Skocz do zawartości

Zdjęcie

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

3373 odpowiedzi na ten temat

#1901 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 18:06

Panowie a nie może ktoś zadzwonic i się zapytać czemu to sie tak dzieje, ze ktos spadł o 100 pozycji? skonczą się spekulacje, domysły i wygadywaniu głupot. Nie zachowujcie się jak dzieci w przedszkolu lub co gorsza politycy.

Tu ma kolega rację w 100%. A kolega StasiekS nie potrafi znaleźć merytorycznej odpowiedzi na moje pytania. Kwitując która wersja się tobie podoba to sobie wybierz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Dzisiaj, 06:14
  •  

#1902 Share gospodarny1992

gospodarny1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 18:09

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Stasiek S_ Myślę że nie do końca przemyślałeś to co piszesz... Absolutnie nie mam mowy o korupcji czy czymś podobnym, ale kompetencje pracowników ARIMR są bardzo różne, i nie unikają oni błędów. Te przerzucanie rolników na liście jest nie potrzebne i robi zamęt. I trudno znaleźć temu uzasadnienie..bez sensu

#1903 Share prezesandrew

prezesandrew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej spadłem z 112xx na 113xx o 38 pozycji dalej, co tu jest grane? jak to w ogóle działa? na jakiej podstawie zepchneli mnie dalej i dlaczego arimr nic do mnie nie przysyła ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1904 Share bgbg

bgbg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ja telefonowałem na infolinię do ARIMR,ale nie był w stanie nikt udzielić informacji.
Pan tylko stwierdził,że lista została zaktualizowana i powiedział,żeby kontaktować się z biurem regionalnym,tak więc jutro będę dzwonił do Warszawskiego biura

#1905 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 18:17

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Ale jak chcecie inaczej zrobić aby wszystko było rzetelnie i zgodne z prawdą jak i prawem? Nie twierdzę, że urzędnicy są kompetentni ale jak któryś popełnił błąd to lepiej się teraz dowiedzieć niż za 3 miesiące. Dlatego jest aktualizowana lista tak abyś był na bieżąco z tym co się dzieje i mógł w razie czego interweniować. Urzędnicy nie mogą o tak sobie zmieniać wniosków kiedy im się podoba. Mają swoje procedury, każda zmiana jest odnotowywana i do tego jeszcze ich system. Za jakiś czas zostaną sprawdzone wszystkie wnioski, każdy dostanie listowne potwierdzenie czy się zakwalifikował i ewentualnie poprawki.

Edytowany przez StasiekS, 19 grudzień 2011 - 18:18.

#1906 Share prezesandrew

prezesandrew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 18:55

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Dlaczego ja poleciałem wyżej, a pan Zbigniew Grabowski który na pierwszej liście był na miejscu 12110 przesunął się na miejsce 11188 czyli o 922 do przodu? Z całym szacunkiem do tego pana nie znam go i nic do niego nie mam, chcę tylko poznać mechanizm działania tych zmian listy? Dlaczego jedne osoby przesuwają się do przodu a inne do tyłu? Na początku każdemu naliczono punkty i nikt nie ma wpływu na ich ilość?

...kolejny przypadek jaki znalazłem pan Bogdan Osewski z 12094 na 9543, o 2551 miejsc do przodu...(to nie zbierzność imienia i nazwiska, numer wnioskodawcy się zgadza)

Edytowany przez prezesandrew, 19 grudzień 2011 - 19:09.

#1907 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 19:28

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej a ja wam powiem co tu jest grane wnioski dopiero są rozpatrywane i długo jeszcze sie bedzie zmjeniac ale nie jeden by chciał zeby mu poszło do przodu o 2500 miesc

#1908 Share marek00

marek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:46

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Imię i Nazwisko lista 9.12.2011 lista 19.12.2011

Czesław Żukowski 11989 88
Jan Kanka 10659 1004
Waldemar Dąbrowski 12001 1144
Mariusz Komorowski 12002 1216
Jan Chrapowicz 5459 1245
Jacek Głęboki 12004 1338
Marek Zalewski 12005 1502
Dorota Dąbrowska 12011 1756
Tomasz Wiaktor 12012 1794
Marzena Wilczek 12016 2023
Sebastian Bojarzyński 12020 2310
Marek Brzozowski 12023 2448
Dawid Wysoki 12026 2659
Karol Baluta 12031 3142
Elżbieta Godlewska 12034 3380 ... dalej nie chciało mi się szukać

może któraś z w/w osób jest na forum i wyjaśni te zaskakujące przesunięcia na liście

#1909 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:48

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej 3tys. złotych i także byłbyś przesunięty. Ot co.

#1910 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:50

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ja pie....r to jest mozliwe 10000tys do gory ito sami co byli kiedys na samym konicu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1911 Share prezesandrew

prezesandrew

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 20:59

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Wow! Jak dla mnie to jest zadanie dla "Archiwum X"

#1912 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 21:01

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ja jestem nadal na zielonej liście ale spadłem o 15 miejsc (27xx)

#1913 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1661 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 21:16

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej najważniejsze ze zielona lista sie mocno przesuneła...ciekawe te przesuniecia o 10tys miejsc

#1914 Share andrzejch61

andrzejch61

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 21:16

ja jestem nadal na zielonej liście ale spadłem o 15 miejsc (27xx)

witam ja jestem w tym samym miejscu co bylem 09.12 8xx pozdrawiam

#1915 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 638 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 22:00

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Życzę pasjonującej lektury. Jeszcze z rok to potrwa.

#1916 Share ahos

ahos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 23:06

Ludzie czy wyście oszaleli użytkownik ahos nie podpisał jeszcze żadnej umowy, on poprostu robi sobie jaja, a jeżeli nie to niech przedstawi skan pierwszej i ostatniej strony umowy. Użytkownik ahos post o podpisaniu umowy napisał w dniu 15 grudzień (czwartek)2011, a lista ukazała się w dniu 09.12 2011 w piątek , a więc jak po trzech dniach roboczych od ukazania listy można podpisać umowę.

Nikogo nie wprowadzam w błąd mam już podpisaną umowę i nie tylko ja jednocześnie obok mnie podpisywały jeszcze dwie osoby a kolejne czekały prawdopodobnie też na podpisanie.machina ruszyła,agencja miała czas na zweryfikowanie listy a teraz gdy to zrobiła to na co ma czekać?Nie rozumiem.Codziennie są podpisywane albo robione poprawki ale nie wszyscy naraz panowie spokojnie to musi potrwać ,przecież jest kilka tyś wniosków Mi śię udało ,przecież ktoś musi być pierwszy.Pozdrawiam wszystkich niedowiarków

#1917 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2956 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 23:51

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Nawet mój 5 letni syn w to nie uwierzy.

#1918 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 06:31

Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej Czemu nie. Słyszałem o przypadku kiedy beneficjent po 5 dniach od złożenia wniosku o płatność miał pieniądze na koncie. Rożne są przypadki także i w arimr rekordowo krótkie czasy obsługiwania wniosków się zdarzają. W końcu ktoś musi być pierwszy :) .

#1919 Share jan77

jan77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 07:11

Nikogo nie wprowadzam w błąd mam już podpisaną umowę i nie tylko ja jednocześnie obok mnie podpisywały jeszcze dwie osoby a kolejne czekały prawdopodobnie też na podpisanie.machina ruszyła,agencja miała czas na zweryfikowanie listy a teraz gdy to zrobiła to na co ma czekać?Nie rozumiem.Codziennie są podpisywane albo robione poprawki ale nie wszyscy naraz panowie spokojnie to musi potrwać ,przecież jest kilka tyś wniosków Mi śię udało ,przecież ktoś musi być pierwszy.Pozdrawiam wszystkich niedowiarków

Ktoś musi być pierwszy ale nie po trzech dniach roboczych od ukazania się listy. Chyba trzeba będzie zadzwonić do regionalnego oddziału agencji na dolnym śląsku i się dowiedzieć czy ktoś już u nich podpisał umowę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1920 Share Dlok

Dlok

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 07:20

Kolega ma rację w dolnośląskim faktycznie podpisano już 6 umów z różnicowania. Pewnie wnioski były proste (zakup maszyn) i dało się je sprawdzić bez poprawek przed ogłoszeniem listy.

Edytowany przez Dlok, 20 grudzień 2011 - 16:03.