Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#281 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 13:08

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Widze, że zalerzy jak dla kogo, dla mnie jutro to będzie duuużo lepiej, z matmy nikt mnie nie zagnie, gorzej z fizy, teraz wyjdzie to jak się wzorów nauczyłem, ale jak będe miał wzory, to wszystko oblicze :) Dla mnie gorzej z biolą i fizą, gegra to luz, tak samo jak matma B) chemia w miare, jakoś nigdy nie miałem problemu z zadaniem na teście z chemi. B) Ja na jutro się dużo nie ucze, ważne abym wzory skumał, i pujdzie jak po maśle. O anglika się nie martwie, moge nawet zero mieć B) W końcu praktycznie nic się do szkoły nie liczy anglik, jedynie na podział na grupy jenzykowe, ale w technikum awioniki później uczą jezyka lotniczego, po angielsku, ciekawe co to będzie B) Jak z matmy strzele 45 pkt, to droga otwarta w każdej szkole, jak ta po luźnemu liczyłem, to z humana tak 40, albo 30 punktów, zalerzności jak mi policzą tą rozprawke :) W końcu pisałem tam o ,, d..ie marynie " HEHE

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 14:58
  •  

#282 Share adam2290

adam2290

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 13:28

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum http://serwisy.gazet...odpowiedzi.html
posprawdzajcie sobie B)
długo by opowiadać ;)

#283 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 13:39

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Jutro bedzie lepiej tez i dla mnie, matma zadne problem, z fizy tez nie jest zle, gegra zazwyczaj jest prosta, najgorzej z biola i chemia bo to glownie informacje rozne na pamiec trza znac.
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

#284 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 22 kwiecień 2009 - 14:10

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum sprawdzilem sobie to z zamknietych mi poszlo wysmienicie hehe chyba 4 pomylki mialem hehe tak mi sie wydaje przynajmniej B) hehe ciekawe jak rozprawka

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#285 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 14:13

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ja ok 43/50 B) B)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#286 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 14:14

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja z zamkniętych 16, czyli cztery pomyłki, dalej to tylko w podaniu to co wspominałem nie napisałem, czyli myśle że 5 pkt. będzie, w otwartych na 9 mam 7 , teraz wszystko zalerzy iledostane z rozprawki, ale chyba w najgorszym wypadku 8 , jak więcej, to lepiej B) Zobaczy się, ale na razie napisałem zgodnie z planem, czyli 35 , przy obfitych wiatrach 40 B)

#287 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 14:33

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum z tego co pamietam i sprawdzilem to bede mial 20 zalezy jak napisalem rozprawke podanie mysle ze elegancko gorzej bedzie jutro z matmy,fizy,chemii to total pustka wiekszy luz z geo i bioli choc i tak nie jestem z tego orlem
Wielki fan case jx/new holland td

#288 Share c355

c355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,filmy,motoryzacja,traktory

Napisany 22 kwiecień 2009 - 14:34

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum mi to nei zabardzo poszedl on a tan tekst z historii to kompletna masakra. mysle ze bede mial 30-35 pkt i tyle mi wystarczy zalezy jak mi policza ta rozprawke. B)
Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

#289 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 15:08

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum jak mi poszedł to zobaczymy w czerwcu...(bo chyba wtedy zazwyczaj były wyniki...;/)
a co Wy bierzecie jutro do szkoły...? długopis, ołówek i??...
:)

#290 Share markpp

markpp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:Lubię grzebać w garażu i coś naprawiać(psuć), lecz moim powołaniem jest elektronika i te dziedziny.

Napisany 22 kwiecień 2009 - 15:13

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum i ekierkę, gumkę, cyrkiel, kątomierz.
według mnie nie był aż taki trudny, ale jutro lepiej dla mnie bo matma i fiza to spoko biola chemia i gegra też git
no a w piątek pozostaje niemiecki myślę że na 70% napiszę
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 22 kwiecień 2009 - 15:39

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Nie wolno rysować ołówkiem, wszystko czarnym długopisem, nam tak mówili. B)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#292 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 22 kwiecień 2009 - 15:47

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja gorzej z podaniem w zamkniętych trzy błędy , albo cztery , te o Karolinie i Marcinie na max i rozprawka też raczej dobrze , o Kolumbie zrobiłem , o Crusoe , Kamińskim i Harrym Potterze . 5 akapitów było . B)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#293 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 23 kwiecień 2009 - 10:36

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum nie moge B) ale był zwalony gmzamin mat-przy B) reakcje dokończyć a skąd ja mam wiedzieć jak ona wyglada B) i zadania bez sęsu B)

#294 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 10:44

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Wiece co nie wierzcie w te odpowiedzi, wczoraj patrzyłem ile mam pkt i na jednej stronce o kuźde kicha 14 a wchodzę na inną a tu parę innych odpowiedzi i tu mam 17 pkt.
Więc nie wierzcie w to to tak mniej więcej to tak ale i tak zapewne w czerwcu będziecie mieli inne pkt.
A co do dzisiejszego to Alleluja, marzenia się spełniają, z fizy nie było nic co by mnie zagięło, wszysciótkie pytania rozwiązałem, obliczonka porobiłem, odpowiedzi dałem i jeszcze czekałem 30 minut na konieć i rozglądałem się po sali bo nie miałęm co robić.
Jak dla mnie to był test łatwiutki. I mniej więcej było to czego się spodziewałem.
Wczoraj rozwiązując testy w paru testach były podobne pytania, np ile protonów a ile neutronów ma H i właśnie dzisiaj to było.

A jutro to już luzik, no jacha,ze się jeszcze pouczę ale nie będę taki stremowany jak wczoraj.
Wczoraj mnie stres zżerał i mi poszło tak średnio a dzisiaj luzik to chyba mi poszło dobrze.
Nie wiem czy napisałem wszystko dobrze, ale napisałem i według mnie dobrze a ile dosanę punktów to tylko sam Bóg wie, jeśli oczywiście uczył się matmy i fizy. B) B) B)

#295 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 23 kwiecień 2009 - 10:46

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja uważam, że nie był zły. Fizyka była w miarę, wzory podane, geografia łatwa, a z chemii też nie było źle. W ostatnim zadaniu wiem, że mam wynik zły o kilka dziesiątych.

U nas w szkole jedna kolesiana wychodzi przed szkołę i taki tekst: " Nie zrobiłam 2 ostatnich zadań, bo się nie kapłam, że są." Myśleliśmy, że się pokulamy ze śmiechu. B)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#296 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 10:57

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Jak dla mnie to sam już nie wiem co myśleć, zadanie z fozy zrobiłem w połowie, w objętości śmietnika na dzień dobry się położyłem na mnożeniu B) już sam nie wiem. Zobacze jak jakieś odp. na neta wejdą B) A od rana dzień zmarnowany, w radiu gadali, że jakieś przecieki były, i egzamin do powtórki :/ Tem z humana poszedł mi super, praktycznie nawet lepiej niż chciałem, z kolei z mat-fiz nie najlepiej ;(

#297 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 11:00

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Nie no teścik spoko a co myślicie o wyciekach?
Bo jak niektórzy wiedzą pytania i odpowiedzi do humana zostały ujawnione w necie już w poniedziałek.
Ja dopiero dzisiaj rano od kumpli się dowiedziałem,że był wyciek.
Bo wczoraj i we wtorek zakuwałem a w poniedziałek mnie w chacie nie było, z jednej strony szkoda, bo odpowiedzi były dobre, bym lepiej egzam napisał a z drugiej to sprawdziłem na ile mnie stać.

A po powtórce nic nie słyszałem, ale pierdo.... nie będę powtarzał, to będą jeszcze gorsze pytania niż były, ja już wole takie odpowiedzi jakie dałem.

#298 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 23 kwiecień 2009 - 11:06

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum z humana był prościutki ale niekróre zadania z matmy mnie załatwiły z fizy dosć proste wzory podali do tylko dopasować. Ale ja pisałem do samego końca (no tam może z 6 min zostało) zobaczymy ja przyślą w maju czy czerwcu B)

#299 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 11:12

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Chyba w czerwcu a co do przecieków, to sprawdziłem i tylko ci będą poprawiać co im udowodnią,że mieli odpowiedzi już wcześniej.
Więc może jakoś po IP będą sprawdzać, kto ściągał plik z odpowiedziami na swojego kompa czy coś.
Ale zapewne jak zwykle nasza polska policja siądzie na d*pie i będzie wpie....dalać pączki, aż im d*pa urośnie do rozmiarów bagażnika ich samochodów.

Wiadomo jacyś internauci te odpowiedzi znaleźli w necie ale to mały procent z wszystkich piszących testy, bo normalni ludzie odpoczywali albo się uczyli a nie szukali odpowiedzi w necie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share c355

c355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,filmy,motoryzacja,traktory

Napisany 23 kwiecień 2009 - 11:12

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum dla mnie te testy to porazka na matematycznym siedzialem jak glupi chemii duzo bylo to robilem wyliczanke ile wyszla wam pojemnosc smietnika? ktory dach byl wiekszy i ile mialy pojemnosci?
Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.