Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#161 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 19:33

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dobrze przewidzialem mialem 49. Ale myslaem ze bede mial 50 mialem takiego glupiego byka, srednia na nasza klase 42. Nie chwalac sie jestesmy klasa z angieslkim rozrzeszonym :) :)
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 03:42
  •  

#162 Share stachles

stachles

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 04 listopad 2008 - 19:44

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum hehe dopiero co mieliście prubne testy a już szkołe wybieracie
co rocznik to wcześniej :)
a tak sobie jeszcze zadam nie wybiera się ktoś do technikum samochodowego nr 2 w warszawie ?? ja tam chodze i jest super :)

#163 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 16:19

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Elo ziomki, mam jutro testy próbne z humana, w czwartek z mat-przyrodniczy, a w piętek z anglika, może ktoś już pisał te testy, i mniej więcej zna pytanka :):), a może ktoś pisze później odemnie, to ewentualnie można by pomyśleć o czymś :), ostatnio jak robiliśmy foty sprawdzianów dla drugiej klasy, to nawet nieźle wyszły, testy, zapewne terz ładnie wyjdą, byle żebym w jakimś mądrym miejscu usiadł, bo w pierwszej ławce nie będe koma wyciągał, ale na 100% któryś z moich kumpli będzie z tyłu, więc nic nie stracone. Żeby nie było, trza sobie pomagać , co nie ?? :) :)

#164 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:17

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja też jutro zaczynam . A po gim. LO mat. i fiz. a potem coś w Olsztynie na AR
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#165 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:33

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja po gimnazjum ide na ogólniak - w planach LO 4 w Zielonej Górze ze specjalizacją biologia-chemia. A po LO raczej AR Wrocław :)

Skłonna byłabym skłonna obrać kierunek : Hodowla zwierząt lub Uprawa Roli i Roślin. Ale to wyjdzie w praniu :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#166 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:36

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Plany LO Bio-Chemia i po maturze też AR Wrocław. Może los nas rzuci razem do grupy. :) Obieram kierunek TRiL. :)

@endrju, ja test z angola miałam w październiku, a próbnych jutro nie piszemy, dopiero po feriach. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#167 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 17:55

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Pati, chcesz, to moge ci podesłać ewentualnie foty, bo do feri, to ten test 15 razy będe widział, bo znowu będą go z nami omawiać co lekcje, i pytać jak mogłem takie błędy zrobic :):)

EDIT : w październiku terz miałem, ale pani dyrektor twierdzi że praktyka czyni mistrza, a skoro ładki na sali porozkładane, to co nam szkodzi go znowu napisać :)

#168 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:43

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja idę do technikum rolniczego.Słyszałem że po innej szkole nie można przejąć gospodarstwa wiecie coś o tym :)

#169 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:47

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Nie idzcie do Liceum nie polecam-jak juz to jakies technikum.

#170 Share gosc1

gosc1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:48

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Przejąć może każda dorosła osoba. Tylko ze bez wykształcenia nie ma szans na dostanie premii młodego rolnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 13 styczeń 2009 - 20:56

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum dokładnie przejąc moze dorosła osoba i nie musi miec wykształcenia rolniczego ale zeby dostac MR trzeba miec takowe wyksztalcenie. wracając do wyboru szkoly dlaczego nie polecam liceum-prosta sprawa z samą maturą to sobie moge-pracowac jako kierowca albo? albo nic nie moge robić :)

technikum to calkiem inna bajka, masz mature i zawod dlatego teraz jakbym mial wybierac szkole to tylko techniku rolnicze albo elektryczne. przykladowo jestem po technikum elektrycznym, idę na UP (uniwersytet przyrodniczy-dawna akademia rolnicza) i mam 2 zawody. moge pracować jako elektryk i prowadzic gospodarstwo a po Liceum to..

#172 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 20:29

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Plany LO Bio-Chemia i po maturze też AR Wrocław. Może los nas rzuci razem do grupy. :lol: Obieram kierunek TRiL. :D

@endrju, ja test z angola miałam w październiku, a próbnych jutro nie piszemy, dopiero po feriach. :D

Jeśli wybierasz się na TRiL to nie polecam ci LO. Dlaczego?? Prosta sprawa, Technika rolnicza i leśna to kierunek typowo techniczny, tak naprawdę z rolnictwa nie ma tam dużo, bardziej stawiają na technikę dlatego lepiej mieć wykształcenie średnie po technikum. Mówię ci tak bo wiem z doświadczenia, nie swojego, lecz mojego brata, który dzięki temu, że kończył technikum samochodowe jakoś przeszedł dalej. W technikum miał jakieś podstawy rysunku technicznego Maszynoznawstwa itp, więc jako jeden z nielicznych kumał o co chodzi i mówił, że większość się przejechała u nich z grupy bo myślała, że to są typowo rolnicze studia, a tu taka niespo0dziaka..... Dodam, ze to nie s ą takie łatwe studia jak mogłoby się wydawać, wbrew pozorom to nie ma tam przedmiotów rolniczych tylko takie które zahaczają o tą dziedzinę nauki, dlatego moim zdaniem lepiej zrobisz jak po jakimś technikum rolniczym, albo samochodowym pójdziesz na TRiL. Oczywiście zrobisz jak chcesz ja tylko napisałem jak jest, może to ci się przyda na przyszłość, a jak nie tobie, to może komu innemu :D
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#173 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 10:09

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Eh, mi słabiutko poszło na testach, chalcie się jak wam poszło, i ile będziecie mieć punktów, ja z matm przyra będe miał na 100 % 36 , albo 38 punktów, liczyłem na coś koło 45, ale takie jedno zadanko zawaliłem. Z humana to myśle że 35 będzie, a z anglika, to całkiem historia, to ostatnie zadanie z kwesti słuchania to tylko pierwszą odpowiedź zrozumiałem , a reszte strzelałem :lol:

#174 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 10:13

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum @johndeere8320 o ile sie nie myle to @mirasek jest po Liceum i teraz studiuje TRiL

#175 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 10:52

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum oj nie tylko on ...
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#176 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 10:53

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Bartek jak twoja szkola się nazywa?

#177 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 11:01

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum zespół szkół leśnych w Biłgoraju :lol:

#178 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 11:03

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum A ZSBIO Bilgoraj to co to za szkola?

#179 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 11:05

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum a rozwin ten skrót ZSBIO to moze bede wiedzial

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 styczeń 2009 - 11:08

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No wlasnie nie wiem co to, ale wiem ze nasza szkola rozwalila ich w gałe :lol:

no ale koniec OT