Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Strachu

Strachu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 19 maj 2008 - 15:46

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja ide do technikum łączności na automatyke przemysłową...... :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 05:43
  •  

#22 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 19 maj 2008 - 15:50

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja cię kręce wy mówicie że gdzieśpapiery już złożyliście a ja nawet nie wiem jeszcze gdzie dalej mam iść , Ale pewnie do technikum informatycznego.
Case jest the best

#23 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 19 maj 2008 - 16:42

Ja właśnie złożyłem dokumenty do Technikum Geodezyjnego w Warszawie i Technikum Architektonicznego w Warszawie, ale rodzice wolą żebym poszedł do liceum

co?????????? jak podania mozna skladac dopiero od 25 maja do 13 czerwca :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#24 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 19 maj 2008 - 16:43

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum d*pa tam pojedziesz i ci przyjma to aby tak jest ze od 25 maja do 13 czerwca

kolega pojechal i legalnie zlozyl

#25 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 19 maj 2008 - 16:48

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ale w moim powiecie jest rekrutacja elektroniczna czyli przez internet wybieram szkoly ..... a nie wiem jak tam u was jest

#26 Share mariusz b

mariusz b

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 19 maj 2008 - 17:06

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum @bartus16 w mojej klasie już wszyscy złożyli podania ja jestem jednym z ostatnich który je składał , osoby które chcą iść do Warszawy muszą najpierw się zalogować za pomocą Internetu do 20 maja https://warszawa.edu...dydat/kseon.php dlaczego sądzicie że to nie teraz ? w szkołach w których byłem jakoś się nie zdziwili że przyniosłem podanie

#27 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 19 maj 2008 - 17:40

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum A ja ide do szkoły rolniczej na Technik Mechanizacji Rolnictwa lub Technik Rolnik..
ale chyba na te pierwsze :) Skoncze ta szkołe i pomysle nad studiami zaocznymi bo na dzienne nie mam szans :) :) A po druge nie chce bo całe zycie sie uczyc to tak dziwnie :) :) :)

#28 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 19 maj 2008 - 17:43

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ja ide do technikum rolniczego w nakle slaskim, moze ktos tez sie tam wybiera?
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#29 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 19 maj 2008 - 18:00

@bartus16 w mojej klasie już wszyscy złożyli podania ja jestem jednym z ostatnich który je składał , osoby które chcą iść do Warszawy muszą najpierw się zalogować za pomocą Internetu do 20 maja https://warszawa.edu...dydat/kseon.php dlaczego sądzicie że to nie teraz ? w szkołach w których byłem jakoś się nie zdziwili że przyniosłem podanie

a u mnie trzeba sie zalogowac od 25 maja do 13 czerwca

#30 Share zetor6441

zetor6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 19 maj 2008 - 18:24

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum LO biola, chemia, fiza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Lukasz16

Lukasz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, grafika komputerowa

Napisany 19 maj 2008 - 18:25

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Liceum Ogólnokształcące infa, mata, fiza, a potem może polibuda we Wrocławiu :)

#32 Share wojciechu

wojciechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 maj 2008 - 18:43

A ja ide do szkoły rolniczej na Technik Mechanizacji Rolnictwa lub Technik Rolnik..
ale chyba na te pierwsze :) Skoncze ta szkołe i pomysle nad studiami zaocznymi bo na dzienne nie mam szans :) :) A po druge nie chce bo całe zycie sie uczyc to tak dziwnie :) :) :)

uczymy sie cale zycie i tak glupimi umzemy :) :)
hoduję króliki

#33 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 19 maj 2008 - 18:45

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Szkola rolnicza Technik-Rolnik albo Technikum agrobiznesu

#34 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 19 maj 2008 - 19:15

uczymy sie cale zycie i tak glupimi umzemy :) :)

Słuszna słowa :)

Ale ja tez jak skończę to jeżeli na studia będę się wybierał to zaocznie. Po prostu wolę iś do pracy i powoli odkłada kasę a nauczyć to i się zdążę na zaocznych :)
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#35 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 19 maj 2008 - 21:24

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum a ja wybieram się do zawodówki na mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
AF - to Jest To:)

#36 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 19 maj 2008 - 21:35

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum "dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma dry.gif a po technikum jest zawod i matura biggrin.gif"

Hahahaha dobre, tu się uśmiałem :) jak to miał być żart to gratuluję. Ja zapewne do LO ;p

Nie ma co się tutaj śmiać kolega ma rację .

#37 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 19 maj 2008 - 21:41

"dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma dry.gif a po technikum jest zawod i matura biggrin.gif"

No raczej nie;] Po co rok dłużej i z problemami na studia i ze zdaniem matury skoro mozna i szybciej i lepiej ? Liceum jest dla ambitnych. Tam sie idzie z ,myśla o studiach a tech? no zawód jest tylko jeżeli wiesz ze i tak pójdziesz na studia nie ma sensu gnić w technikum.

#38 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 19 maj 2008 - 21:48

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ale jak znajdzie się ktoś mniej ambitny i nie zda matury, albo stanie się tatą,mama co wtedy na studia A rok dłużej posiedzi
to ma jakiś zawód i może iść na studia. Wszystko może sie zdarzyć wybór należy do was ja bym poszedł do technikum a potem w górę bo teraz wszyscy do liceum a potem co bezrobocie.

#39 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 19 maj 2008 - 21:53

"dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma dry.gif a po technikum jest zawod i matura biggrin.gif"

Może dla Ciebie jest lepszym pójść do zawodówki. Prosze bardzo, ja Ci nie bronię. Ja sobię pojdę do LO, zdam mature pójdę na studia (jak narazie chcę iść na rolnicze, a zobaczymy co to będzie za 3 lata), ale mam papier, wole być rolnikiem z takim papierem, bo w tych niepewnych czasach z tym papierem moge iść do jakiejś agencji rolniczej czy coś w tym stylu. Porównując technikum do LO, wole LO, uczę się 3 lata no fakt potem maturka, a w technikum 4 lata i egzamin zawodowy. Liceum jest dla bardziej ambitnych jak to kolega wyżej napisał.

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 19 maj 2008 - 22:44

Ale jak znajdzie się ktoś mniej ambitny i nie zda matury, albo stanie się tatą,mama co wtedy na studia A rok dłużej posiedzi
to ma jakiś zawód i może iść na studia. Wszystko może sie zdarzyć wybór należy do was ja bym poszedł do technikum a potem w górę bo teraz wszyscy do liceum a potem co bezrobocie.

Totez dlatego Ci pisze ze dla bardziej ambitnych, wiadomo ze nie wszytskim nauka idzie [i nie ma w tym nic dziwnego albo powodów do prześmiewek, tak poprostu jest] Wtedy nie ma sensu pchac sie do LO bo jeszcze bardziej sie pograżysz. technikum jest wg mnie dla średnich uczniów, bo nie skreśla ich szansy na studia a nie zabija poziomem nauczania, bo nie oszukujmy sie, wkońcu zdawalność matur mówi sama za siebie;/ Wg mnie do liceum to wybierac sie powinni uczniowe no, przynajmniej dobrzy i tak u mnie jest. Kwestia własnych możliwości, głupota byłoby phac kogos kto nadaje sie do zady w LO 0_o