witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

Harnas88    12

Z tego co wiem to alto jest robione na podzespołach wapa a wiec górna półka. Sam mam wap alto super 2000 ale to już potężna myjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

mam myjkę karcher i coś mi świruje, tzn. jak nacisnę przycisk na lancy to chwile pryska i przestaje, po chwili znowu pryska i znowu przestaje i tak cały czas

wiecie może co jej dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Użytkuje ktoś z was myjkę sthil-a re98 albo 108 ? warto taką kupić do typowych przydomowych zastosowań?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek    7

Mam problem z myjką WAP jubile 25. Jaka powinna być w niej dysza. Myjka dobija ciśnienie do 150 bar, ale podczas mycia nie może dobić do 50. Wydaje mi się że za mała wydajnść pompy. szukać mniejszej dyszy czy coś jest popsute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Nie powiem jaka jest w tym modelu dysza ale na pewno jest za duża. Zamontuj mniejszą i sprawdz ciśnienie. w pracy ciągłej powinna być w granicach 120 140bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

Użytkuje ktoś z was myjkę sthil-a re98 albo 108 ? warto taką kupić do typowych przydomowych zastosowań?

 

 

 

 

Ja mam troche wieksza bo 128 plus ale jak na razie zdaje egzamin mam juz ja 4 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demon17    1

Witam, co powiecie o myjce karcher 4.80 md?? Jest w makro na promocji za 650zł. Opłaca się brać?? Dobrze myje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednorazówka, nienaprawialna w razie awarii.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

czyli zakup nie na fakturę i zajeździć a potem korzystać z rękojmi ;)

Wg mnie wywalenie kasy.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluedaver    1

witam, ja od kilkunastu lat uzytkuje karcher hd 890 i jest to urzadzenie jak dotychas bezawaryjne, minusem jest zasilanie siłowe, plusem płaszcz wodny na silniku, do tego długi przewód z zwykła dysza i nie ma bata, żeby czegoś nie szło umyć...POLECAM, ja kupiłem ja za 1000zł jako używkę z Niemiec od kolesia który handluje na floomarkach, zwozi do Polski i naprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Zasilanie siłowe to plus anie minus. Jak podłączysz jednofazową o dużej mocy to nie tylko byle jakie gniazdko spalisz ale może słabsza instalacja pójść, o spadkach napięcia i wpływie na elektronikę nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluedaver    1

Zasilanie siłowe to plus anie minus. Jak podłączysz jednofazową o dużej mocy to nie tylko byle jakie gniazdko spalisz ale może słabsza instalacja pójść, o spadkach napięcia i wpływie na elektronikę nie wspominając.

tak tyl, że nie zawsze z gniazdami siłowymi pasuje i trzeba ciężki przedłużacz taszczyć... ;[ ale też uważam, że na gospodarstwo pseudo myjki typu "odkurzacz"(bo tak te za 300zł pracują się nie nadawają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6

Karcher hd 1090 maszyna nie do zajechania, dysza turbo rwie wszystko. Tak mocne urządzenia muszą mieć zasilanie 380V, przy 220V żadna instalacja nie wytrzyma. Używaną po remoncie można kupić za 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja też jak miałbym kupić myjkę to tylko z tych HD890 czy podobnych. Często coś maluję i potrzebuję konkretnego sprzętu a nie zabawki, niestety ceny nowych z tymi parametrami co bym chciał mnie przerażają i prawdopodobnie zainwestuję w taką używkę. Poczytałem opinie i utwierdziłem się w przekonaniu że to dobry wybór. A co do zasilania siłowego to nawet moim zdaniem jest zaleta, z resztą przy takiej mocy silnika nie da rady tego obejść.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Nie będziesz żałował.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jaka myjke polecicie ma być konkret sprzet najlepiej i nowa do 8 tyś zł na siłe obowiązkowo, podgrzewanie wody i bardzo wysokie ciśnienie :) Czekam na propozycje


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie to nie wszystko. Musi być odpowiedni przepływ. Za 8 tys to wątpię że coś nowego kupisz o takich właściwościach jakie podałeś.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

To prawda, nową to bedzie ciężko ale młodą urzywkę to juz znajdziesz. I tak jak kolega wyzej napisał, ciśnienie to nie wszystko, musisz mieć wydajność. Sam mam porządną myjkę to wiem jaka jest różnica między sredniej klasy myjką na ciepłą wodę a myjką profesjonalną z dużym wydatkiem wody oczywiście tez z ciepłą wodą bo to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj