Zaloguj się, aby obserwować  
darek16

problem z kompem

Polecane posty

darek16    25

Mam problem z komputerem i nie wiem co zrobić komputer działa , pomyślcie że słyszycie dżwięk swojego komputer i po chwili

pomału ucicha po czym znowu normalnie pracuje i to się powtarza cały czas, co mam robić?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

To pewnie od tego, że stoi w przeciągu i złapał jakiegoś wirusa. Ja to bym go do pieca na trzy zdrowaśki wsadził... a jak nie pomoże to wołaj egzorcyste... nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

a może ciebie Vektorrr przewiał i ciebie wrzucimy do pieca.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

taka odpowiedz jak i pytanie...

 

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak czujnik temperatury? Jeśli nie to jest to takie sprytne urządzenie, które "sczytuje" temperaturę chłodzonego podzespołu i na podstawie tych odczytów jakiś kontroler steruje obrotami wentylatora- stąd te odgłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

No i to jest normalna odpowiedź,ale jeszcze czegoś takiego nie miałem.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A podstawowe pytanko, ile komputer ma lat, czy jest czyszczony z kurzu itp. ze środka?? bo przyczyna moze tez byc lekko przytarte łożysko w jednym z wiatraczków, ale to bardziej będzie dziwek piskliwy i głośny. a dziwek falowany to może być tak jak mówisz Vektor regulacja pracy wiatraczka w zależności od nagrzania jakiejś części.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

7 lat, może jak wyczyszczę to przestanie się tak robić


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

witam. nie bede zakładał nowego tematu bo to nie ma sensu od niedawna dokładnie od jakiegoś tygodnia mam problemy z pc przy właczaniu kompa jak juz sie uruchomi pojawi sie pulpit cale to okno windows komputer samoczyninie sie resetuje zdarza sie ze nawet po 10 razy no i potem działa bez zarzutów nie dzieje to sie przy kazdym wlanczaniu tylko co jakis czas co moze byc przyczyną macie jakies pomysły ?


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1
7 lat, może jak wyczyszczę to przestanie się tak robić

Odkręć obudowę i nasłuchuj który z wentylatorków tak głośno chodzi i zmienia obroty, masz 3 podstawowe pozycje wiatraków: od proca, zasilacza oraz karty graficznej.Wymień go i po sprawie.

 

ps. w ciemno będzie to wiatrak na procesorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A to może mi ktoś pomoże.

 

4 miesiące temu robiłem formata. Wszystko było ok do póki nie zakupiłem urządenia wielofunkcyjnego. Musiałęm wyciągnac komputer żeby wsadzic kabel (był wyłączony). Włączyłęm go i teraz mi tak piszczy jak gupi. Piszczy tak 4 razy zaraz po włączeniu. Oglądałem w BIOSie wszystko jest wporzo. Jak gram w CSa to po niecałych 2h komp się zawiesza i wyskakuje błąd karty grafiki albo monitor się wyłącza :) Dziś zainstalowałem sterowniki do karty ale dalej to samo. Może ktoś mi pomóc?

 

Karta grafiki to saphire radeon 9600 atlantis 128mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

@mix

Z tego co wyczytałem na różnych forach to wygląda to na błąd zegara systemowego. Rozkręć kompa i posprawdzaj dokładnie połączenia pamięci i taśm od dysków. Jak nie pomoże to wymień bateryjkę płyty a jak to nie pomoże to wymień płyte :)

 

GOOD LUCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekPL    3
A to może mi ktoś pomoże.

 

4 miesiące temu robiłem formata. Wszystko było ok do póki nie zakupiłem urządenia wielofunkcyjnego. Musiałęm wyciągnac komputer żeby wsadzic kabel (był wyłączony). Włączyłęm go i teraz mi tak piszczy jak gupi. Piszczy tak 4 razy zaraz po włączeniu. Oglądałem w BIOSie wszystko jest wporzo. Jak gram w CSa to po niecałych 2h komp się zawiesza i wyskakuje błąd karty grafiki albo monitor się wyłącza <_< Dziś zainstalowałem sterowniki do karty ale dalej to samo. Może ktoś mi pomóc?

 

Karta grafiki to saphire radeon 9600 atlantis 128mb

Coś mi się wydaje że stery do tego urządzenia masz jakieś trefne a piszczy Ci płyta główna ona piszczy jak jest coś źle podłączone. Spróbuj wgrac nowe stery!


Moje zdjęcia nie są chronione prawem autorskim, więc rozpowszechniać można a nawet jest to wskazane.
Zapraszam wszystkich właścicieli lub fanów Ursusów 1614 do grona moich znajomych
http://www.youtube.com/user/TomekPli1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Na razie problemu tego nie mam.

Nie chcem zakładać nowego tematu więc tu zapytam więc siedz na AF włańcza mi się start i nie mam panowania nad myszką litery jak by ktoś zaznaczał trwa to do 10sekund na dodatek strona się wyłancza,z myszką wszystko ok.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP
Mam problem z komputerem i nie wiem co zrobić komputer działa , pomyślcie że słyszycie dżwięk swojego komputer i po chwili

pomału ucicha po czym znowu normalnie pracuje i to się powtarza cały czas, co mam robić?

 

Najczęściej padają wiatraki chłodzenia zasilacza. Nasłuchaj który to cooler i wtedy poradzimy. Jeśli to rzeczywiście od zasilacza to smarowanie, a jeśli i to nie pomoże to inny cooler lub cały zasilacz.

 

A to może mi ktoś pomoże.

 

4 miesiące temu robiłem formata. Wszystko było ok do póki nie zakupiłem urządenia wielofunkcyjnego. Musiałęm wyciągnac komputer żeby wsadzic kabel (był wyłączony). Włączyłęm go i teraz mi tak piszczy jak gupi. Piszczy tak 4 razy zaraz po włączeniu. Oglądałem w BIOSie wszystko jest wporzo. Jak gram w CSa to po niecałych 2h komp się zawiesza i wyskakuje błąd karty grafiki albo monitor się wyłącza :lol: Dziś zainstalowałem sterowniki do karty ale dalej to samo. Może ktoś mi pomóc?

 

Karta grafiki to saphire radeon 9600 atlantis 128mb

 

Typowe objawy przegrzania karty graficznej. Otwórz obudowę komputera i graj w CS, po chwili grania delikatnie koniuszkiem palca sprawdź temperaturę układów scalonych karty graficznej i temperaturę pamięci karty graficznej. Jeśli będzie parzyć to musisz kupić nowe lepsze chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj