wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

mtz_820    0

Podanie złożyłem na TR i zapewnili mnie ze mnie przyjmą wiec nie latałem nawet po oceny jak reszta pajaców na koniec roku. Pati Gdzie Ty idziesz do szkoły, znaszkogos kto idzie na bogdańczowice?


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Egzamin gimnazjalny oraz matura to nic nie znaczące formy sprawdzania wiedzy. Po prostu nie wierze w to, ze 2 egzaminy gimnazjalne są w stanie ukazać umiejętności ucznia jakie zdobył przez 3 lata. I to jest tylko zbędny stres. Ponadto wiadomo też jak jest w szkołach, nie zawsze te czcze gadanie żeby mieć 'dobre wyniki...' tratata jest realne. Bo znam przypadki ze ubiegający sie mieli 80-90 pktów ( wyniki + swiadectwo itd) i dostawali się gdzie próg wynosił 130 pktów. To o czym tu mówić. To jest po prostu forma sprawdzenia nauczycieli, nie uczniów. To oni chcą wypasc jak najlepiej, błyszczec w srodowisku. I dodam że z roku na rok z tymi egzaminami jest coraz gorzej, bo średnie spadają...

 

egzamin jest po to żeby wszystkich sklasyfikować według jednej normy bo tak jak tu już mówili można mieć naciągane 5 a umieć na 3-4. jeśli ktoś sie jako tako uczył w gimnazjum to z egzaminem sobie poradził bez problemu. co do rekrutacji to w lepszych szkołach jakiś tam ustalony próg mają i niżej nie schodzą.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

to chyba mały procent jest takich szkół....bo u nas nawet te powszechnie uznawane za najlepsze w mieście... biorą kogo bądź żeby miejsca obsadzić.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
Podanie złożyłem na TR i zapewnili mnie ze mnie przyjmą wiec nie latałem nawet po oceny jak reszta pajaców na koniec roku. Pati Gdzie Ty idziesz do szkoły, znaszkogos kto idzie na bogdańczowice?

 

Ja idę do Liceum do Praszki na Kaliską, na profil bio-chem. Nie wiem kto się wybiera do CKU, znam 2 gości co idą do technikum do Gorzowa Śl. ale na budowlankę. Ja chodzę do klasy miejskiej więc raczej na TR nikt nie idzie.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

To co piszesz @zetor to obraz tego jak powinno być. Nie twierdze, że jest tak wszędzie ale można znaleźć wiele przykładów szkół gdzie są takie dewiacje. Wieć ja na to patrze z przymrużeniem oka.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja jestem średnio zadowolony, bo jak na szkołę to nie tak źle mi poszedł, ale wiem,Ze stać mnie na coś więcej i zawsze na takich egzaminach, ważnych klasówach, to potrafiłem zabłysnąć i napisać najlepiej ze wszystkich a teraz trochę gorzej.

A wyników anglika jeszcze nie znam, na razie do szkoły przysłali tylko matmy i humana, a anglika mają podać na zakończeniu roku, nawet nie wiem dlaczego tak późno.

Ale powiem wam szczerze, że się nie martwię i mam nadzieje że się dostane do szkoły pierwszego wyboru, u mnie dwóch tłuków napisało bardzo dobrze, prawie po 80 pkt z dwóch a złożyli na pierwszym miejscu do zawodówy.

A w szkołach to kłamią tak serio bo w pewnej szkole było w tamtym roku,że próg przyjęć wynosi 60 pkt z dwóch egzaminów, a tylko 10 osób na 30 miało więcej niż 60 pkt do tej klasy liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Nie , ja bynajmniej swoje znam , kumpel z sąsiedniego gimnazjum nie zna :mellow:


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No chyba nie, do szkoły przyszły wyniki faksem z tych dwóch egzamów a z anglika przyjdą w tym tygodniu i ogłoszą je prawdopodobnie na koniec roku.

A można je gdzieś w necie na jakiejś stronce zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

no jasbe, że można... nawet są odpowiedzi jakie zaznaczałem i ile pkt. za ktre zadanie, ja wchodze na okręgową komisje egzaminacyjną w krakowie i tam odpowiednia zakładka, (nie wiem jak u Was)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No tak ale czy mogę na jakiejś stronce znaleźć wyniki, ale tak, że są podane imiona i nazwiska, znajduje swoje i sprawdzam ile mam, bo tak na oko według odpowiedzi wiem ale nie wszystkie zadania, bo nie wszystkie swoje odpowiedzi pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

no właśnie o tym pisałem, chyba że się nie rozumiemy...:mellow: nam dali hasła, żeby można było się logować.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Aha czyli jakieś hasełka są potrzebne, no to mi raczej nie dadzą, szkoła nie da haseł o nie, nie znasz mojej dyrekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie nie spoko już wczoraj miałem wyniki, ale mnie w szkole nie było( nie będę mówił dla czego bo pewnie większość się domyśla), natomiast dziś poszedłem, bo dyrekcja się zdenerwowała i nam groziła i znam już wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja nawet spoko, nie narzekam, z mat przyr 40 , a anglika jak i z polaka po 31 . Na anglika się nic nie uczyłem więc nie narzekam, lecz mogłem się troche z humana podciągnąć. Z dwóch mam 71 więc myśle że mnie przyjmą gdzie będe chciał :mellow: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

endrju00711 jak mój kumpel , po napisaniu testów mówi : "80 będzie na pewno" , dostał dokładnie tyle samo punktów co ty . Ja z niemca miałem 39 , z tych dwóch 77 , z humana 36 , mat-przyr 41 , jestem pozytywnie zaskoczony , liczyłem na 66 , mila niespodzianka .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Hehe ja liczyłem na więcej a tu miła niespodzianka, bo mniej niż się spodziewałem.

Ale tez myślę, że do tej co chcę mnie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Po technikum agrobiznesu można mieć MR, bo mi się wydaje, że tak. Może ktoś potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj