Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#441 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 06:55

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum no i co z tego ze macie po tyle pkt ja miałem duzo mniej jak szedłem do szkoły średniej ... inni z klasy mieli po 120 pkt z ocenami i teraz widzie ze po 1 klasie technikum mają gorsze średnie ode mnie i widać teraz kto miał naciągane oceny na koniec gimnazjum :) musze sie pochwalić 1kl technikum leśnego ukończona ze średnią 4.0 :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 23:10
  •  

#442 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 11 czerwiec 2009 - 07:24

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No tak to prawda. Wszystko będzie wiedomo za kilka tygodni jaka szkola i gdzie. Na tych dennych egzaminach świat się nie kończy więc luzik :)

#443 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 11 czerwiec 2009 - 19:33

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Hehe widzę że ja tu nauka nie świecę :P , same muzgi :)

#444 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 czerwiec 2009 - 19:48

muzgi :P

szczerze? ...nie dziwię się... :)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#445 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 20:32

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Egzamin gimnazjalny oraz matura to nic nie znaczące formy sprawdzania wiedzy. Po prostu nie wierze w to, ze 2 egzaminy gimnazjalne są w stanie ukazać umiejętności ucznia jakie zdobył przez 3 lata. I to jest tylko zbędny stres. Ponadto wiadomo też jak jest w szkołach, nie zawsze te czcze gadanie żeby mieć 'dobre wyniki...' tratata jest realne. Bo znam przypadki ze ubiegający sie mieli 80-90 pktów ( wyniki + swiadectwo itd) i dostawali się gdzie próg wynosił 130 pktów. To o czym tu mówić. To jest po prostu forma sprawdzenia nauczycieli, nie uczniów. To oni chcą wypasc jak najlepiej, błyszczec w srodowisku. I dodam że z roku na rok z tymi egzaminami jest coraz gorzej, bo średnie spadają...
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#446 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 11 czerwiec 2009 - 21:05

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Egzaminy to burda na resorach. :P

A tak nawiasem 44 z humana, 32 z mat-przyr, 41 z anglika. Średnia na koniec roku 5.2. :)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#447 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 11 czerwiec 2009 - 21:44

szczerze? ...nie dziwię się... :)

To było specjalnie :) , aż taki tępy nie jestem :P

#448 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 22:00

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ale przegięciem jest uczenie się do tego EG przez cały tydzień po 6 godz. tak się w telewizji wypowiadali, i był zwiedzony bo z miał słaby wynik "tylko 46"

Ja mam w sumie z matmy i humana 78 i średni ok 4,1 a taka tępa koleżanka z klasy miał 60 pk i będzie mieć świadectwo z paskiem. :) :)
z matmy miałem najwięcej z klasy, i tylko dlatego dał mi 5 na koniec (u niego ciężko jest mieć 5) ja się matmy nic w domu nie uczę, wystarczy że robię nie zawsze zadania :P

#449 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 11 czerwiec 2009 - 22:14

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum a ja z matmy 30 human 35 a anglik 30 i srednia ok 3.5 i jestem zadowolony :P

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#450 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 22:33

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja z swojego wyniku i ocen jestem zadowolony, tylko mnie wkur... takie lizuski i jeszcze nauczyciele im ulegają :P :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 22:52

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Podanie złożyłem na TR i zapewnili mnie ze mnie przyjmą wiec nie latałem nawet po oceny jak reszta pajaców na koniec roku. Pati Gdzie Ty idziesz do szkoły, znaszkogos kto idzie na bogdańczowice?
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#452 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 11 czerwiec 2009 - 23:10

Egzamin gimnazjalny oraz matura to nic nie znaczące formy sprawdzania wiedzy. Po prostu nie wierze w to, ze 2 egzaminy gimnazjalne są w stanie ukazać umiejętności ucznia jakie zdobył przez 3 lata. I to jest tylko zbędny stres. Ponadto wiadomo też jak jest w szkołach, nie zawsze te czcze gadanie żeby mieć 'dobre wyniki...' tratata jest realne. Bo znam przypadki ze ubiegający sie mieli 80-90 pktów ( wyniki + swiadectwo itd) i dostawali się gdzie próg wynosił 130 pktów. To o czym tu mówić. To jest po prostu forma sprawdzenia nauczycieli, nie uczniów. To oni chcą wypasc jak najlepiej, błyszczec w srodowisku. I dodam że z roku na rok z tymi egzaminami jest coraz gorzej, bo średnie spadają...

egzamin jest po to żeby wszystkich sklasyfikować według jednej normy bo tak jak tu już mówili można mieć naciągane 5 a umieć na 3-4. jeśli ktoś sie jako tako uczył w gimnazjum to z egzaminem sobie poradził bez problemu. co do rekrutacji to w lepszych szkołach jakiś tam ustalony próg mają i niżej nie schodzą.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#453 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 11 czerwiec 2009 - 23:29

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum to chyba mały procent jest takich szkół....bo u nas nawet te powszechnie uznawane za najlepsze w mieście... biorą kogo bądź żeby miejsca obsadzić.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#454 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 12 czerwiec 2009 - 08:10

Podanie złożyłem na TR i zapewnili mnie ze mnie przyjmą wiec nie latałem nawet po oceny jak reszta pajaców na koniec roku. Pati Gdzie Ty idziesz do szkoły, znaszkogos kto idzie na bogdańczowice?

Ja idę do Liceum do Praszki na Kaliską, na profil bio-chem. Nie wiem kto się wybiera do CKU, znam 2 gości co idą do technikum do Gorzowa Śl. ale na budowlankę. Ja chodzę do klasy miejskiej więc raczej na TR nikt nie idzie.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#455 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 12 czerwiec 2009 - 16:29

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum To co piszesz @zetor to obraz tego jak powinno być. Nie twierdze, że jest tak wszędzie ale można znaleźć wiele przykładów szkół gdzie są takie dewiacje. Wieć ja na to patrze z przymrużeniem oka.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#456 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 12:59

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja jestem średnio zadowolony, bo jak na szkołę to nie tak źle mi poszedł, ale wiem,Ze stać mnie na coś więcej i zawsze na takich egzaminach, ważnych klasówach, to potrafiłem zabłysnąć i napisać najlepiej ze wszystkich a teraz trochę gorzej.
A wyników anglika jeszcze nie znam, na razie do szkoły przysłali tylko matmy i humana, a anglika mają podać na zakończeniu roku, nawet nie wiem dlaczego tak późno.
Ale powiem wam szczerze, że się nie martwię i mam nadzieje że się dostane do szkoły pierwszego wyboru, u mnie dwóch tłuków napisało bardzo dobrze, prawie po 80 pkt z dwóch a złożyli na pierwszym miejscu do zawodówy.
A w szkołach to kłamią tak serio bo w pewnej szkole było w tamtym roku,że próg przyjęć wynosi 60 pkt z dwóch egzaminów, a tylko 10 osób na 30 miało więcej niż 60 pkt do tej klasy liceum.

#457 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 16:13

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum a Wy nie możecie sprawdzić swoich wyników w necie?
:)

#458 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 14 czerwiec 2009 - 16:18

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Nie , ja bynajmniej swoje znam , kumpel z sąsiedniego gimnazjum nie zna :mellow:
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#459 Share marcin99023

marcin99023

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 16:32

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum hmy... troche dziwne;/
:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 20:00

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No chyba nie, do szkoły przyszły wyniki faksem z tych dwóch egzamów a z anglika przyjdą w tym tygodniu i ogłoszą je prawdopodobnie na koniec roku.
A można je gdzieś w necie na jakiejś stronce zobaczyć?