Skocz do zawartości

Zdjęcie

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

3371 odpowiedzi na ten temat

#2681 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 18:37

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej pytałem w swoim OR i dowiedsziałem sie że mogę najpierw załozyć firmę , a potem na siebie kupić maszyny tzn na moje imię i nazwiski i to ma przejśćna różnicowanie , bo nie bardzo chce mi sie kupowac maszyny na nazwe firmy.Czy ktoś tak to przerabiał?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Dzisiaj, 01:24
  •  

#2682 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 22:53

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej @qba333 gdzieś w temacie wklejałem hiperłącze do artykułu z farmera , gdzie traktowano, iż sprzęt można wykorzystywać we własnym gospodarstwie w czasie między świadczeniem usług, rodzicie to już inna osoba - inaczej może sytuacja wyglądać w przypadku małżonków, wystawiasz fakturę i powinno być ok, a jaki jest pogląd OR w tym zakresie?

@MARAKAM a dlaczego nie możesz dokonać zakupu na firmę? rozwiązaniem jest również nazwanie swojego przedsiębiorstwa imieniem i nazwiskiem

#2683 Share qba333

qba333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 17:14

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej wiem widzialem i czytalem ale dla pewnosci wolalem jeszcze dopytacCzyli ludzie ktorzy powinni pomagac i podpowiadac w takich sprawach nie maja pojecia co mowia :mellow:? dzieki za odpowiedz

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#2684 Share konrad82

konrad82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 18:31

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Witam. Wiecie może czy będzie jeszcze nabór wniosków na różnicowanie?

#2685 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2853 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 19:59

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Potrzebuję wzoru przedwstępnej umowy na wykonanie usług rolniczych. Lub wzór oryginalnej umowy. Pomoże ktoś?

EDIT: konrad82 tego to nawet proboszcze nie wie. W gazetach piszą jedno, na forum drugie, a w recepcji ARiMR powiedzieli mi że uzupełnią białe listy i koniec tematu jeśli chodzi o 2007-2013

Edytowany przez damianzbr, 29 listopad 2012 - 20:07.

#2686 Share gospodarny1992

gospodarny1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 21:01

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Kolego spójrz na obecną listę oczekujących na różnicowanie...kosmos. Na bank nie będzie jeśli oni jeszcze przesuwają środki(nie wiem skąd) na MGR.

#2687 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 30 listopad 2012 - 09:00

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Na MGR nabór ma być, tylko nie wiem czy dla wszystkich województw. A na różnicowanie pewnie już nie będzie, bo biała jeszcze dość długa.

#2688 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 17:41

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej http://www.tvp.pl/in...12-1205/9050728

na samym początku minister się wypowiada, że nabór będzie w I kwartale 2013

#2689 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 20:51

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej panowie ile sie czeka od kontroli na wypłate kasy bo kontrola była 14 i do dziś cisza a termin realizacji od 1 grudnia do 31 grudnia oddział rzeszów czy ktoś to juz znimi pszerabial

#2690 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 21:39

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej zasadniczo od terminu określonego w umowie mają 3 miesiące, mi już mijają 4, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2691 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 21:49

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej a od kogo to zalezy bo to tak sie niemozna bawić tylko telefon w renke tylko że termin pierw byl na lipiec lub sierpieni ale umowa zostal podpisana konicem czerwca i troche sie zmjeniło tylko niewiem czy to nie jest ostateczny termin realizacj operacji bo ci z kontroli mówili ze do 2 tygodni powino być na koncie bo bylo wszystko ok

Edytowany przez maniek20, 03 grudzień 2012 - 22:05.

#2692 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 08 grudzień 2012 - 18:13

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Witam :) jestem nowy w temacie :D znajduje się na białej liście i ok 1000 pozycji za zieloną i moje pytanie brzmi : czy wszyscy z listy na różnicowanie będą rozpatrzeni tzn.wnioski ? :)

#2693 Share gospodarny1992

gospodarny1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 19:45

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej A nawet wszyscy którzy są na liście dostaną dotacje, w swoim czasie, bo trudno żeby skasowali tę listę i zrobili nowy nabór w przyszłym budżetowaniu..ta lista ma być sfinalizowana.

#2694 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 08 grudzień 2012 - 20:35

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej załważyłem że w ciągu ponad miesiąca przesunołem się do przodu o ponad 800 miejsc :D

#2695 Share gospodarny1992

gospodarny1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 21:18

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej dużo ja co lista jestem jakieś 50 do przodu..

#2696 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 23:35

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej lista sie posówa a kasy jak zwykle brak

#2697 Share e2visionamd2

e2visionamd2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 10 grudzień 2012 - 11:55

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej a czy jest jakieś pułap minimalnej wartości rocznej wykonywanych usług ? sprawa wygląda tak ,ze ja mu będę młócił zboże i to nie mało a on teraz chce się z tego wycofać wspomina , że sam chce kupić kombajn zbożowy. Nieukrywam ,że decydujący wpływ na korzystanie z tego programu miało zapewnienie sąsiada o tym ,że będzie korzystał z moich usług co teraz?

#2698 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 10 grudzień 2012 - 12:33

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej to jest ryzyko biznesu :)

#2699 Share gospodarny1992

gospodarny1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 10 grudzień 2012 - 14:31

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej dywersyfikacja dochodów...nic nie poradzisz..rynek konsumenta i basta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2700 Share e2visionamd2

e2visionamd2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 10 grudzień 2012 - 17:39

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej a ja zadałem pytanie czy jest minimalny pułap czy można w ciągu jednego roku wcale nie wykonać usług ?