Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urządzenia do odzysku ciepła z chłodni

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jagoda2109

Jagoda2109

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 15 maj 2008 - 18:29

Urządzenia do odzysku ciepła z chłodni Witajcie!Czy ktoś może mi polecić firmę,produkujacą uzrądzenia do odzysku ciepła z chłodni do mleka o poj.1000l?Co w ogóle sądzicie o tych urządzeniach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Urządzenia do odzysku ciepła z chłodni Dzisiaj, 11:26
  •  

#2 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 maj 2008 - 20:00

Urządzenia do odzysku ciepła z chłodni A z jakiej części kraju jesteś ? W pobliżu mnie jest firma co zakłada odzysk ciepła,ale wątpliwe żeby jechali na drugi koniec polski. Koszt takiej przyjemności to jeżeli bobrze pamiętam to około 3000 zł. Cała rzecz polega na tym że ogrzany freon wraca do sprężarki przez spirale z wodą. Działanie identyczne jak bojler w c.o. Ilość wody jest uzależniona od ilości mleka, temperatura to chyba prawie 50stopni.

#3 Share Jagoda2109

Jagoda2109

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 10:58

Urządzenia do odzysku ciepła z chłodni Czy ktoś z Was zna producenta urządzeń do odzysku ciepła?Szukałam na Allegro,ale nie znalazłam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 11:04

Urządzenia do odzysku ciepła z chłodni na pewno alfa laval pewnie kazdy inny producent popatrz na ich stronach bedziesz wiedział czego szukać
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share thecook

thecook

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 10:17

Urządzenia do odzysku ciepła z chłodni Prawie wszystkie firmy mają urządzenie do odzysku ciepła z mleka. Napisz jaką masz instalację, ile mleka na dzień i do czego chcesz to używać. Ostatnio przerabiam ten temat u mnie, także jestem na bieżąco i mogę pomóc

Dodaj odpowiedź