wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

AsToNeK_LwG    2

a ja idę do liceum profilowanego profil mundurowy ;) ale idę tam tylko dla tego ze nie mam gdzie iść bo nic innego mi nie pasuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eti1997    0

Ja wybieram się za Technika Rolnika jak na razie po technikum chcę isć na operator maszyn i urządzeń rolniczych ale to jeszcze się pomyśli :)


Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Ja idę na TR, praktyki u siebie, więc poprostu "dłuższy weekend" :D Za 4 lata zostaje na gospodarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

a co trzeba spełnić żeby mieć praktyki u siebie i czy np. ja TM mógłbym mieć u kogoś kto ma wykształcenie mechanik i operator maszyn rolniczych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Nie wiem :) Ja mam uprawe roślin, hodowle i agroturystykę, więc ja spełniam wszystko, bo z tego co wiem o agroturystke też chodzi na tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Człowieku czy ty wiesz co ty piszesz?? Nie wiesz to się nie wypowiadaj!

 

Technikum uczy sie tego samego co LO, dodatkowo ma przedmioty zawodowe czyli jest trudniej.

Technikum ma tyle samo przedmiotów ogólnych co LO.

Ja miałem w technikum 22 :wacko: :blink:, teraz 19 ale dużo wiecej zawodowych ale najgorsza klasa już za mną :P :lol:

 

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi,a chodzi mi o to że w LO masz TYLKO przedmioty ogólnokształcące,żadnych praktyk i jedyne co po tym to matura,a po technikum masz maturę,zawód i praktyki w 2 i 3 klasie,ale jak ktoś chce się uczyć 3 lata i nic po tym nie mieć i dopiero później iść na studia lub do policealnej to jego sprawa,moim zdaniem to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    385

Panowie i panie a jak to jest u was w szkołach z minimalnym progiem punktowym ? ;) Na jakim poziomie on jest jeśli wiecie ? Ja wybieram się do CKP ZSR w Rusocinie na kierunek Technikum Mechanizacji Rolnictwa i zastanawiam się czy mnie przyjmą :) Oceny w większości tróje :unsure: Ale za to testami pod ciągnę bo z próbnych poszło mi w miarę (76% z polskiego) ;)


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matava    20

Panowie i panie a jak to jest u was w szkołach z minimalnym progiem punktowym ? ;) Na jakim poziomie on jest jeśli wiecie ? Ja wybieram się do CKP ZSR w Rusocinie na kierunek Technikum Mechanizacji Rolnictwa i zastanawiam się czy mnie przyjmą :) Oceny w większości tróje :unsure: Ale za to testami pod ciągnę bo z próbnych poszło mi w miarę (76% z polskiego) ;)

 

To Ty się lepiej na polonistę szykuj, może wieszczem zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

Teraz jest walka o uczniów więc o dostanie nie powinieneś się martwić mimo tego że masz troje z ocen ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekolog    3

Może czas na edukacje finansową z mozliwościami zarobkowymi? Zainteresowanych zapraszam do kontaktu


Ratujmy Ziemię, tak szybko ginie
A my razem z Nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto jest uczyć się technik informatycznych . Rolnictwo rolnictwem ale warto jest znać podstawy programowania. Dzięki temu zawsze można się przekwalifikować. W wielu firmach wymagana jest również znajomość pakietów biurowych. Excel czy office. Obecnie ma je strefa kursów .Zobaczcie sobie:

http://strefakursow.pl/kursy/biurowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj