wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Kamillo0    132

To jesteś w czarnej d.... , ale ja bym tego tak nie przepuścił, a swoją droga to mieliśmy pynczor tyle samo punktów Hehe, tyle,ze ja spodziewałem się więcej, no chociaż jeszcze te 2 punkty,żeby była równe 70 no ale aby się dostać.

Ja z kumplami też będę się widywał, nawet z tymi z równoległej klasy co nie wszystkich lubię bo będziemy pewnie na przystankach i w autobusie oraz na mieście się widywać, no ale mam nadzieję,że poznam dużo fajniejszych osób.

A czemu w piątek świadectwa nie zawiozłeś, ja zawiozłem w piątek, mam już spokój, jadę teraz znowu w piątek z oryginałem jak już wyniki będą. Chociaż baba co brała kopie się machnęła i podpisała mi też, że oddałem oryginał świadectwa, wiec teraz mogę ich oskarżyć, że mają moje świadectwo a chcą jeszcze jednego.

Hehe były by jajca jakbym ich o to do sądu podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja najprawdopodobniej za godzinke pojadę, ja bym zgłosił to do sekretariatu. Nam świadectwa oddali na komersie w piątek o 17 : 00 więc ni jak nie było czasu aby do szkoły już zawieźć, dziś z spokojem sobie szkoły oblece. Jednego jestem pewien na TMR się dostanę więc spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

@Kamillo0

nie zawiozłem w piątek bo woziłem siano :D heeh zreszta co to przeszkadza zawiozłem dziś wzieła dostałem skierowanie na badania i git ... a własnie kiedy trzeba zawieść tą karte z badań ?


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to dam tylko tam badania gdzie się dostane a i 2 foty jeszcze. W czwartek wyniki i pozostanie tylko zaniesć świadectwo i inne pirdułki i gitez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Że co???

Ej coś tu jest nie tak, u mnie badania trzeba było zawieść do dnia 18 kwietnia bo jak później to już nie przyjmowali, można było podanie złożyć jak ktoś się nie wyrobi,ze chce przedłużyć i tedy miał czas do 12 czerwca.

A ty tu mówisz,ze dopiero dostałeś to na badania osz kurde to coś jest nie tak, ale ja miałem lepiej, bo np ja musiałem zrobić badania i dopiero z badaniami zanieść takie papiery, ze idę do tej szkoły i mi badania poszły źle to dobrze bo sobie potem zmieniłem szkoły i jest oki, ale najpierw musiałem się zarejestrować na takiej stronce w necie a wy nie rejestrowaliście się na stronie w necie?

U nas to przebiegało tak, cała klasa się w necie rejestrowała, wybrała szkoły, dzięki temu ta strona ustaliła im gotowe podania do wydruku, wydrukowali nam to, poszliśmy do szkół, oni nam dali skierowania na badania i kazali wrócić ze skierowaniami i tymi kartkami, potem kopia świadectwa a teraz będzie oryginał, no ale może w różnych regionach jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ja sie nigdzie nie logowałem bo podanie miałem ze szkoły ../

 

no jak dałem jej świadectwo to ona dałą mi skierowanie na badania i nawet adres ośrodka i mowiła żeby zrobić i zawioze pewnie jak mnie przyjmią :D


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No to nie wiem, u nas wszyscy musieli tak jak pisałem, ale to pewnie zależy od regionu, bo ja tak miałem na powiat siedlecki, a na miński już nic takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

oj walnołem sie, nie zawoziłem karty tylko zaświadczenie, że jestem zdrowy. a reszta podobnie tak jak KamilloO.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

przyjeli mnie :) i 6 koleżanek ze szkoły wiec luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzik :D będzie od kogo prace domową ściagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Już wyniki znasz?

Ja dopiero o 14:00 dostanę.

 

EDIT

Ja też się dostałem tam gdzie chciałem, właśnie sprawdziłem i bez problemów się dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Mnie również przyjeli tam gdzie chciałem, czyli Europejskie Technikum Lotnicze ( Technik Awionik ) :). W tym samym budynku mam Mechanizacji rolnictwa, więc jak co to np. prawko na T się podepne pod inną klasę :) A tak wogóle to dużo znajomych będzie w tej budzie, więc luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

Elegancko! Dostalem sie do Technikum Mechanicznego CKP2 w Białymstoku na profil technik pojazdów samochodowych, czyli tam gdzie chcialem. Na 90 miejsc bylo 152 chetnych, balem sie zwe sie nie dostane a tu niespodzianka dostalem sie w pierwszej dziesiatce. JUPI!!!


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

heh przeżywcie te szkoły jak nie wiem jeszcze będziecie żałować ze to nie gimnazjum :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Mnie również przyjeli tam gdzie chciałem, czyli Europejskie Technikum Lotnicze ( Technik Awionik ) :D. W tym samym budynku mam Mechanizacji rolnictwa, więc jak co to np. prawko na T się podepne pod inną klasę :) A tak wogóle to dużo znajomych będzie w tej budzie, więc luz :)

Nie trzeba podpinać się pod inna klasę :) Zanosisz kasę i idziesz :) Nie wiem czy w tym roku będziesz miał coś na warsztatach bo w TMR dopiero II klasy mają ale jeśli tak to gdzieś będziemy się tam widzieć :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

z tego co wiem to karol5211 :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Dostałem się do Technikum Samochodowego w Łodzi. Technik Mechatronik


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

koledzy widzę ze z roku na rok technika przeżywają oblężenie :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj