wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Gość   
Gość

ja to nic z niemieckiego tyle, że dżień dobry B) zawsze sie brechtamy,że moja mama pracuje w niemczech a ja ni ch*j@ w szkopskim B) a o rosyjskim nie wspomne tylko tyle, że KPOT to kret i tyle B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

heh a ja prawie robiłem tak jak kolega c355, ence pence, która odpowiedz, ni hu hu tego testu nie czaiłem, słabo z tym anglikiem, trzeba się przyłożyć w końcu.

Nie no bez przesady, żarcik z tym ence pence ale naprawdę niektóre to strzelałem,jeszcze jakoś słabo było słychać te nagrania na początku, tak niewyraźnie, albo wina płyty albo się coś z głośnikami zwaliło.

Ale wreszcie spokój, jeszcze tylko jutro, trzeba to opić i można o egzamach zapomnieć, aż do czerwca.

A jak tam u was, kto świętuje sukces, a kto opija smutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Kamilo0, na pewno wina głośników, bo płyty są bardzo dobrej jakości. B) Zarówno na próbnym jak i na tym dzisiejszym, wszystko było kapitalnie słychać. B) Na prawdę muszę pochwalić jakość nagrania, bo np. z tego co mieliśmy repetytorium to na płycie był jeden bełkot. B)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

JD1052 no to po 0.5 na łepka.

Ja jutro rano jeszcze na trzeźwo jadę na dzień otwarty pewnej szkoły no i po obejrzeniu sobie po browarku z kumplami strzelimy a po południu będzie dżampra oczywiście z czymś mocniejszym.

 

A daj spokój pati mamy repetytorium z oxfordu, takie pomarańczowe, to każda płytka się zacina jak słuchamy, nawet szkołą dwa nowe magnetofony kupiła i wraz to samo, taki szajs nam dali,że ręce opadają, wszędzie sprawdzaliśmy na kompach szkolnych laptopach, w domu też sprawdzaliśmy i duuupa się tnie od samego początku.

To skandal ,żeby nówki książki z płytami kupić i od razu się zacinały , jak oni je nagrywali(chyba po ciemku i po pijaku).

 

No a co do płyt to wiecie no duża hala ławki porozsuwane,żeby nie ściągać a tylko dwa głośniki były, duże ale dwa i jeszcze nie zbyt głośno ustawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Nie gadaj, że anglika pisaliście w gimnastycznej. B) Skandal, gratuluję pomysłu nauczycielom w twojej budy. Sale gimnastyczne mają to do siebie, że mają fatalną akustykę. U nas wszystkie 3 egzaminy były w salach lekcyjnych i powiem, że pisze się ekstra, tym bardziej, jak na co dzień się w tej klasie uczysz.

 

My też mieliśmy repetytorium pomarańczowe, z takim zadowolonym (nie wiem z czego) łepkiem, z Longmana jak dobrze pamiętam. B) Płyty się nie zacinały, ale jakość mierna.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No no sorka mój błąd z longmana pomarańczowe, to mamy identyczne repety.

A na sali się spoko piszę lepiej niż w klasach no i u nas są takie klasy,że 30 osób,czyli tyle ile nas pisał to by się po 2 osoby w ławkach nie zmieściły, trzeba by było jeszcze ze 2-3 ławki dostawiać i ciasno by było a tu luz bluz malina, no tylko na tym angliku coś słabo było słychać i jeszcze echo szło to tak rozpraszało.

 

Jak ktoś chce to tu ma odpowiedzi z języków:

http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,...___arkusze.html

Jak na razie jest sa tu tylko odpowiedzi z anglika, ale niedługo powinny być z innych języków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

my pisalismy w salach a goscio najpierw siedzial a potem zaczą chodzic a dwie baby zaczely gadac a potem on dolączyl takie male trio

 

Ps w zadaniu 13 byl blad w wydruku bylo A,B,C,D i F zamiast E i na karcie bylo E


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

U mnie też pisaliśmy na sali, a i tak wszyscy sie nie pomieścili, bo z wszystkich trzecich klas jest nas około 100(reszta pisala w klasach), na sali nam zrobili na stałe kolumny do ścian przykręcone i było pięknie słychać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No u nas głośniki porządne dwa jeden na końcu, drugi na początku hali, ale cicho ustawili i jeszcze echo szło to tak średnio było słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1
masz na mysli technikum mechanizacji rolnictwa w Piotrowicach

 

moi koledzy tam chodzą i sobie nie chwalą. myślalem raczej o bychawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

prolnik skąd jesteś?? może mieszkamy nie daleko??B)

my pisaliśmy w 3 klasach... na małej sali gimnastycznej, w normalniej sali lekcyjnej i dyslektycy...

nie wiem jak było słychać na końcu bo siedziałem w pierwszej ławce...


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0
Grzecho106 - piszecie test z ruska, nie z angola?

Nom pisałem znaczy cała moja szkoła.A wy jak pisalście z anglika to puszczali wam jakiś tekst z magnetofonu?Ja dzisiaj na tescie z ruska nawet się nie wysilałem bo on i tak nie będzie brany pod uwage B) .Dzijaj trzeba będzie z kolegami się odstresować po testach B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
moi koledzy tam chodzą i sobie nie chwalą. myślalem raczej o bychawie.

o widze koledzy gadają o szkołach z moich stron-pytajcie kolegi @LukeClaas on chodzi do Piotrowic B) Do Bychawy chodzi mój kumpel do ogólniaka nie narzeka bo mają luzy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie nie było na AF perz ten czas bo poprosiłem o bana B)

Ale boje się żę się na polskim kopnąłem.

A zadanie z fizyki to już banał na maxa, jeszcze wzory były podane. B)

A na angielskim to niektórzy po 30 min wyszli B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Kamilo0, na pewno wina głośników, bo płyty są bardzo dobrej jakości. :) Zarówno na próbnym jak i na tym dzisiejszym, wszystko było kapitalnie słychać. :) Na prawdę muszę pochwalić jakość nagrania, bo np. z tego co mieliśmy repetytorium to na płycie był jeden bełkot. B)

 

Dzisiaj u nas bylo git slychać ale na próbie, jeju było zryte nagranie am ieliśmy 2 próby i chyba na tej drugiej gdzie Steffen Muler gadał było trochu nie wyraźnie troche mnie to wkur**** Pojade i go opiernicze. Ale dzis było spko bedzie 70-80 wogóle myśle więc do zawodowki mnie powinni wziać B)

 

@marekczarna, ja jestem cienki z fizy i specjalnietego zadanie nie mogłem zrobić B) tyle punktow w piz*** Matma i fiza cienko u mnie z matmy to wszystkie śmierdzące liczby w ułamki i jeszcze jak dadzą takie cyfry az pogibic sie idzie jak mam kalkulator moment wylicze ale bez to takią filozofie ciezko B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja też nie lubie fizyki ale wzory były podane trzeba było przekształcić 1 wzór i tyle.

A z matmy to ja nawet lubię.

Ale z tym koszem to nie zamieniłem na początku na dm. tylko potem wychodziły ogromne liczny. B) B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

U mnie tak samo wyszli dużo przed czasem.

A jeszcze taki kolo ode mnie z klasy jest to przychodzi na co druga lekcje, wybiera sobie jakie chce i i robi co chce i się nikogo nie boi.

Się trochę przeciągnęło i zaczęliśmy test o 9:05 a on już o 9:20 podniósł rękę,ze już skończył i chce wyjść, akurat się skończyło słuchanie z płyty a on już tylko dyrek powiedział, że jeszcze za wcześnie, żeby jeszcze posiedział.

No to posiedział jeszcze 30 minut i wraz wyszedł a za nim zaraz następni.

Już zostało mało osób, tylko połowa i ja już kończę ostatnie zadanie, zostało jakieś 20 minut do końca, już mam podnosić rękę a tu dyrek: " Niech już teraz nikt nie wychodzi, posiedźcie do końca", no to się wkurzyłem i 20 minut patrzyłem w sufit bo nie miałem co robić.

A dwóch kumpli ma dyslekcje i w innej sali pisali to skończyli po godzinie i jeszcze godzinę czekali aż przyjdzie dyrektor i im pozwoli iść już do domu. Heh podobno komisja siedziała a oni na iPodzie grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Kto chodzi lub ma zamiar chodzić do Łowicza na Podrzeczną do tchnikum samochodowego? Ja mam tam zamiar iść za rok


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja ide do Łowicza albo raczej zamiaruje ale na Blich na mechanizatora rolnictwa ;) Słyszałem że podrzeczna nie ma dobrej opini :D jaką masz średnią?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Coś koło 3,0 -3,5

 

Wacham się międy podrzeczną a blichem

 

Ja albo samochodówka albo mechanizator rolnictwa (czy jakoś tak) Pozostają jeszcze Bratoszewice ;)


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ale zawodowe czy technikum liceum profilowane?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj