Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

764 odpowiedzi na ten temat

#361 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 19:54

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja tez się nie przykładałem, miałem nauczycielkę co mnie do 2 gim aż uczyła i taka,że na lekcji nic nie robiłem, do domu tylko parę prac zadawała a i tak zapominała o nich a na klasówach to kserowała jakąś stronę z książki, więc się wyjmowało książkę i potajemnie spisywało, na 4 i 5 leciałem, 6 też były ale za dodatkowe prace no i mniej wymagająca była i taka do ludzi, wesoła, można było sobie z nią i z niej pożartować a ona nic, najwyżej się z nas nabijała,że by się odegrać.
A teraz w tym roku nowa przyszła i taka suka,że minuta gadki i uwaga,a że my na to sramy i mamy gdzieś te jej uwagi to nam teraz zaczęła kartkówy robić co lekcja jędza, na szczęście tylko na 3 lekcjach były kartkówy bo teraz egzaminy i nie mamy lekcji wiec może po egzaminach zapomni. No i z nią to się hu.....owo uczy bo same słówka i szybko czasy bo krótka lekcja. Żesz kuźwa kase bierze a tylko jej d*pa rośnie, co zień to większa, pigmej zasrany z 150 cm w kapeluszu i na obcasach a jak się wkurzy to się drze,że raz dyrek wpadł, bo myślał,że chcemy jej coś zrobić i się tak drze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dzisiaj, 11:56
  •  

#362 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 20:00

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum hhahahahahahahahahahahah pigmey B) hahahah
my tak mamy na religii polowa materialu nie zaliczona o patronie nienapisalem
a na lekcjiii tak samo ktos ksiedza zagada to sie tłuką a jak wyglasza swoje mądrosci to jak sie obejzy to juz uwaga na szczescie ja nie dostaalem ani jednej bo jestem grzeczny B)
Wielki fan case jx/new holland td

#363 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 20:18

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum taaa akurat
a ty co do katolika chodzisz? B)

#364 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 20:25

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum nie tylko taki fragles sie trafil w 1 i 2 klasie mialem z katechetką boje sie ze ten adidas nie dopusci mnie do bierzmowania B)

#365 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 20:44

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum heh adidas
Nie dopuści?- więc jednak cicha woda brzegi rwie

#366 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 20:47

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum u kazdego cieszki przypadek sie trafi u nas juz trzecia facetka od chemii uczy i zadna nic nie nauczyla
heheheh nic nie wiem kompletna pustka z chemii B)

#367 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 21:26

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum U każdego ciężki a u mnie dużo ciężkich.
Od chemii i fizy jedna facetka jest, przyszła nowa dwa lata temu i nic nie nauczyła, więcej wiem z książek niż od niej i na kartkówy i klasówy też z książek się uczyłem bo ona nie umiała mnie nauczyć a jak do tej pory miałem czwóry na semestry wszystkie z chemii i fizy.
Od Anglika co przyszła to ni w 5 ni w 10 nie czaje co gdzie i dlaczego i co to znaczy.
Z tamtą miałem 4 a z tą 3 ale na razie w tym semestrze na 2 jadę.
Od w-fu to jest taki posraniec mały a gruby i chodzi jakby w gacie nasrał, a był spoko koleś tylko trochę pedofil ale się już wyrobił i zmienił a z tym cały czas bieganie albo cieszy ryja, na próbnych egzamach siedział i rżał nie wiadomo z czego jak psychol.
A jak się coś zrobi to jeszcze daje tzw, żółtą kartkę, czyli strzała w kark, raz jak kolesiowi za faul przywalił to na drugi dzień jeszcze czerwone miał.
Od biologii taka suka przyszła,że nawet jak gówno prawdę mówi to i tak ona ma rację, kiedyż powiedziała,że że rżysko się sprężynuję i orze a potem sieje, a przecież trzeba jeszcze agregatem porobić przed sianiem i my do niej,że przed sianiem trzeba jeszcze agregatem albo sprężynówką porobić a ona że nie że ona lepiej wie jak ona z miasta jest i się gówno zna, no ale nie mówię,że wszyscy z miasta się gówno znają. A raz kumplowi zaje.... z liścia w ryj bo też źle powiedziała a on się z nią kłócił,że nie i się z niej śmiał to dostał z liścia.
Od geogry też była spoko babka a teraz taka suka przyszła,że chociaż już była dziś klasówka to ona i tak następną robi i klasówki robi nie zapowiedziane, tylko jak jej się zechce to powie,że klasówka będzie ale zawsze mówi,że z tego co do tej pory było a nie z jakiego działu, więc my jak głupki całą książkę kujemy za każdym razem bo nie wiadomo co ci taka szmata przywali.
I to chyba tyle, albo aż tyle no ale my zawsze mamy pod górkę i zj**.... życie.

#368 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 864 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 21:50

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Kamilloo @ bez takich epitetów, nauczyciel terz człowiek, wiadamomo, są ludzie i parapety, ale uwierz mi prywatnie to oni całkiem inni są B) Mam taką nauczycielke z anglika, jeszcze studjuje, ale już nas uczy, na ulicy we wsi to cześć powie, ale jak do szkoły, to te swoje wielkie mądrości wywala, jaka to ona mądra, czasem jej słów brak, i wysłowić się nie może, i drze się cały czas. Jak kiedyś zaczeła drzeć się że spuźniliśmy się na anglika, bo mieliśmy w innej sali, nikt nic nie wiedział, a ona wielce z wielką mordą, że nam spuźnienia wpisze. Tego co ja powiedziałem to chyba do końca życia nie zapomni :) ,, Ciekawe jak pani wytłumaczy to, że zmieniał pani sale, choć mamy w planie co innego, i jeszcze pani nam spuźnienia wpisała, za to że sali szukaliśmy, nich pani nie myśli, że my nie pujdziemy z tym do pani dyrektor, bo to ma pani na bank " Jak się wydarła, i od razu po nazwisku do odpowiedzi :) Ale się zmieszała, bo kumple się upomnieli ( w końcu nas było więcej ) B)B) Druga taka sytuacja była z takim wrednym księdzem, na półrocze zeszyty sprawdzał, ja mówie, że nie mam, bo zgubiłem B) A on, że mi 0 wpisuje ;/ Jakoś to było, że mi ocena na trz spadnie ( se myśle, babcia to chyba zawału dostanie ) a brakowało mi minimalnie, jak bym dostał jedynke, to bym miał cztery B) Tak siedziałem pół lecji, co zrobić, aby z zeraz zrobić 1, w końcu wpadłem na genialny pomysł " Proszę księdza, co bym dostał jak by zeszyt się znalazł, ale by był pusty ?? ksiądz : dostał byś 1 Ja : ( chwyciłem z plecaka pierwszy lepszy zeszyt, i poszłem ) Cud !!! odnalazł się, ale wszystko z niego wyparowało :) HEHE " ( kant roku , cała klasa się dwa tygodnie śmiała ) no nie było, że boli, musiał mi wpisać 1 za zeszyt, a ocene zmienić na dobry :) Ale jego mina bezcenna, a tak koniecznie chciał mi dać dostateczny w religi :)

#369 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 23 kwiecień 2009 - 21:54

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum co 0 ????????? B) co to za system oceniania u was jest u mnie jest tradycyjnie 1-6
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#370 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 09:18

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Heh ten angielski to zrobili jak dla przedszkolaków B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 24 kwiecień 2009 - 09:54

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum No anglik nie był za trudny B) ale u nas była afera bo w w ostatnim zadaniu chyba 13 zamiast E było F a na karcie E B) odrazu dzwonili wielkie mi ale: oni cały cas a dlaczego tak a nie inaczej po 10 mni. sie skapły już po telefonie do CKE B)

#372 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 24 kwiecień 2009 - 10:01

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Banał, banał, banał... B) Ogólnie sesję mogę zaliczyć do udanych. Wszystkie 3 egzamy były spoko. Mogło być gorzej.

P.S. U nas połowa grupy miała ten błąd.
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#373 Share Piotr93

Piotr93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 10:06

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Dziśiaj test poszedł znakomicie B) B). Gorzej będzie z matą B)

#374 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2733 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 10:10

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum mat-przyr był zryty ale najlepszy był niemiecki i z 30 pkt bedzie jak nic z niemca same A,B,C,D,E tylko zaznacza
Mój Wladimirec podbija świat

#375 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 24 kwiecień 2009 - 10:17

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Ja pisałem z niemieckiego B) i był banalnie łatwy B) skończyłem 20 min przed czasem B) Zatrzymali mnie i kumpla , żebyśmy jako świadkowie zostali , ja mu cały czas podpowiadałem więc myśleliśmy , że się skapną , ale nic . Nauczycielka się zdziwi , że kumplowi 2 wychodzi a z testów 35-40 pkt B)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#376 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 24 kwiecień 2009 - 10:28

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum ja to nic z niemieckiego tyle, że dżień dobry B) zawsze sie brechtamy,że moja mama pracuje w niemczech a ja ni ch*j@ w szkopskim B) a o rosyjskim nie wspomne tylko tyle, że KPOT to kret i tyle B)

#377 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 11:46

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum heh a ja prawie robiłem tak jak kolega c355, ence pence, która odpowiedz, ni hu hu tego testu nie czaiłem, słabo z tym anglikiem, trzeba się przyłożyć w końcu.
Nie no bez przesady, żarcik z tym ence pence ale naprawdę niektóre to strzelałem,jeszcze jakoś słabo było słychać te nagrania na początku, tak niewyraźnie, albo wina płyty albo się coś z głośnikami zwaliło.
Ale wreszcie spokój, jeszcze tylko jutro, trzeba to opić i można o egzamach zapomnieć, aż do czerwca.
A jak tam u was, kto świętuje sukces, a kto opija smutki?

#378 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 11:56

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum U nas robimy ognisko i namiot, na 5 ludzi 3 x 0,7 i jedna 0,5 B)

#379 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 24 kwiecień 2009 - 12:02

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum Kamilo0, na pewno wina głośników, bo płyty są bardzo dobrej jakości. B) Zarówno na próbnym jak i na tym dzisiejszym, wszystko było kapitalnie słychać. B) Na prawdę muszę pochwalić jakość nagrania, bo np. z tego co mieliśmy repetytorium to na płycie był jeden bełkot. B)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 12:23

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum JD1052 no to po 0.5 na łepka.
Ja jutro rano jeszcze na trzeźwo jadę na dzień otwarty pewnej szkoły no i po obejrzeniu sobie po browarku z kumplami strzelimy a po południu będzie dżampra oczywiście z czymś mocniejszym.

A daj spokój pati mamy repetytorium z oxfordu, takie pomarańczowe, to każda płytka się zacina jak słuchamy, nawet szkołą dwa nowe magnetofony kupiła i wraz to samo, taki szajs nam dali,że ręce opadają, wszędzie sprawdzaliśmy na kompach szkolnych laptopach, w domu też sprawdzaliśmy i duuupa się tnie od samego początku.
To skandal ,żeby nówki książki z płytami kupić i od razu się zacinały , jak oni je nagrywali(chyba po ciemku i po pijaku).

No a co do płyt to wiecie no duża hala ławki porozsuwane,żeby nie ściągać a tylko dwa głośniki były, duże ale dwa i jeszcze nie zbyt głośno ustawili.