Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:25

Boże... Ty naprawdę taki ciężki jesteś ? To mi wytłumacz czemu istota ludzka po technikum zarabia mniej niż istota ludzka po liceum skoro ''liceum nic nie daje'' ? Wiem, że po technikum masz zawód, ale nie wmówisz, a nawet nie próbuj wmawiać, że technikum jest lepsze od liceum bo spadnę z krzesła.

tak to sobie mozesz gadac do kolegi lub kolezanki :) to czego moj ojciec jest po technikum a matka po liceum i tata zarabia x4 tyle co mama co???????? ale jak chcesz to idz do tego liceum ale zobaczymy ile z was tak naprawde pujdzie na te studia i ile zda mature ...
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 14:45
  •  

#62 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:33

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Oj dobra nie kłóćcie się każdy ma prawo do wyboru bo jest demokracja i to gdzie pójdzie to jest tylko jego sprawa. jedni idą do technikum jedni do liceum, a jeszcze inni do zawodówki, ale każdy ma świadomość, że to decyzja na całe życie i jego sprawa czy będzie pracował w firmie komputerowej jako rolnik czy nawet jako sprzedawca.
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#63 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:35

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ale mnie wkurza ten caly @matey nie umie uszanowac kogos wyboru i zdania na ten temat ....

#64 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:39

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Lepiej to olej niż masz sobie narobić jakichś problemów w postaci ban, warn. Bo taka ostra wymiana zdań prędzej czy później prowadzi do kłótni i pochłania ze sobą coraz więcej użytkowników co skutkuje masowymi karami :)

#65 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:49

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Subiektywizm widze wziął góre;] Jd A je sie znów zapytam ilu znasz takich ludzi ? Bo ja znam, owszem ale gro takich którzy ida do technikum bo im sie poprosty nie chce uczyć [serio taki jest ich argument] I ludzi którzy tak myślą jest zdecydowanie więcej niz tych jeżeli chcą to i w technikum sie nauczą, niestety. kolejna sprawa ile jest kierunków na polibudzie na których bardzo przydatna i konieczna jest matma, fizyka i infa chociażby, [tak teraz na myśl przyszły mi te choćby trzy podstawowe profile w liceum] A ile takich na których tego nie ma? Mój kumpel pisał prace magisterska jest na technologi obróbki metali i choćby sie wydawałać mogło ze co ma piernik do wiatraka, w jego pracy ok 50 proc. informacji stanowiły zjawiska oparte na zasadach fizyki ,a ze matematyka jest językiem fizyków... Sam mi przyznał ze trudno byby mu gdyby nie robił rozszerznych: matematyki i fizyki.

@ matej zbastuj troche, bez dyskryminacji;) Spokój panowie, jak mawia mój wychowawca jesteście juz prawei dorośli;)

#66 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 20 maj 2008 - 19:59

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No takich ludzi jest nie wielu, ale zdarzają się wyjątki :) Przyznam ci rację, że jest mnóstwo takich ludzi, którzy idą do technikum bo im się nie chce uczyć, ale nie wszędzie tak jest są tacy co poszli do technikum i się przeliczyli bo istnieją także takie szkoły średnie w których trzeba się uczy i niestety musieli iść do zawodówki :)

#67 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:01

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ale jak ktos sie interesuje danym dzialem np jak ja lesnictwem to mu nie bedzie szlo tak zle w technikum bo sie uczy tego co lubi glownie jak ja biologi i chemi :)

#68 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:02

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Też tak myślę oby tylko mieć zapał do nauki a wiedza sama przyjdzie niezależnie od tego czy jesteśmy w Liceum czy w Technikum :)

#69 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:07

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum oj troche odeszlismy od tematu .... lepiej wrocimy bo ostrzezenia dostaniemy

#70 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:11

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Zapał do nauki raz, ale najważniejsze, poprostu wiedziec co sie chce robic w życiu i postepowac wg zasady by robic to co faktycznie lubię. jest mnówstwo ludzi którzy ida gdzies gdzie sie akurat w danym okresie opłaca iśc. błąd jeżeli kochasz to co robisz i wiesz ze robisz to dobrze i tak zbijesz kokosy;) Sam najchętniej zamiast paru godzin polskiego w Tygodniu wrzuciłbym sobie ze dwie historie i WoS, ale nie ma rady;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 20 maj 2008 - 20:33

tak to sobie mozesz gadac do kolegi lub kolezanki :) to czego moj ojciec jest po technikum a matka po liceum i tata zarabia x4 tyle co mama co???????? ale jak chcesz to idz do tego liceum ale zobaczymy ile z was tak naprawde pujdzie na te studia i ile zda mature ...

Jak masz cos do mnie to pisz do mnie, a nie przeżywasz na forum. I pójde "do tego liceum" Miej swoje "niezbite" racje i tyle. Chcesz ? To pisz co chcesz na mój temat, ja mam to gdzieś i na to nie odpowiem już więcej, a więc
joł

KS Falubaz

#72 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:14

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum czlowieku wez sie ogarnij to chyba ty zaczoles ta cala batalie z tym liceum i ty piszesz ZE JAK MAM COS DO CIEBIE TO ZEBYM TO CI NAPISAL haha dobre :)

#73 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:30

czlowieku wez sie ogarnij to chyba ty zaczoles ta cala batalie z tym liceum i ty piszesz ZE JAK MAM COS DO CIEBIE TO ZEBYM TO CI NAPISAL haha dobre :)

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :) Nie dziwie sie już czemu chcesz iść do technikum. Ogarniać to ty możesz kumpli z technikum (nie ujmując nic technikum oczywiście) :) Będę mądrzejszy i to skończę pierwszy (elo rym) zapraszam na pw ;] joł

KS Falubaz

#74 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:32

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum phf dobre haha :) nie no czlowieku ty mnie rozbrajasz :)

#75 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 20 maj 2008 - 21:36

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Jak to w ogóle się te podania przedstawiają? Mogę złożyć max do 3 szkól podanie, ale na profile w tych szkołach to ile można ? 20? Bo troszku tego nie łapie ;p.

JD
Jeżeli dla Ciebie różnica zdań jest kłótnią .. :)

KS Falubaz

#76 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 20 maj 2008 - 23:11

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum max 3 szkoły no i nie wiem, w jednym Lo do którego slładałem mam trzy opcje stawiam przy klasach odpowiednio numerki 1;2i3 a w drugim nic bo dopero w druiej klasie wybieram sbie profil. Ja już mam papiery poskładane termin do 21 maja ;]

#77 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 21 maj 2008 - 12:36

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj złożyłem podanie. Co do tych wyborów to można wybrać 3 szkoły i niezliczoną liczbę profilów klas itp. itd. Na podaniu widnieje tylko 20 pozycji, ale pisze, że jeśli składasz na więcej niż 20 profili to należy da oddzielną kartkę z dopisanymi pozostałymi.

Co do kłótni to jest różnica bo jeżeli wymieniamy zdania to jeszcze jest jako tak, a przy kłótni pojawiają się wyzwiska i tego typu sprawy :]

Więc nie kłócić się bo będą ostrzeżenia :)

#78 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 21 maj 2008 - 12:49

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Właśnie ja mam dylemat, bo wiem, że do 2 LO złoże na bank i teraz się pojawia problem, bo musze wybrać jakieś LO, a mam dwa z którego wybiorę tylko jedno ;p

KS Falubaz

#79 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 21 maj 2008 - 13:14

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Hehe ja tylko do jednej szkoły złożyłem na jeden kierunek :)
Pani co przyjmowała dokumenty się dziwiła, ale mówiła, ze i tak się dostanę pewnie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 21 maj 2008 - 13:16

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ja dopiero w poniedzialek zaczynam skladanie podan i skladam tylko do jednej szkoly .... :)