wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Gość   
Gość

mam na razie średnią 3,93 i ok miałem 74pk Z anglika miałem 21 i średnia klasy to 16 B) ;) A z zadań fizycznych na 20 osób w klasie 16 pał :) :)

Najwyższa w szkole to 5,14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63
To niezły kujon ten twój syn ja nawet o 100 punktach nie mażyłem i o średniej 4.0 ,a tu prawie 140 i 5.5 średnia w mojej szkole to praktycznie nie osiągalne ;)

Kujonem nie jest ,po prostu jest uzdolniony,zakwalifikował się do finału z konkursów : matematycznego, fizycznego i chemicznego.(województwa małopolskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wow ;):) B) :) ja 19 mam konkurs z matematyki (dopiero kwalifikacje)

 

No ale twój syn trochę się uczy w domu bo ja to czasami zadanie zrobię a resztę odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ja tez tak robie wiesz rano trzeba wstac do szkoly pozniej robota i po robocie sie juz nic nie chce chodzi mi o nauke to tam popatrze i jest a na konkursy nie jezdze zadne bo po co mi to co sie chce nauczyc to sie naucze

 

a tak ostatnio przez ferie wywnioskowalem ze w szkole co nic nie robie tylko siedze sie bardziej zmecze niz jak pojade do lasu, po szkole mi sie juz nie chce robic dopiero jak sie rozruszam troche, to chyba dlatego ze sie zanudzam w szkole i pozniej taki ospaly jestem.


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@pynczor w końcu jesteśmy z Podkarpacia ;d

A ty ile miałeś punktów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe ja jeszcze w gimnazjum ale z probnych lacznie mialem 79pkt nie jest tak zle ;) a srednia na polrocze 3.0 eh


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja się wybieram do technikum Logistycznego, ale nie wiem czy się dostane ;(


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

ja planuje wbić się do Zespołu Szkół Technicznych w Chojnicach profil elektronika- ciągnie mnie do tego

ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwości czy nie wskoczyć na mechanika maszyn rolniczych, albo zrobię i to i to i będę pracował u Korbanków jako serwisant maszyn rolniczych no i bratu traktorki naprawiałbym po fachowemu (bo narazie to po amatorsku tak troszku)


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuję iść do techniku elektrycznego ale jeszcze się zastanawiam nad paroma technik mechatronik-mechatronika pojazdów samochodowych. Ale zobacze tam gdzie mnie przyjma to tam pójde

Edytowano przez kociolejjakub

MoToR!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też mam ten problem co @kociolejjakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a ja zdecydowalem ide na tmr mysle ze sie dostane ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Panowie, jesli nie chcecie iść do jakiegoś renomowanego liceum to się dostaniecie do każdej szkoły, tylko rzecz w tym czy sobie tam poradzicie, bo nawet w nie renomowanych szkołach poziom nie jest niski ;) Ale Życzę powodzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandi61    0

Ja z obu egzaminów miałem łącznie 71 punktów, a średnią miałem 3,44. Z takimi wynikami poszedłem do technikum logistycznego(i na 90 osób przyjętych byłem 40). Jestem teraz w 2 klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja bym szedł do technikum Andrzeja Leppera, lecz mnie nie wezmą 2,6 średnia ;/ nie wyrobie sie na więcej, max 3 i ide do zwodówki jako rolnik-mechanik, a potem ide do pracy na 2 lata jako mechanik ze znajomym mechanikiem do takich jedyn wielkich rolników 1400 ha i tam będe dalej sie uczył alej uż calkowita praktyka, przynajmniej bede umiał prasować dużą kostką ;) Zawe u nas sobie chwalą bo gospodarstwo jakie tako mają, (nowy sprzet Zetor proxima agregaty, pługi obracane,, Zetor 16245, nie długo drzwi otwarte, to porobie pare fotek tamtego sprzetu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63
Wow :) B) ;):) ja 19 mam konkurs z matematyki (dopiero kwalifikacje)

 

No ale twój syn trochę się uczy w domu bo ja to czasami zadanie zrobię a resztę odpisze

Odpisują to od niego , z niektórych przedmiotów się nie da odpisać to robi pięć wersji na gg

http://www.v-lo.krakow.pl// tam się wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Zawsze znajdzie się ktoś w klasie, klasowe popychadło co odrabia pracę domową i wszyscy od niego spisują ;) Jak idzie do LO to niech żałuje wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Kiedyś ja mówiłem tak jak ty , ale po 35 latach widzę że to był błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@tommy66692 a ty gdzie idziesz do szkoły.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ja z probnych (operon) mialem 45 - matma, 38- polski i 45-angielski. Nie jest zle ;) Pozniej licek z profilem mat-fiz-inf a pozniej jakas polibuda, tylko nie wiem jaka Wrocław albo Warszawa


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To bardzo dobrze. ;)

U nas w szkole to miałbyś najwięcej na każdym teście. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj