Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#501 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 08:56

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum To jesteś w czarnej d.... , ale ja bym tego tak nie przepuścił, a swoją droga to mieliśmy pynczor tyle samo punktów Hehe, tyle,ze ja spodziewałem się więcej, no chociaż jeszcze te 2 punkty,żeby była równe 70 no ale aby się dostać.
Ja z kumplami też będę się widywał, nawet z tymi z równoległej klasy co nie wszystkich lubię bo będziemy pewnie na przystankach i w autobusie oraz na mieście się widywać, no ale mam nadzieję,że poznam dużo fajniejszych osób.
A czemu w piątek świadectwa nie zawiozłeś, ja zawiozłem w piątek, mam już spokój, jadę teraz znowu w piątek z oryginałem jak już wyniki będą. Chociaż baba co brała kopie się machnęła i podpisała mi też, że oddałem oryginał świadectwa, wiec teraz mogę ich oskarżyć, że mają moje świadectwo a chcą jeszcze jednego.
Hehe były by jajca jakbym ich o to do sądu podał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 11:31
  •  

#502 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 09:28

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja najprawdopodobniej za godzinke pojadę, ja bym zgłosił to do sekretariatu. Nam świadectwa oddali na komersie w piątek o 17 : 00 więc ni jak nie było czasu aby do szkoły już zawieźć, dziś z spokojem sobie szkoły oblece. Jednego jestem pewien na TMR się dostanę więc spoko ;)

#503 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 22 czerwiec 2009 - 09:40

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja też za godzinę jadę.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#504 Share zuczek015

zuczek015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 18:24

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Może ktoś wybiera sie do TMR w Pyrzycach??

#505 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 22 czerwiec 2009 - 21:38

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum @Kamillo0
nie zawiozłem w piątek bo woziłem siano :D heeh zreszta co to przeszkadza zawiozłem dziś wzieła dostałem skierowanie na badania i git ... a własnie kiedy trzeba zawieść tą karte z badań ?

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#506 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 22 czerwiec 2009 - 22:51

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ja karte już tydzień temu dawałem, ale to chyba zależy od widzi misie szkoły... Xd
:)

#507 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 23 czerwiec 2009 - 07:37

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja to dam tylko tam badania gdzie się dostane a i 2 foty jeszcze. W czwartek wyniki i pozostanie tylko zaniesć świadectwo i inne pirdułki i gitez.

#508 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 10:12

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Że co???
Ej coś tu jest nie tak, u mnie badania trzeba było zawieść do dnia 18 kwietnia bo jak później to już nie przyjmowali, można było podanie złożyć jak ktoś się nie wyrobi,ze chce przedłużyć i tedy miał czas do 12 czerwca.
A ty tu mówisz,ze dopiero dostałeś to na badania osz kurde to coś jest nie tak, ale ja miałem lepiej, bo np ja musiałem zrobić badania i dopiero z badaniami zanieść takie papiery, ze idę do tej szkoły i mi badania poszły źle to dobrze bo sobie potem zmieniłem szkoły i jest oki, ale najpierw musiałem się zarejestrować na takiej stronce w necie a wy nie rejestrowaliście się na stronie w necie?
U nas to przebiegało tak, cała klasa się w necie rejestrowała, wybrała szkoły, dzięki temu ta strona ustaliła im gotowe podania do wydruku, wydrukowali nam to, poszliśmy do szkół, oni nam dali skierowania na badania i kazali wrócić ze skierowaniami i tymi kartkami, potem kopia świadectwa a teraz będzie oryginał, no ale może w różnych regionach jest inaczej.

#509 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 23 czerwiec 2009 - 20:02

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ja sie nigdzie nie logowałem bo podanie miałem ze szkoły ../

no jak dałem jej świadectwo to ona dałą mi skierowanie na badania i nawet adres ośrodka i mowiła żeby zrobić i zawioze pewnie jak mnie przyjmią :D

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#510 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 10:28

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No to nie wiem, u nas wszyscy musieli tak jak pisałem, ale to pewnie zależy od regionu, bo ja tak miałem na powiat siedlecki, a na miński już nic takiego nie było.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 10:46

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum oj walnołem sie, nie zawoziłem karty tylko zaświadczenie, że jestem zdrowy. a reszta podobnie tak jak KamilloO.

#512 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 25 czerwiec 2009 - 11:59

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum przyjeli mnie :) i 6 koleżanek ze szkoły wiec luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzik :D będzie od kogo prace domową ściagnąć

#513 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 12:11

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Już wyniki znasz?
Ja dopiero o 14:00 dostanę.

EDIT
Ja też się dostałem tam gdzie chciałem, właśnie sprawdziłem i bez problemów się dostałem.

#514 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 13:50

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Mnie również przyjeli tam gdzie chciałem, czyli Europejskie Technikum Lotnicze ( Technik Awionik ) :). W tym samym budynku mam Mechanizacji rolnictwa, więc jak co to np. prawko na T się podepne pod inną klasę :) A tak wogóle to dużo znajomych będzie w tej budzie, więc luz :D

#515 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 15:21

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Przyjęty. Samochodówka w Siedlcach 1sm technik mechanik

#516 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 21:07

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ej! skąd Wy to wiecie? mi mowili, że będzie wiadomo dopiero 30 czerwca. (chyba) może u Was jest inaczej.;/

#517 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 08:36

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Nie wiem jak to jest u ciebie ale ja to wszystko mam na stonie internetowej. Ja mam www.siedlce.edu.com.pl a ty pewnie inną

#518 Share c355

c355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,filmy,motoryzacja,traktory

Napisany 26 czerwiec 2009 - 11:11

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Elegancko! Dostalem sie do Technikum Mechanicznego CKP2 w Białymstoku na profil technik pojazdów samochodowych, czyli tam gdzie chcialem. Na 90 miejsc bylo 152 chetnych, balem sie zwe sie nie dostane a tu niespodzianka dostalem sie w pierwszej dziesiatce. JUPI!!!
Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

#519 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 11:16

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum heh przeżywcie te szkoły jak nie wiem jeszcze będziecie żałować ze to nie gimnazjum :D
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 11:40

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Mnie również przyjeli tam gdzie chciałem, czyli Europejskie Technikum Lotnicze ( Technik Awionik ) :D. W tym samym budynku mam Mechanizacji rolnictwa, więc jak co to np. prawko na T się podepne pod inną klasę :) A tak wogóle to dużo znajomych będzie w tej budzie, więc luz :)

Nie trzeba podpinać się pod inna klasę :) Zanosisz kasę i idziesz :) Nie wiem czy w tym roku będziesz miał coś na warsztatach bo w TMR dopiero II klasy mają ale jeśli tak to gdzieś będziemy się tam widzieć :)
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę