wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin99023    0

chyba byś dostał po szkole rolniczej... za rok podobno ma być 70tyś z MR ( tak mówił gość co reklamował jakąś szkołę rolnicza)

tez mam podobny dylemat... ale ja chyba pójde do technikum do pszczelej woli potem najwyżej na 2 lata na mechanizację rolnictwa, żeby zdobyć reszte uprawnień i jakies studia(rolnicze)

moja sytuacja to średnia pow.4.75 i jakieś 140 punktów z testów...

(wiem, ze pisałem juz wcześniej ale nie opisałem tego dokładnie...)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Syn na finale w województwie miał 100% z matematyki.

Nie będzie pisał testu z matematyki.

Może sobie wybrać szkołę średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak idą przygotowania do egzaminu ? :P:)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Zajeb w budzie :P Powtórek od groma, ale to sie przyda, trzeba jeszcze przeżyć te 2 tyg jakoś, a potem to już luzzz :) Gdzie sie Zetor wybierasz do budy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

VII LO w Krk na mat-fiz :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie też pełno powtórek.

Ale nad szkoła to się waham. :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a jak tam przed testami uczycie sie ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
Co wybrać? Średnia w 3gim. około 4 i 110 punktów z testów. do wyboru:

 

- technik mechanizacji rolnictwa 4 lata (jestem początkujący, obecnie robimy hamulce, głowice w 60-tce. Powiem, że mi się to spodobało.)

- LO 3 lata + szkoła rolnicza 2 lata

 

MR i 50 tys. można dostać bez studiów?

 

 

masz na mysli technikum mechanizacji rolnictwa w Piotrowicach


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja się ucze, musze mieć z matmy i humana conajmniej 80 punktów, aby się dostać do tej szkoły do której chce. Ja obstawiam na 35 z polaka, i 45 z matmy. W szkole to ciągle jakieś kółka i fakultety. No frekwencja jest zaje...... normalnie aż cztery osoby w porywach są, czasem to nikogo nie ma :) choć ostatni tydzień to nawet ktoś tam chodzi, min. ja ;) W końcu trzeba coś tam sobie przypomnieć, bo na żywca iść nie warto. A dziś byliśmy oglądać ciągnik, a tak wogóle przypadkowo stał jakiś tam skuter , zapytaliśmy się, no i jak zdam w miare to będe go miał, bo przyjedzie razem z ciągnikiem :) No, ale od jutra koniec z AF, w piątek po testach sobie wejde, ale nie wcześniej. więc narazie do piątku, i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja jeszcze się nie uczyłem. i jeszcze nie wiem do jakiej pójdę szkoły ;)

A zamiast się uczyć to siedzę przed AF i tyle.

 

(jak poprosiłbym bana na 3 dni to nie będę mógł w ogóle odwiedzać AF??) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawas    0

Ja sie tez jeszcze nie uczyłem brak czasu i checi.. heh szkoły ten nie mam wybranej.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe ja tez sie nie ucze siedze w domu z noga w szynie i tez przed AF hehe i jeszcze bd pisal testy z taka noga ;) ale nic mysle ze z 60 pkt bedzie :)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

I jak poszło ? Ja podanie trochę spaliłem , nie przedstawiłem samorządu , a reszta myślę , że dobrze tylko pewnie obetną trochę punktów za błędy w rozprawce . B)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe ja tez nie przedstawialem dokladnie a rozprawka to srednio hehe a tak zamkniete to spoko poszly najlepsze to bylo o Marcinie i Karolinie ;P


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Spoko test, szczerze myślałem, że będzie duuużo gorzej, ja taki głupek i w podaniu zapomniałem nagłówka ,, PODANIE " napisać, date rozwaliłem , i te narracje, tak to rozprawka luźno, ale gorzej było z tym tekstem z histy, normalnie gemela była, nie mogłem zatrybić wogóle o co biega, dopiero po czwartym przeczytaniu zrozumiałem tekst B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a to spoko bo ja tez nie napisalem naglowka, z tym powstaniem tez nie wiedzialem o co biega hehe ale mysle ze bedzie dobrze zobaczymy


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Trzeba pisać Podanie o góry, ja kiedyś pisałem na WOS Podanie o prace i dzięki temu to napisałem. B)

A rozprawka to dziwna była jakoś mnie to zaskoczyło, ale życzenie się spełniło, chciałem aby była rozprawka,tylko nie charakterystyka i mówisz masz no ale ten temat dziwny i argumentów jakoś nie było skąd wziąć, tylko jeden z historii sobie przypomniałem, wiecie stres no bo 25 minut przed końcem zacząłem rozprawkę pisać. B)

 

Ale sam nie wiem ile będę miał punktów, poczekamy zobaczymy.

A teraz spadam się uczyć na jutrzejszy egzamin.

Mam nadzieję,że będzie jeszcze łatwiejszy i dużo dużo punktów się zdobędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja wszystko na luziku bo miałem 3 godziny B) (dysortografia). ogólnie nie było tragicznie.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ja uklad podania zwalilem: zapomnialem sie podpisac, daty i miejsca i przekrecilem stronami nadawce z odbiorca. Ale mam nadzieje ze za uklad jest aby 1 p. Ogolnie to zamkniete latwe to samo o Marcinie i Karolinie. Temat rozprawki mnie zaskoczyl ale jakos wymyslilem i podobno nawet o to o co chodzilo. Bo ja to obczailem ze jesli niejedno imie ma czyli ze chodzi o rozne cele i pisalem o Kolumbie, Santiago ze starego czlowieka i morze i o tym gosciu z I tesktu ze na poczatek do karpacza pojechal.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol20a    12

do d*py było to że były wersje i nie było jak odgania B) ale jakoś to będzie tylko żeby jutro było jakiś w miarę łatwy a nie ... matma chyba ważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj