wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

endrju00711    11

Ja lece do LO ( jak się dostane , ale podobno nie am z tym problemów ) , a póżniej na studja coś z rolnictwem , aby móc iść na młodego rolnika , tylko nie wiadomo czy na rolnictwie zostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ja jak sie dostane technik rolnik albo technik mechanik i pozniej zaoczenie rolnicze a jak sie nie dostane do technikum to mechanik operator maszyn rolniczych i bede probowal sie dostac do mechanika zeby miec dwa zawody


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Chwalcie się ile kto punktów , ja miałem tylko 30 pkt :) tak słabo to nie myślałem , że mi poszło , widocznie się prze liczyłem , ale warzne , że żaden chłopak więcej nie miał :). A wy ile mieliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówicie o teście z j.angielskiego??

Ja miałem 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

38 :/

 

p.s. nad tym krótkimi zadaniami mogliby popracować. ledwo co skończyło się 1 to już 2 sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale i tak nawet szybko poszło u nas w szkole najwięcej było 44 a drugie miejsce to 36 :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

20 a dowiedziałem sie na wieczór dzien przed


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja miałem tylko 46 :) Ale to tylko próbny test. Mam nadzieję, że na prawdziwym pójdzie mi lepiej :)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Dobrze przewidzialem mialem 49. Ale myslaem ze bede mial 50 mialem takiego glupiego byka, srednia na nasza klase 42. Nie chwalac sie jestesmy klasa z angieslkim rozrzeszonym :) :)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

hehe dopiero co mieliście prubne testy a już szkołe wybieracie

co rocznik to wcześniej :)

a tak sobie jeszcze zadam nie wybiera się ktoś do technikum samochodowego nr 2 w warszawie ?? ja tam chodze i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Elo ziomki, mam jutro testy próbne z humana, w czwartek z mat-przyrodniczy, a w piętek z anglika, może ktoś już pisał te testy, i mniej więcej zna pytanka :):), a może ktoś pisze później odemnie, to ewentualnie można by pomyśleć o czymś :), ostatnio jak robiliśmy foty sprawdzianów dla drugiej klasy, to nawet nieźle wyszły, testy, zapewne terz ładnie wyjdą, byle żebym w jakimś mądrym miejscu usiadł, bo w pierwszej ławce nie będe koma wyciągał, ale na 100% któryś z moich kumpli będzie z tyłu, więc nic nie stracone. Żeby nie było, trza sobie pomagać , co nie ?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja też jutro zaczynam . A po gim. LO mat. i fiz. a potem coś w Olsztynie na AR


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Ja po gimnazjum ide na ogólniak - w planach LO 4 w Zielonej Górze ze specjalizacją biologia-chemia. A po LO raczej AR Wrocław :)

 

Skłonna byłabym skłonna obrać kierunek : Hodowla zwierząt lub Uprawa Roli i Roślin. Ale to wyjdzie w praniu :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Plany LO Bio-Chemia i po maturze też AR Wrocław. Może los nas rzuci razem do grupy. :) Obieram kierunek TRiL. :)

 

@endrju, ja test z angola miałam w październiku, a próbnych jutro nie piszemy, dopiero po feriach. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Pati, chcesz, to moge ci podesłać ewentualnie foty, bo do feri, to ten test 15 razy będe widział, bo znowu będą go z nami omawiać co lekcje, i pytać jak mogłem takie błędy zrobic :):)

 

EDIT : w październiku terz miałem, ale pani dyrektor twierdzi że praktyka czyni mistrza, a skoro ładki na sali porozkładane, to co nam szkodzi go znowu napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

Przejąć może każda dorosła osoba. Tylko ze bez wykształcenia nie ma szans na dostanie premii młodego rolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

dokładnie przejąc moze dorosła osoba i nie musi miec wykształcenia rolniczego ale zeby dostac MR trzeba miec takowe wyksztalcenie. wracając do wyboru szkoly dlaczego nie polecam liceum-prosta sprawa z samą maturą to sobie moge-pracowac jako kierowca albo? albo nic nie moge robić :)

 

technikum to calkiem inna bajka, masz mature i zawod dlatego teraz jakbym mial wybierac szkole to tylko techniku rolnicze albo elektryczne. przykladowo jestem po technikum elektrycznym, idę na UP (uniwersytet przyrodniczy-dawna akademia rolnicza) i mam 2 zawody. moge pracować jako elektryk i prowadzic gospodarstwo a po Liceum to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany LO Bio-Chemia i po maturze też AR Wrocław. Może los nas rzuci razem do grupy. :lol: Obieram kierunek TRiL. :D

 

@endrju, ja test z angola miałam w październiku, a próbnych jutro nie piszemy, dopiero po feriach. :D

Jeśli wybierasz się na TRiL to nie polecam ci LO. Dlaczego?? Prosta sprawa, Technika rolnicza i leśna to kierunek typowo techniczny, tak naprawdę z rolnictwa nie ma tam dużo, bardziej stawiają na technikę dlatego lepiej mieć wykształcenie średnie po technikum. Mówię ci tak bo wiem z doświadczenia, nie swojego, lecz mojego brata, który dzięki temu, że kończył technikum samochodowe jakoś przeszedł dalej. W technikum miał jakieś podstawy rysunku technicznego Maszynoznawstwa itp, więc jako jeden z nielicznych kumał o co chodzi i mówił, że większość się przejechała u nich z grupy bo myślała, że to są typowo rolnicze studia, a tu taka niespo0dziaka..... Dodam, ze to nie s ą takie łatwe studia jak mogłoby się wydawać, wbrew pozorom to nie ma tam przedmiotów rolniczych tylko takie które zahaczają o tą dziedzinę nauki, dlatego moim zdaniem lepiej zrobisz jak po jakimś technikum rolniczym, albo samochodowym pójdziesz na TRiL. Oczywiście zrobisz jak chcesz ja tylko napisałem jak jest, może to ci się przyda na przyszłość, a jak nie tobie, to może komu innemu :D


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Eh, mi słabiutko poszło na testach, chalcie się jak wam poszło, i ile będziecie mieć punktów, ja z matm przyra będe miał na 100 % 36 , albo 38 punktów, liczyłem na coś koło 45, ale takie jedno zadanko zawaliłem. Z humana to myśle że 35 będzie, a z anglika, to całkiem historia, to ostatnie zadanie z kwesti słuchania to tylko pierwszą odpowiedź zrozumiałem , a reszte strzelałem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

oj nie tylko on ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj