale zazwyczaj dłuższe posty - uważam że piszac zwięźle potrzeba najczęsciej minimum kilku zdań żeby post miał sens, nie był wyrwany z kontekstu i coś wnosił do tematu. Nie cierpię jak ktoś piszę kilkuwyrazowe posty - najczęsciej są bezużyteczne i zaśmiecają forum.

#1728 Share Bogusia

Bogusia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 13:36

Panowie jak mam numer 3711 a kista koniczy sie na 3363 to mam jakieś szanse czy nie bardzo.?Dołożą coś czy nie bardzo.?

Jeśli Ty masz wątpliwości to ja nawet nie pytam....mój numer to 48** więc mógłby się ktoą podzielic doświadczeniem jak to wygląda w realu??? Jaka szansa i w jakim przedziale czasowym??

#1729 Share badyl321

badyl321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 13:47

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej No dobra ale jak to jest mamy nie wiele ponad 6 ha pola wydawałby się ze wniosek pzrejdzie na 100 procent bo co to jest tyle ziemi można było składać na mame ona nie ma wcale pola jednak coś mi tu pachnie korupcją.?;d
Ze strony agencji.
Na liście ustalającej kolejność przysługiwania pomocy zaznaczono kolorem zielonym wnioski o przyznanie pomocy, złożone w ww. terminie, których zapotrzebowanie nie przekracza wysokości dostępnego krajowego limitu środków. Pozostałym wnioskodawcom, znajdującym się na "białej części", pomoc na realizację operacji będzie mogła być przyznana pod warunkiem, że wnioski te zostaną pozytywnie zweryfikowane oraz operacje zajmujące wyższą pozycję na liście rankingowej nie wyczerpią dostępnego limitu finansowego.

Czyli pozostałe wnioski: Pozostałym wnioskodawcom, znajdującym się na "białej części", pomoc na realizację operacji będzie mogła być przyznana pod warunkiem, że wnioski te zostaną pozytywnie zweryfikowane.
Czyli wychodzi na to że te na białej liście nie zostały jeszcze rozpatrzone.?

Edytowany przez badyl321, 09 grudzień 2011 - 13:50.

#1730 Share piotrek161

piotrek161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:09

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej miejsce 91** mam jakieś szanse ? czy sobie to darować ? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1731 Share Binladen

Binladen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Zainteresowania:na wsi podstawa jest znaleźć wybrankę płci pieknej,którą interesuje rolnictwo i bedzie kochała męża a nie jego pieniądze, bo w innym przypadku potem są tylko opłakane skutki takiego materializmu i bezczelności

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:11

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej No to się popisali; ale co nie którzy jak zwykle na początku listy ale znając ich wiedza gdzie zawieżć kopertę z daniną i w każdym naborze są na początku listy, w 2009 i 2010 wszyscy sie załapali w naszym województwie a teraz patrze po nazwiskach to mało kto , ale w najgorszej sytuacji sa ci co pokupili już kombajny i inne maszyny na żniwa 2011 i po żniwach -no to mają ciepło a banki nie popuszczą, a znam sporo takich przypadków ,że byli pewni że się załapią bo tak było wcześniej-najpierw kupili a potem złożyli
Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

#1732 Share korbi555

korbi555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:17

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej 6xxx dziekuje dowidzenia :)

#1733 Share szerszen

szerszen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:21

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej i like it :D rzeznia jak nic :D ale sie dostalem :D

#1734 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:30

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej u mnie 13**, i like it :)
Ctrl F i się szukamy.

Edytowany przez pic2ek, 09 grudzień 2011 - 14:32.

#1735 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:34

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Przeczuwałem ,że będę daleko ale ,że aż tak to nie;/ 24ha korzystałem z MGR nie mam ONW Gmina bogata numer prawie 9700 prawie ehhh

#1736 Share Slawek4395MF

Slawek4395MF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:41

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej 43xx lipa

#1737 Share wojtaso

wojtaso

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 14:45

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej 50XX:) Areał 44ha, wszystkie na ONW. Nie kozystałem z żadnego programu. Trochę daleko <_<

#1738 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 15:38

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej to panowie proponuje zadzwonici do http://www.arimr.gov.pl/kontakt.html i sie spytaci gdzie jest lista punktów ale kazdy niech zadzwoni bo jak to jest mozliwe ze ci co mają po 6 ha nie dostali a ci co 20 dostali

#1739 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 15:42

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Szkoda, że nie ma w bliższej przyszłości wyborów. Pewnie by wszyscy się załapali...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1740 Share adam85235

adam85235

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 15:42

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej 43XX porażka ;[ Nigdy nie korzystałem z żadnego programu.