Polecane posty

MECHANIZATOR    159

Witam serdecznie wszystkich VIP-ów ;)

 

zaczynamy naszą zabawę skierowaną tylko do Was - polegać będzie ona na wybieraniu fotki tygodnia w sposób podobny do wyborów na "The best of agrofoto" - a więc moze pokrótce przedstawię co i jak

 

a) w pierwszej kolejności zbieramy propozycje na fotkę tygodnia - fotka taka musi spełniać kilka warunków

- rozdzielczość 1024x768

- fotkę dodano do galerii w tygodniu którego dotyczy (obecnie) 11 V do 17 V

- autorem jest VIP

- kazdy VIP może zaproponować tylko jedną fotkę ( w razie zmiany decyzji wymaga się edytowania posta)

 

:) propozycje na fotkę tygodnia zbieramy do godziny 7.59 każdej niedzieli, następnie sporządzana jest sonda i przez całą niedzielę do godziny 20,00 można oddawać głosy - fotka która uzyska najwięcej punktów zostaje "Fotką tygodnia"

 

c) zwycięska fotka będzie umieszczana na stronie startowej agrofoto i będzie tam widniała przez 3 tygodnie (a po 3 tygodniach na jej miejsce wejdzie kolejna fotka tygodnia) - ponadto fotka zostanie przeniesiona do stosownej kategorii w galerii

 

d) dodatkowo jeśli trzy razy z rzędu fotką tygodnia zostaną zdjęcia tego samego autora to przewidziane są bonusy - niespodzianki

 

 

myślę że proste i logiczne

 

tak więc zapraszamy do zabawy

@Kasztanka & @MECHANIZATOR


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jedno pytanko czy można swoje fotki czy nie za bardzo ?

 

http://www.agrofoto.pl/forum/JD-6320-Vader...image64393.html

Moja propozycja !


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

na początek niech będzie że można własne fotki a pozniej się zobaczy - bez urazy ale kazdy swoją fotke ocenia trochę subiektywnie ( ja też) - ale zaryzykujmy - więc w tym tgodniu można zgłaszać swoje fotki


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

nie no to już jest bezczelność (żart) najpierw mi @wsk125ccm sprzed nosa zgarnął fotke na propozycję to teraz @zetor - eh co za młodzież ;):) :)

 

w takim razie moja propozycja http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-C-360-M...image64553.html


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Ach... Czasem tak bywa... Ale @robertbara zbiera wszelkie laury na AF za swoje fotki... Ma smykałkę do tej roboty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ma chłopak dryg i super sprzęt koło siebie a ze wybiera zdjecia z głową to nic tylko gratulowac, tez bym tak chciał ;)

ale coz ostatnio to nie mam czasu zeby sie po d.... podrapac a co dopiero aparat z szafy wyjac :)

 

tak czy inaczej gratki i wybierajcie, wybierajcie :)

Pozdrawiam

 

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
- fotkę dodano do galerii w tygodniu którego dotyczy (obecnie 11 V do 17 V )

 

 

Ta fotka jest z marca... :) Poszukam czegoś fajnego i też wrzuce.


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

ale to nie VIP ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

marcin pomylił miesiące bo tamta była dodana 11 ale marca ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

poza tym autorem ma byc VIP!!!


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Może mi sie wydaje. Ale nie będzie zbyt dużo zgłoszeń. Bo przez tydzień za dużo fotek wrzucanych przez vipów nie będzie. A przydało by sie jeszcze żeby te zdjęcia wyglądały jak do The best of agrofoto ;) . Może na początek znieść by to ograniczenie. Lub poszerzyć trochę ramy czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

- ram czasowych nie da się przeskoczyc, bo to ma byc "fotka tygodnia", a tygodnia jak na dzień dzisiejszy wydłużyc nie umiemy

- i tak maksymalnie w sondzie jest 20 okienek więc mała ilośc fotek nas nie przeraża - przynajmniej nie bedzie problemu z wyborem, a poza tym to jest 1 edycja więc spokojnie

- niestety to ma byc konkurs dla VIP-ów i z fotami VIP-ów w tle więc raczej nie da rady rozszerzyc zakresu na fotki zwykłych userów (no chyba ze VIPy tego zażądają to się pomyśli)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Nie no spoko ja tylko pytam. Myślałem że "tygodnia" to przenośnia taka ;) .

 

Nie no na zwykłych userów to chyba taż nie bardzo. Bo to jest bonus dla vipów. I ma to zachęcać do zostania vipem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Od tego posta składamy propozycje do 2 edycji "Fotki tygodnia"

fotka taka musi spełniać kilka warunków

- rozdzielczość 1024x768

- fotkę dodano do galerii w tygodniu którego dotyczy (obecnie 18 V do 25 V )

- autorem jest VIP

- kazdy VIP może zaproponować tylko jedną fotkę ( w razie zmiany decyzji wymaga się edytowania posta)

 

propozycje na fotkę tygodnia zbieramy do godziny 7.59 każdej niedzieli

 

pozdrawiamy

@Kasztanka & @MECHANIZATOR


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

@imi nie jest VIPem czyli fotka nie może brać udziału <_<

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Zetor-Proxima...270.html#151236 Fotka poprostu masakra <_<


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Od tego posta składamy propozycje do 3 edycji "Fotki tygodnia"

fotka taka musi spełniać kilka warunków

- rozdzielczość 1024x768

- fotkę dodano do galerii w tygodniu którego dotyczy (obecnie 25 V do 31 V )

- autorem jest VIP

- kazdy VIP może zaproponować tylko jedną fotkę ( w razie zmiany decyzji wymaga się edytowania posta)

 

propozycje na fotkę tygodnia zbieramy do godziny 7.59 każdej niedzieli

 

pozdrawiamy

@Kasztanka & @MECHANIZATOR


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj