Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#381 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 24 kwiecień 2009 - 12:38

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Nie gadaj, że anglika pisaliście w gimnastycznej. B) Skandal, gratuluję pomysłu nauczycielom w twojej budy. Sale gimnastyczne mają to do siebie, że mają fatalną akustykę. U nas wszystkie 3 egzaminy były w salach lekcyjnych i powiem, że pisze się ekstra, tym bardziej, jak na co dzień się w tej klasie uczysz.

My też mieliśmy repetytorium pomarańczowe, z takim zadowolonym (nie wiem z czego) łepkiem, z Longmana jak dobrze pamiętam. B) Płyty się nie zacinały, ale jakość mierna.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 11:21
  •  

#382 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 12:49

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No no sorka mój błąd z longmana pomarańczowe, to mamy identyczne repety.
A na sali się spoko piszę lepiej niż w klasach no i u nas są takie klasy,że 30 osób,czyli tyle ile nas pisał to by się po 2 osoby w ławkach nie zmieściły, trzeba by było jeszcze ze 2-3 ławki dostawiać i ciasno by było a tu luz bluz malina, no tylko na tym angliku coś słabo było słychać i jeszcze echo szło to tak rozpraszało.

Jak ktoś chce to tu ma odpowiedzi z języków:
http://serwisy.gazet...___arkusze.html
Jak na razie jest sa tu tylko odpowiedzi z anglika, ale niedługo powinny być z innych języków

#383 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 24 kwiecień 2009 - 13:32

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum my też pisaliśmy w sali gimnastycznej i było całkiem dobrze

#384 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 13:34

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum my pisalismy w salach a goscio najpierw siedzial a potem zaczą chodzic a dwie baby zaczely gadac a potem on dolączyl takie male trio

Ps w zadaniu 13 byl blad w wydruku bylo A,B,C,D i F zamiast E i na karcie bylo E
Wielki fan case jx/new holland td

#385 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 16:01

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum U mnie też pisaliśmy na sali, a i tak wszyscy sie nie pomieścili, bo z wszystkich trzecich klas jest nas około 100(reszta pisala w klasach), na sali nam zrobili na stałe kolumny do ścian przykręcone i było pięknie słychać B)

#386 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 16:28

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No u nas głośniki porządne dwa jeden na końcu, drugi na początku hali, ale cicho ustawili i jeszcze echo szło to tak średnio było słychać.

#387 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 17:31

masz na mysli technikum mechanizacji rolnictwa w Piotrowicach

moi koledzy tam chodzą i sobie nie chwalą. myślalem raczej o bychawie.

#388 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 18:12

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum prolnik skąd jesteś?? może mieszkamy nie daleko??B)
my pisaliśmy w 3 klasach... na małej sali gimnastycznej, w normalniej sali lekcyjnej i dyslektycy...
nie wiem jak było słychać na końcu bo siedziałem w pierwszej ławce...
:)

#389 Share grzecho106

grzecho106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 18:14

Grzecho106 - piszecie test z ruska, nie z angola?

Nom pisałem znaczy cała moja szkoła.A wy jak pisalście z anglika to puszczali wam jakiś tekst z magnetofonu?Ja dzisiaj na tescie z ruska nawet się nie wysilałem bo on i tak nie będzie brany pod uwage B) .Dzijaj trzeba będzie z kolegami się odstresować po testach B)

#390 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 18:40

moi koledzy tam chodzą i sobie nie chwalą. myślalem raczej o bychawie.

o widze koledzy gadają o szkołach z moich stron-pytajcie kolegi @LukeClaas on chodzi do Piotrowic B) Do Bychawy chodzi mój kumpel do ogólniaka nie narzeka bo mają luzy B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 19:35

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Mnie nie było na AF perz ten czas bo poprosiłem o bana B)
Ale boje się żę się na polskim kopnąłem.
A zadanie z fizyki to już banał na maxa, jeszcze wzory były podane. B)
A na angielskim to niektórzy po 30 min wyszli B) B)

#392 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 20:39

Kamilo0, na pewno wina głośników, bo płyty są bardzo dobrej jakości. :) Zarówno na próbnym jak i na tym dzisiejszym, wszystko było kapitalnie słychać. :) Na prawdę muszę pochwalić jakość nagrania, bo np. z tego co mieliśmy repetytorium to na płycie był jeden bełkot. B)

Dzisiaj u nas bylo git slychać ale na próbie, jeju było zryte nagranie am ieliśmy 2 próby i chyba na tej drugiej gdzie Steffen Muler gadał było trochu nie wyraźnie troche mnie to wkur**** Pojade i go opiernicze. Ale dzis było spko bedzie 70-80 wogóle myśle więc do zawodowki mnie powinni wziać B)

@marekczarna, ja jestem cienki z fizy i specjalnietego zadanie nie mogłem zrobić B) tyle punktow w piz*** Matma i fiza cienko u mnie z matmy to wszystkie śmierdzące liczby w ułamki i jeszcze jak dadzą takie cyfry az pogibic sie idzie jak mam kalkulator moment wylicze ale bez to takią filozofie ciezko B)
Mój Wladimirec podbija świat

#393 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 21:09

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum A ja też nie lubie fizyki ale wzory były podane trzeba było przekształcić 1 wzór i tyle.
A z matmy to ja nawet lubię.
Ale z tym koszem to nie zamieniłem na początku na dm. tylko potem wychodziły ogromne liczny. B) B) B)

#394 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 16:44

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum U mnie tak samo wyszli dużo przed czasem.
A jeszcze taki kolo ode mnie z klasy jest to przychodzi na co druga lekcje, wybiera sobie jakie chce i i robi co chce i się nikogo nie boi.
Się trochę przeciągnęło i zaczęliśmy test o 9:05 a on już o 9:20 podniósł rękę,ze już skończył i chce wyjść, akurat się skończyło słuchanie z płyty a on już tylko dyrek powiedział, że jeszcze za wcześnie, żeby jeszcze posiedział.
No to posiedział jeszcze 30 minut i wraz wyszedł a za nim zaraz następni.
Już zostało mało osób, tylko połowa i ja już kończę ostatnie zadanie, zostało jakieś 20 minut do końca, już mam podnosić rękę a tu dyrek: " Niech już teraz nikt nie wychodzi, posiedźcie do końca", no to się wkurzyłem i 20 minut patrzyłem w sufit bo nie miałem co robić.
A dwóch kumpli ma dyslekcje i w innej sali pisali to skończyli po godzinie i jeszcze godzinę czekali aż przyjdzie dyrektor i im pozwoli iść już do domu. Heh podobno komisja siedziała a oni na iPodzie grali.

#395 Share prolnik

prolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 17:17

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum U nas najgorsi z klasy pokończyli pierwsi.

#396 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 14 maj 2009 - 20:10

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Kto chodzi lub ma zamiar chodzić do Łowicza na Podrzeczną do tchnikum samochodowego? Ja mam tam zamiar iść za rok
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#397 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 14 maj 2009 - 20:17

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja ide do Łowicza albo raczej zamiaruje ale na Blich na mechanizatora rolnictwa ;) Słyszałem że podrzeczna nie ma dobrej opini :D jaką masz średnią?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#398 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 14 maj 2009 - 20:25

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Coś koło 3,0 -3,5

Wacham się międy podrzeczną a blichem

Ja albo samochodówka albo mechanizator rolnictwa (czy jakoś tak) Pozostają jeszcze Bratoszewice ;)
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#399 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 14 maj 2009 - 20:29

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ale zawodowe czy technikum liceum profilowane?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów