wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Gość   
Gość

NIe ma jak dobre liceum ja sam się wybieram do Szydłowca lub Skarzyska Kamiennego na bio-chemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no ja tam orłem z anglika nie jestem jak sprawdziłem w necie to ok 30 pkt


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Sprawdziłem na necie i około 35 powinno być. Kilku słów wogule nie zrozumiałem a wydawały sie banalne. A oprócz tego to drobne pomyłki.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja jak pisałem w zeszłym roku z niemieckiego to miałem chyba 35 pkt...

Szczerze mówiąc to łatwizna...


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja również sprawdziłem przed chwilą na necie, to wyszło mi, że będę miał tak 46-47 pkt. ;)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja sprawdzałem , to 37 - 41 powinno być , a tak co do teo , to w zadaniu 11 odpowiedź b , to nie wiem co to gym , nawet w szkole nikt nas tego nie uczył , nawet wzmianki o tym nie było , a mi tu na testach każą pisać . A za plombowanie to szustke powinni dostać , u nas się śmiali , że nawet sianokiszonki tak szczelnej nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

gym to sala gimnastyczna.

 

Mi sie powaliło przy tym przy słuchu ;) W pierwszym xD Ona coś gadała, że te budynki takie małe i w ogóle sie boi latać i następnym, że następnym razem będzie jechała pociągiem xD I zaznaczyłem Train

 

Powinienem mieć te 30pkt xD

 

 

Największy problem miałem z otworzeniem tego egzaminu :o;) Tak go posklejali xD

 

 

A co gdzie mam iść to jeszcze nie mam pojęcia, ale poszedłbym do jakiegoś technikum. Jakie polecacie ?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powiem wam że zbyt prosty to on nie był( ja tam troche mam dobrze) ale przywalone było 3 zad. bo mi sie powaliło ;) napisalem 39 , cold , _______, i friday wiec 3 pkt mam a i łatwe było prawda fałsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Hah....... ja napisałem 38 xD jestem zerem.......

 

A i przy jednym zadaniu ona mówi 1.1 to czekam na 1.2 a tu nagle koniec O.o


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

heh to u nas po wysłuchaniu pytają sie czy można oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja tak samo 1,1 , a tu ,,prosze przenieść odpowiedzi na karte , powodzienia" , szczęście że kumpel obok miał , bo bym nie miał ;) a u nas to najlepszy numer był , jak płyta nie chciała iść , na końcu ktoś rzucił hasło ,, to mp3 są " pół szkoły szukało magnetofonu na MP3 , my już się zbierali do chaty , bo koniec testu , a tu wlatuje młody z magnetofonem , a dzisiaj chłopak po obijany , ale teksty leciały HEH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

U nas też płyta nie działała musieliśmy czekać, aż inna grupa wysłucha xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ja tam sie o to nie boje jak sprawdzalsimy sobie na lekcji z facetka od anglika to aby jeden punkt stracilem. Chyba ze mi cos poelca po otwartym w 8 zadaniu. Wiec w najlepszym 49 a w najgorszym 45 ;)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh z tym zamykaniem kart to było i u nas w poprzednim roku xD Ja osobiście nie chwaląc się na teście głównym bodajże humanistycznym porwałem kawałek kartki bo oderwać się nie chciało. Myślałem, że mi nie przyjmą, ale nie było problemów


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08
Ja pójdę do technikum elektrycznego tylko nie wiem czy się dostane

w elektryku w płocku niema problemu sie dostac raczej.

jest tylko jeden szczegół nauczyciele ostro cisna z przedmiotów ścisłych a zawodowych to jest niezła lipa. wiem bo akurat chodze też do zsz nr 2.

 

ps jeśli sie dostaniesz to napewno popamiętasz panią nauczycielkę od biologi.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj