Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposób na złodzieja ?

123 odpowiedzi na ten temat

#41 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 19 maj 2008 - 19:07

Sposób na złodzieja ? najskuteczniejsza bedzie deska z gwoździami, wjdzie to poprzebija koła jeszcze na wjeździe jakiegos druta zaciągnąć od drzewa do drzewa czy jakoś tak i po sprawie.
mojemu wujkowi z pola gnoje zepchneli balota na szose i wujek musiał jechać i go zciągnąć z tej szosy bo by sie niebiescy przyczepili.
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sposób na złodzieja ? Dzisiaj, 06:02
  •  

#42 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 21 maj 2008 - 19:57

Sposób na złodzieja ? Albo jak wiesz gdzie on mieszka to trzeba go nastraszyc . np. tak : niezbierzesz bel i myślisz ze bedzie chcial je wziac :) to napisz na kartce nieładnie kraść !!! UWAŻAJ!!!!! i jak bele znikną to na drugi dzien na wieczór podjechac kawałek od jego domu reszte dojść i zadzwonic w drzwi i uciec albo czyms zahałasować (kawalek deski i o blache ) i wydaje mi sie ze powinien sie przestraszyc ze t wiesz ze to on i juz niebedzie krasc a jak sytuacja sie powtórzy to gwozdzie !! :) POZDRO
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 maj 2008 - 21:12

Sposób na złodzieja ? Z deską pomysl na 5, jakmasz auto to pojedż do reala a tam są koguty takie niebieskie jak w policji za 30 zł, i pisałeś, że przy szosie jest więc jak będzie przyjeżdzał włączysz koguta i odjedzie dalej. Mój znajomek tak robił i już mu nie kradną.

EDIT:
Jak będziesz jego sprintera widział to mu go przerysuj gwożdziem, a jak będziesz w pobliżu ciągnikiem i nikogo nie będzi w pobliu to mu go powgniataj kołami, i już nie przyjedziee. Albo jakoś przyklej mu na auto z tyłu kartkę z napisem ZŁODZIEJ a dalej to wiesz...

#44 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 21 maj 2008 - 21:57

Sposób na złodzieja ? odżałuj dwa lub trzy baloty obsmaruj je ładnie czymś wyjątkowo śmierdzącym i jak przyjedzie załaduje to mu zapach zostanie w samochodzie deska i gwozdzie tasz spoko pomysł ewentualnie zaczaic sie w kilku parę nocy jak podjedzie to najpierw jego okopać a potem sprintera u mnie tesz tak było że w pół godziny z łąki zniknęło 200 kostek siana :angry: zanim my obruciliśmy do domu i spowrotem to ktoś sobie gotowego naładował bez roboty
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#45 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 22 maj 2008 - 09:51

Sposób na złodzieja ? Dzisiaj słyszałem od sąsiada , że gościowi z sąsiedniej wsi to jak facet dzierżawił łąke , skosił , przetrzepał , sprasował i za 30min porzyjechał po bale , patrzy a tam gościu od którego brał tą łąke se je pozbierał , a nie miał papieru i nie dzwonił po policje , a dzisiaj to z każdym za byle co papier chce . Na przyszłość to nic na "gębe" tylko byle jakiś papier był (POPIERAM) . Dobre co nie . HAHAHAHAHAHA

#46 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 22 maj 2008 - 19:00

Sposób na złodzieja ? ja miałem taką sytuację z około 50arami ornego pola dosłownie z podwórka z bramy było to pole baba przyszła w listopadzie żebym to wzioł ja mówię ok wywiozłem 3 rozrzutniki perzu i uprawiłem zasiałem kulturka w grudniu ona przychodzi i drze jape zebym się z jej ojcowskiej ziemi wynosił poprostu meksyk <_<
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#47 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 22 maj 2008 - 19:20

Sposób na złodzieja ? Poprowstu zero odpowiedzialności za swoje decyzje i wielka skleroza , ciekawe dla czego nie przyszła jak perz zbierałeś HAHA , niestety tacy są ludzie , i nic z tym nie zrobimy

#48 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 22 maj 2008 - 20:45

Sposób na złodzieja ? hehe bo to jest pani z miasta a gospodarkę po ojcu dostała <_< moim zdaniem chodziło tu tylko i wyłącznie o wyczyszczenie i uprawienie pola
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#49 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 22 maj 2008 - 21:18

Sposób na złodzieja ? Skoro masz kilka wjazdów na łąkę, to poprzestawiaj belki w takie miejsce, żeby był tylko jeden wjazd (o ile masz takie miejsce), na drodze gwoździki i gra. Można też czatować, tylko jak mówisz, że skubany cię widzi, to albo ma jakiegoś znajomego, który wie lub mu mówiłeś, że będziesz czatował, albo obserwuje cię z daleka przez lornetkę. Gdyby to już naprawdę cię denerwowało, powsadzaj gwoździe do kiszonki. Biedne konie, ale gość się nauczy i więcej już nie przyjedzie. Tylko oznacz te bele, żebyś sam ich nie dał na skarmienie ;p

KS Falubaz

#50 Share prorok

prorok

Zaawansowany

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,akwarystyka

Napisany 23 maj 2008 - 09:16

Sposób na złodzieja ? Ja bym się na zwierzętach nie mścił. Przecież one niczemu nie są winne. Dlaczego mają cierpieć za swojego właściciela-złodzieja. Lepiej dać jakąś porządną nauczkę temu…(szkoda słów) :angry: . Dobry pomysł z ta deską , ale zrobić to tak żeby wszystkie koła tak się pocięły i podziurawiły żeby nic się już z nimi nie dało zrobić. Takich ludzi trzeba tępić, bo jak nic z tym nie zrobisz to on będzie się posuwał coraz dalej :angry: . Skoro policja tak do tego podchodzi to musisz wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić z tym porządek. <_<
Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 maj 2008 - 09:22

Sposób na złodzieja ? skoro psy nie chcą zaczepić h*ja co ci kradnie bele, to pewniedobrze się z nimi zna lub ma układy, a codo deski z gwoździami to chyba najlepszy sposób, mógłbyś jeszcze po łące porozciągać cieniutki drut tak żeby jak wjedzie w łąke to mu się rwał na samochodzie i mu goi porysuje, ale jeśli jest dojazd dołąki no to chyba nie poradzisz jak nei ten to może inny sie na bele skusić, sam kiedyś zgubiłem 2 bele na drodze potem za kilka godz jak się po nie wybrałem juz nie było śladu

#52 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 23 maj 2008 - 21:05

Sposób na złodzieja ? Może tak być że ma układy , poniewarz to jest facet co ma dwa konie dla dzieci i ma firme budowlaną i transportową i to nie małą , ma pożądny drogi sprzęt i nie stać go na siano ? ZŁODZIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , który dorobił się na ludziach

#53 Share wojciechu

wojciechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 23 maj 2008 - 21:41

Sposób na złodzieja ? ja to równiez nie popieram tego pomysłu z pchaniem gwozdzi w bele lub pryskać je jakimis chemikaliami bo to tylko konie sie pochoruja a własciciel jak ma tyle kasy to co mu tam pare koni w te czy w te. a pozadtym jak dawałby to siano koniom to raczej wyczułby te np. gwozdzie albo jakieś smrody. koń też nie głupi - nie czepi sie smierdzacego siana. według mnie to najlepiej z tą deską i gwozdziami.
a ty endriu to juz masz skoszoną łąkę? i który pomysł z podanych przez forumowiczow najbardziej ci sie podoba?
ten złodziej to w tamtym sezonie kradł? czy jeszcze wczesniej? i te łaki to polozone sa z daleka od jakichkolwiek domów? zaden sasiad nie zauwazył ze dziad kradnie?
hoduję króliki

#54 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 23 maj 2008 - 21:56

Sposób na złodzieja ? Tak pierwsza łąka skoszona i dzisiaj przetrzepana , alew znowu pada i już schnie mi tydzień . <_< Założyłem temat , ponieważ rok temu z tej samej łąki zawsze znikały mi te bele ( najlepsza łąka w okolicy ) <_< , podoba mi się pomysł z deską , szczeże mówiąc już rok temu mówiliśmy o tym sposobie i chyba go użyje , siano idealne dla koni , ponieważ jak dzisiaj trzepałem to na pełnych obrotach MF255 z kuchnem cztero karuzelowym miał co robić na dwójce , a na innych łąkach to nawet 4h wrzuce i jego nie czuje . Ale zboczyłem z tematu :lol: :P

#55 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 23 maj 2008 - 22:22

Sposób na złodzieja ? jezeli te wszystkie motody niezaskutkuja to jest jeszcze jeden sposob, jezeli wiesz ze to on ci kradnie na 100% to wez mu zdemoluj tego sprinterka :lol: albo jezli na tym polu jest jakies drzewo lub cos w tym stylu to wez tam zamontuj kamere noktowizyjna (niewiem jak to sie nazywa dokładnie ale chodzi o taka co w nocy kreci i widac) <_< , jezeli bys go nagrał to juz wiadomo..... <_<

#56 Share wojciechu

wojciechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 24 maj 2008 - 08:06

Sposób na złodzieja ? ale taka kamera to troche drogo kosztuje a po drugie to jak na drzewie ja zamontować? jak bedzie padało? to troche bez sensu.
endriu jak mowiles :siano idealne dla koni" to chodziło ci o te konie tego złodzieja? czy twoje?
hoduję króliki

#57 Share elmech

elmech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 24 maj 2008 - 14:09

Sposób na złodzieja ?

Ja bym się na zwierzętach nie mścił. Przecież one niczemu nie są winne. Dlaczego mają cierpieć za swojego właściciela-złodzieja. Lepiej dać jakąś porządną nauczkę temu…(szkoda słów) :angry: . Dobry pomysł z ta deską , ale zrobić to tak żeby wszystkie koła tak się pocięły i podziurawiły żeby nic się już z nimi nie dało zrobić. Takich ludzi trzeba tępić, bo jak nic z tym nie zrobisz to on będzie się posuwał coraz dalej :angry: . Skoro policja tak do tego podchodzi to musisz wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić z tym porządek. <_<

Policja ma takie rzeczy gdzieś ,najlepiej złapać pijanego na rowerze,jest wynik?jest.Mnie się włamali do zakładu i pokazałem palcem kto to i tyle tej sprawy było.

#58 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 maj 2008 - 17:13

Sposób na złodzieja ? dokładnie dla policji liczą się statystyki wolą łapać "leszczy" aby "łepek" były wyniki i spokój, nikt nie ma zamiaru sięnarażać, dlatego jeśli koleś ma hajsu jak lodu to i z psiarniąpewnie się zna, deska z gwoździami czy inne pułapki skończyć się mogą tak że jeszcze neistety Ty możesz za to beknąć, niesprawiedliwe ale to jest polska niestety.

dlatego najrozsądniej nie zostawiac żadnych bel i koniec, lepiej mniej zrobić i zebrać jak zostawić dla jakiegoś h*ja

#59 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 24 maj 2008 - 18:18

Sposób na złodzieja ? Tak to jest, masz pieniądze - masz wszystko. Teraz za pieniądze to nawet żone kupisz ehhe. Smutne to jest, ale prawdziwe :/

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 24 maj 2008 - 19:10

Sposób na złodzieja ? A może by tak w koło belek rozwinąć tak z 1 albo 2 km drutu kolczastego(w zależności od tego jakie wielkie jest to pole)?
Ale najlepszym wyjściem jest sprzątnięcie tych belek do domu.

Honda - The Power of Dreams :)