Zaloguj się, aby obserwować  
PronarekP5

Pronar 1025A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PronarekP5    67

Witam

Mam pytanie dla użytkowników czy opłaca sie takiego Pronara 1025A kupić używanego za ok. 55tyś. zł. na co zwracać uwagę i jak oceniacie ten ciągnik . Czy z nich tez sie olej leje jakie mają skrzynie ile palą na mth. jak im lecą motogodziny ?

 

pozdro


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darus    0
Witam

Mam pytanie dla użytkowników czy opłaca sie takiego Pronara 1025A kupić używanego za ok. 55tyś. zł. na co zwracać uwagę i jak oceniacie ten ciągnik . Czy z nich tez sie olej leje jakie mają skrzynie ile palą na mth. jak im lecą motogodziny ?

 

pozdro

 

mth w pronarach lecą bardzo wolno liczyłem cos około 1mth=1.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

no ja mam oferte aby zamienic sie za mojego Case na tego pronara z 2001 roku ale sie nie zamienie


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
mth w pronarach lecą bardzo wolno liczyłem cos około 1mth=1.40

Jak najbardziej masz racje ze w mtz'ach lecą szybko mth :)

 

Co do 1025A to myslisz ze czemu sprzedają je i jest ich najwięcej?, Główny powód to skrzynia, jak ktos bystry jeździ nim to luzik ale jak wsiądzie jakis niekumaty to za Chiny nie ,,rozpracuje" tej skrzyni

 

Z minusów tego ciągnika (porównując z resztą pronarów) to wymienił bym tylko skrzynie, bądź co bądź ona jest taka jak w 1221A (130KM) i tak szybko nie siądzie w pronarze 1025A (107KM), No tak... Zamontowali te skrzynie ale nie przewidzieli tego ze ten Ciągnik ma za słaby motor dla niej, -mam na mysli to ze prędkości biegowe są wysokie i jak sie rusza z jedynki szosowej to sie dusi, a jak chce sie z polowych to potem przy redukcji na szosowe pojawia sie zgrzyt...

 

 

Do plusów zaliczył bym przede wszystkim lacze -z tyłu 52cm szerokie a z przodu 36 albo 38cm :)

 

Co do rocznika to 2004r. byłby lux, nowa maska(w 2003r były jeszcze innego typu), lacze radialki (2003 ma diagonalne), nowsza deska rozdzielcza jak z 2003r

 

 

no ja mam oferte aby zamienic sie za mojego Case na tego pronara z 2001 roku ale sie nie zamienie

Nie zamieniaj się, z 2001r to jest 82A czyli taki mt'z w inną kabiną i maską :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

aha nie wiedzialem ;p


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

no to właśnie te starszą maske to miałem na mysli taką jak w linku który podałeś :)

 

No motogodzin za duzo nie ma jak na ten rok


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

no to wychodzi że takie pronary tej seri ( I) ma tylko @marcin974 :)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no to wychodzi że takie pronary tej seri ( I) ma tylko @marcin974 :)

ja mam 82SA

@czarnyBrat1 ma 1221A

@jarekWLKP ma/miał 1221A

@Pronar82A ma 82A

@pronio82SA ma 82SA

@orion1 ma 82A

@black08 ma 1025A

@piotr281 ma82A

@Dj.vadium ma dwie sztuki 82SA i 1025A

@PCcwaniak ma 82A

@jacubus ma 1523A

@projtan82SA ma 82SA

Tak mi sie tylko nasunęli ale jeszcze jak bym popatrzył to jeszcze bym sobie cos przypomniał :)

 

To tacy starsi uzytkownicy a ostatnio widzę duzo nowych uzytkowników których jeszcze nie miałem okazji poznac :)

 

A jeszcze pierwszą generacje posiadają:

@bafix ma 82A

@szpeniek25 ma 82SA

@nigger ma 1523A

@damian2609 ma 1025A

@szymek212 ma 82A

@Mateusz2012 ma 82SA

Lecz z nimi jeszcze nie gadałem :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiiill    0

kolego to zalezy kto i jak nim pracował przecieków nigdzie nie ma. A za tą cenę to on wart a na ilu ha by pracował u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Jeszcze mamy 1221A, postanowiliśmy zatrzymać go jeszcze na jakiś rok i wycofaliśmy się z transakcji sprzedaży, a klient miał już wiarygodność kredytową w banku załatwioną... no cóż, ojciec zadecydował, bo ja to bym go sprzedał <_< Mnie marzy się 120konny JDeerek z serii 6030 z ładowaczem czołowym <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

no 1025 można kupić ale już na nowym typie mostu , skrzynia jest prosta ja nie miałem problemu tylko połówki by się zdały z 1 szosowej ciężko ruszyć jak ma coś przypięte dużego, spalanie ok 12l w agregacie ścierniskowym 3m drugi bieg trzeci zakres,szerokie opony ,podnośnik z c-125, przecik jest na rozdzielaczu ale da radę zrobić to reszta ok


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radolino    0

witam ja mam pronara 1025A 3 lata i przez ten czas ani razu mi się nie zepsuł , a ciagnik ten dostaje ładnie po garach ( sorki,raz wymieniłem bezpieczik od klimatyzacji bo się spalił :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian2609    1

marcin974

 

Miło mi cie poznać ;).

Tak ja mówiłeś mam Pronara 1025A z marca 2005 roku, Szczerze powiem, ze nie zamienię się na żadnego zetora, Do tej pory tylko przeglądy nic więcej, nie chce zapeszać ale myślę ze będzie tak jeszcze przez dłuższy okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj