endrju00711

Sposób na złodzieja ?

Polecane posty

Ferdek07    75

skoro psy nie chcą zaczepić h*ja co ci kradnie bele, to pewniedobrze się z nimi zna lub ma układy, a codo deski z gwoździami to chyba najlepszy sposób, mógłbyś jeszcze po łące porozciągać cieniutki drut tak żeby jak wjedzie w łąke to mu się rwał na samochodzie i mu goi porysuje, ale jeśli jest dojazd dołąki no to chyba nie poradzisz jak nei ten to może inny sie na bele skusić, sam kiedyś zgubiłem 2 bele na drodze potem za kilka godz jak się po nie wybrałem juz nie było śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Może tak być że ma układy , poniewarz to jest facet co ma dwa konie dla dzieci i ma firme budowlaną i transportową i to nie małą , ma pożądny drogi sprzęt i nie stać go na siano ? ZŁODZIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , który dorobił się na ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

ja to równiez nie popieram tego pomysłu z pchaniem gwozdzi w bele lub pryskać je jakimis chemikaliami bo to tylko konie sie pochoruja a własciciel jak ma tyle kasy to co mu tam pare koni w te czy w te. a pozadtym jak dawałby to siano koniom to raczej wyczułby te np. gwozdzie albo jakieś smrody. koń też nie głupi - nie czepi sie smierdzacego siana. według mnie to najlepiej z tą deską i gwozdziami.

a ty endriu to juz masz skoszoną łąkę? i który pomysł z podanych przez forumowiczow najbardziej ci sie podoba?

ten złodziej to w tamtym sezonie kradł? czy jeszcze wczesniej? i te łaki to polozone sa z daleka od jakichkolwiek domów? zaden sasiad nie zauwazył ze dziad kradnie?


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Tak pierwsza łąka skoszona i dzisiaj przetrzepana , alew znowu pada i już schnie mi tydzień . <_< Założyłem temat , ponieważ rok temu z tej samej łąki zawsze znikały mi te bele ( najlepsza łąka w okolicy ) <_< , podoba mi się pomysł z deską , szczeże mówiąc już rok temu mówiliśmy o tym sposobie i chyba go użyje , siano idealne dla koni , ponieważ jak dzisiaj trzepałem to na pełnych obrotach MF255 z kuchnem cztero karuzelowym miał co robić na dwójce , a na innych łąkach to nawet 4h wrzuce i jego nie czuje . Ale zboczyłem z tematu :lol: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

jezeli te wszystkie motody niezaskutkuja to jest jeszcze jeden sposob, jezeli wiesz ze to on ci kradnie na 100% to wez mu zdemoluj tego sprinterka :lol: albo jezli na tym polu jest jakies drzewo lub cos w tym stylu to wez tam zamontuj kamere noktowizyjna (niewiem jak to sie nazywa dokładnie ale chodzi o taka co w nocy kreci i widac) <_< , jezeli bys go nagrał to juz wiadomo..... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

ale taka kamera to troche drogo kosztuje a po drugie to jak na drzewie ja zamontować? jak bedzie padało? to troche bez sensu.

endriu jak mowiles :siano idealne dla koni" to chodziło ci o te konie tego złodzieja? czy twoje?


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmech    1
Ja bym się na zwierzętach nie mścił. Przecież one niczemu nie są winne. Dlaczego mają cierpieć za swojego właściciela-złodzieja. Lepiej dać jakąś porządną nauczkę temu…(szkoda słów) :angry: . Dobry pomysł z ta deską , ale zrobić to tak żeby wszystkie koła tak się pocięły i podziurawiły żeby nic się już z nimi nie dało zrobić. Takich ludzi trzeba tępić, bo jak nic z tym nie zrobisz to on będzie się posuwał coraz dalej :angry: . Skoro policja tak do tego podchodzi to musisz wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić z tym porządek. <_<

Policja ma takie rzeczy gdzieś ,najlepiej złapać pijanego na rowerze,jest wynik?jest.Mnie się włamali do zakładu i pokazałem palcem kto to i tyle tej sprawy było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

dokładnie dla policji liczą się statystyki wolą łapać "leszczy" aby "łepek" były wyniki i spokój, nikt nie ma zamiaru sięnarażać, dlatego jeśli koleś ma hajsu jak lodu to i z psiarniąpewnie się zna, deska z gwoździami czy inne pułapki skończyć się mogą tak że jeszcze neistety Ty możesz za to beknąć, niesprawiedliwe ale to jest polska niestety.

 

dlatego najrozsądniej nie zostawiac żadnych bel i koniec, lepiej mniej zrobić i zebrać jak zostawić dla jakiegoś h*ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Tak to jest, masz pieniądze - masz wszystko. Teraz za pieniądze to nawet żone kupisz ehhe. Smutne to jest, ale prawdziwe :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A może by tak w koło belek rozwinąć tak z 1 albo 2 km drutu kolczastego(w zależności od tego jakie wielkie jest to pole)?

Ale najlepszym wyjściem jest sprzątnięcie tych belek do domu.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

to moze zrobic cos w na wzór alarmu?????? dookoła pola rozwinac drut, podpioac pod prad i zamontowac cos co jak sie przerwie obieg produ to zacznie wyc i narobi hałasu???????? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

mi rok temu spuścili paliwo z sieczkarni i z c-360-p a potem jeszcze z baniaka z paliwem , odkrecli halogeny od 1224 to zobilem zabudowe na baniak z paliwem i pozakladalem fotokomrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja się obawiam że będziesz musiał czekać na jakiś jego błąd albo na prawde jakiś konkretny zasiek na pole zrobić. <_<


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmech    1

Granata włożyć w bele, sznureczek do zawleczki i po zabiegu,myślę a nawet jestem przekonany że w okolicy spokój będzie przez ładnych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
to moze zrobic cos w na wzór alarmu?????? dookoła pola rozwinac drut, podpioac pod prad i zamontowac cos co jak sie przerwie obieg produ to zacznie wyc i narobi hałasu???????? <_<

 

I kto to usłyszy, skoro to jest blisko ruchliwej drogi ? Ja bym zabrał te bele z tamtąd, bo skoro policja nie chce interweniować i ty mu coś zrobisz, jak wszyscy tutaj zgodnie sugerują deska+gwoździe to jeszcze on Cie poda na policję i to ty będziesz tym złym. Polska <_<


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Włąśnie @Matey racja tutaj zbieraj w I kolejności a te pola bliższe zostaw jak już nie wyrabiasz.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78
I kto to usłyszy, skoro to jest blisko ruchliwej drogi ? Ja bym zabrał te bele z tamtąd, bo skoro policja nie chce interweniować i ty mu coś zrobisz, jak wszyscy tutaj zgodnie sugerują deska+gwoździe to jeszcze on Cie poda na policję i to ty będziesz tym złym. Polska <_<

moze faktycznie nikt nie usłyszy ale moze on sie spłoszy i ucieknie.... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

tak jak już pisano wyżej najlepszym sposobem będzie szybkie zabieranie siana z łąki <_< i niech sie gnój odp****oli!!!! <_<


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

zrób takie zabasepeiczenia jak mają po ukraińskiej stronie bugu, tzn takie miny że flary odpalają wjedzie a tu flara w górę pujdzie i już możesz zaczynać pościg, jesli nei ejsteś humanitarny to poprostu zakop kilka min cziłgowych <_<

ps. wszystko kupisz u ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A te miny to w jakiej cenie kupił bym z trzy sztuki , myśle że wystarczyła by przeciw piechotna , ale znowu bym musiał zgrabiać i belować to siano , a w sprinterku by d*py przybrakło HAHA . Krótko i zwięźle , poile te miny , załatw mi pare i wyślij pocztą HAHA

 

Co jak co , ale koni nie choduje , źle się wyraziłem w tamtym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

za darmo pola nie ogrodzi a co przeznaczy na ogrodzenie to już lepiej by kupił se gotowe bele.I czasu trzeba żeby zagrodzić zbieraj szybko bele i tyle a nie to zostaw kogoś na polu niech czeka zanim ty bele zbierzesz.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielooo25
      Witam wszystkich, Panowie proszę o radę od zeszłego roku na nie których moich łąkach zaczęły się pojawiać kretowiska i ciężko mi było kosić kosiarką, jeszcze w zeszłym roku na łąkach było ich tylko parę ale tej wiosny jest ich naprawdę dużo. Panowie proszę o radę jak ich się pozbyć? 
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez rogerr33
      Witam. Czy ktoś podpowie jak poprawnie pozbyć się chwastów w owsie z wsiewka esparcety ? Siew był tydzień temu więc doglebowo pewnie za późno. Najbardziej zależy mi na dwuliściennych bo z jedno to i po żniwach sobie poradzę. Może ktoś już coś ma sprawdzone.z góry dzięki .
      Pozdrawiam 
    • Przez Sokol2
      Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 
    • Przez Wopl
      Czy późne włókowanie łąk coś daje? Np. w maju lub czerwcu bo u mnie woda jeszcze stoi. Czy nie powyrywa młodej trawy o tej porze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj