Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

MYJKA

myjka karcher 500zl

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
417 odpowiedzi na ten temat

#81 raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • 7677358

Napisany 20 grudzień 2008 - 22:52

MYJKA Ja ostatnio kupilem Makite,130bar waz 15 m zwijany,w komplecie dysza turbo rotopower(zrywa farbe;ppp)jak na razie jestem bardzo zadowolony,mozna dowolnie ustawiac sobie cisnienie jest zbiorniczek na detergenty naprawde polecam.Ostatnio mylem wszystkie swoje maszyny i ciagniki i efekt extra;pp
  • 0

#82 Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 17:27

MYJKA Makita to dość nieznana marka, ale raz wybrałem się do dilera i jak typowy sprzedawca zachwalał markę bo to japońskie, niezawodne itd. ale wtedy wypytywałem o kosy spalinowe, aktualnie nie miał, tylko na zamuwienie,
równierz zachwalał sobie pilarki bo są mocne i wytrzymałe, ale o myjkach też się pytałem to mi powiedział jakie parametry, że ma tłoczki mosiężne, na życzenie ceramiczne, ale mówił tyloo że wytrzymałe
  • 0

#83 raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • 7677358

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:36

MYJKA Czy nieznana??Byc moze,no ja w mojej myjce mam tłoczki porcelanowe i one sa w standardzie a np w myjce Karcher porcelanowe tloczki sa dopiero w wersjach extra,zreszta co tu duzo gadac ja jestem zadowolony z zakupu i tyle.PZDR
  • 0

#84 pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • 12155375
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 21 grudzień 2008 - 20:42

MYJKA ja mam Karchera nie wiem dokladnie jaki model ale to jest ta wieksza myjka na kolkach wszystko dziala dobrze tylko pistolet mnie denerwuje byl w naprawie i dalej przepyszcza wode nie robi takie cisnienia jak powinien
  • 0
mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :):)
SPRZEDAM---Mtz 82 stan bdb a także silnik i skrzynie od robura
21 November 09 rok na Af -->21 November 10 dwa lata na AF :)

#85 yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9204 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 21 grudzień 2008 - 21:13

MYJKA

Makita to dość nieznana marka, ale raz wybrałem się do dilera i jak typowy sprzedawca zachwalał markę bo to japońskie, niezawodne itd. ale wtedy wypytywałem o kosy spalinowe, aktualnie nie miał, tylko na zamuwienie,
równierz zachwalał sobie pilarki bo są mocne i wytrzymałe, ale o myjkach też się pytałem to mi powiedział jakie parametry, że ma tłoczki mosiężne, na życzenie ceramiczne, ale mówił tyloo że wytrzymałe

jesli nie znasz marki makita to nie mamy raczej o czym pisac, marka juz jest dobre kilkanascie lat na rynku polskim na zachodzie marka bardzo uznana,
ojciec jakies 15lat temu kupił ich wiertarke - dał wtedy cene porównywalna z niebieskim boschem - wiertarka działa do dzis - przezyła 15 lat w gospodarstwie i 2 duze budowy - w tym czasie padł wyłącznik oraz urwał się kabel - nie mam nic więcej do dodania - sprzet rewelacja
  • 0

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#86 raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • 7677358

Napisany 21 grudzień 2008 - 22:54

MYJKA yacenty zgadzam sie z toba, jednak co japonski sprzet to japonski sprzet;p
  • 0

#87 ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 08:27

MYJKA u mnie wiertarka z Makity- jeden z droższych modeli- dośc szybko 'zgubila' ząbki w przekładni, naprawa tylko 380 zł:), teraz mam kilka narzędzi z DeWalt i bez zarzutu. Myjkę mam z Karchera 7/18 4m(silnik wolnoobrotowy), ale b. dobre są również Kranzle oraz Portotecnica(chyba tak sie to pisze:))
  • 0

#88 DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 15:31

MYJKA yacenty weź do rąk pierwszą lepszą wiertarkę celmy tą dużą która ma ze 30 lat i zobaczysz czy ta Twoja czy celma będzie lepsza.
ja mam myjkę stihl z pompą od WAP-a 180 bar i wydajność 12litrów/min, silnik 3 kw i nie wieżę w bajki że myjka o mocy ok 120 bar i wydajność z 7l/min zrywa wszystko do gołej blachy, przy swojej mam mosiężną pompę oraz ceramiczną dyszę rotacyjną i żeby zerwać lakier muszę się trochę pobawić dłużej
w firmie gdzie pracuję mamy karchera o mocy 205bar i wydajność chyba 10 l/min i nie jest mocniejszy od mojej a jego koszt to ponad 2tys zł
też słyszałem że portotecnica jest najlepszą firmą w branży myjek
a co do sprzętu elektonarzędziowego to HITACHI bije wszystkie inne firmy
  • 0

#89 yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9204 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 15:41

MYJKA uwazam ze moja bedzie lepsza - bo: utrzymam ja jedna reka a wiekszosc celm o zblizonej mocy jest cholernie ciezkich
  • 0

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#90 bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 15:44

MYJKA

yacenty weź do rąk pierwszą lepszą wiertarkę celmy tą dużą która ma ze 30 lat i zobaczysz czy ta Twoja czy celma będzie lepsza.
ja mam myjkę stihl z pompą od WAP-a 180 bar i wydajność 12litrów/min, silnik 3 kw i nie wieżę w bajki że myjka o mocy ok 120 bar i wydajność z 7l/min zrywa wszystko do gołej blachy, przy swojej mam mosiężną pompę oraz ceramiczną dyszę rotacyjną i żeby zerwać lakier muszę się trochę pobawić dłużej
w firmie gdzie pracuję mamy karchera o mocy 205bar i wydajność chyba 10 l/min i nie jest mocniejszy od mojej a jego koszt to ponad 2tys zł
też słyszałem że portotecnica jest najlepszą firmą w branży myjek
a co do sprzętu elektonarzędziowego to HITACHI bije wszystkie inne firmy

co do sprzetu elektronarzedziowego to HILTI nie ma sobie rownych :)
  • 0
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#91 yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9204 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 15:50

MYJKA ja moge powiedziec tylko jedno w tym temacie - na makite namowil nas wujaszek ktory pracuje w Austrii w firmie ktora remontuje budynki - stwierdził ze sprzet jest podobnej klasy a jednak makita znacznie tansza od hilti, a po co przepłacac skoro wiertarka u mnie najczesciej pochodzi godzine czy dwie i to od swieta,
co innego jak jest firma budowlana czy jakas inna w ktorej jak wlacza wiertarke o 8 to wylaczaja o 15,
to samo tyczy sie innych sprzetów. ja mam prosta myjke karchera model typowo amataorski 500 cos, z marketu za 900zl - na potrzeby mojego gospodarstwa rewelacyjna maszyna, kazda maszyne wymyje szybko i dokładnie, i tak uzywam jej bardzo rzadko - wiec znow: po co przeplacac? trzeba mierzyc sily na zamiary
  • 0

#92 kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 22 grudzień 2008 - 16:06

MYJKA Ja tez mam zwykłego Karchera model maly amatorski ale do gospodarstwa wystarcza zeby umyc wszystkie maszyny :) tylko turbo końcówka cos du*y dala :)
  • 0
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#93 DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 16:46

MYJKA ja wiem że nie warto przepłacać, bo sam kupuje tanie sprzęty, za myjkę dałem 550zł, kumpel miał karchera 100 bar i chciał 150 czy 200 zł, ale ja myślę tak: że np tańszą wiertarką będę wiercił dłużej, delikatniej i otwór wywiercę, natomiast myjką co ma 100 bar to nawet gdy bym godzinę mył jedno miejsce to i tak nie umyję tak jak sprzętem o dwa razy większej mocy

zapodaje taką ciekawostkę: kupiłem sobie wiertarkę na targu za 100zł, i mój sprzęt jet słabszy od wkrętarki HITACHI którą mamy w firmie ;), ta wkrętara kosztuje coś ponad 500 zł
  • 0

#94 Laki

Laki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • 6519786
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i ma 4 kółka....oooo

Napisany 22 grudzień 2008 - 19:15

MYJKA Ja w swoim gospodarstwie posiadam myjkę wysoko ciśnieniową karcher K 5.20 M plus. Sprzęcik działa beż zarzutu już 3 rok i oby tak dalej a myję nią wszystko, począwszy od maszyn do zrywania farby przed malowaniem.
Polecam.
  • 0
Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

#95 Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 15:31

MYJKA jednak kupiłem i nieco więcej kasy niż chciałem, ale myśle że to będzie dobry wybór
Karcher
Najpierw muszą mi przesłać, to też będe czekał, a czy macie ten typ myjki? jak tak, prosze o komentarz

i wypróbowałem dzisiaj,
na pierwsze mycie poleciał ciągnik, samochód, przyczepa i adapter rozrzutnika,
stare zeschłe resztki obornika pokryte lodem i troche śniegiem bez większego problemu usuwał ,choć trzeba było przytrzymać w jednym miejscu chwilę, a z bierzącymi zabrudzeniami tym bardziej powinien sobie radzić

oby tak dalej ;)
  • 0

#96 Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 22 marzec 2009 - 18:51

MYJKA Co sądzicie o: Karcher K 4 80? W Praktikerze jest w promocji za 699 zł
  • 0
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#97 lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 22 marzec 2009 - 21:31

MYJKA ja mam karchera 697 Ci na gorącą wodę. jestem z niej zadowolony godna polecenia. wcześniej też mialem karchera ale na zimną wodę i też bylem zadowolony osobiście uważam że to jeden z lepszych producentów myjek więc jaki to by nie byl model powinien być ok.:)
  • 0
sprzedam kombajn fortschritt E 517

#98 Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 10:49

MYJKA mogę się wypowiedzieć o myjce 300bar i ponad 30l/min dysza turbokiler lub płaska wąż 20metrów
po przeczytaniu tych paru powyższych wypowiedzi o zrywaniu farby to w naszej firmie wszystkie maszyny powinny być po umyciu gotowe do malowania :) butelki po napojach przecina bez problemu.
głównie myjemy tym ciągniki, kombajny zbożowe i buraczane. porównując tą myjkę do wszystkich innych które się przewinęły przez firmę od karcherów przez wapy i inne wynalazki jakie dali na próby to jednak 300 bar to jest najlepszym zakupem w firmie do mycia maszyn. prawdopodobnie przy zastosowaniu specjalnej dyszy można ciąć beton. farba owszem odpada ale w miejscach tylko uszkodzonych lub zadrapanych i jak zassie jakiegoś syfu typu piasek. przy uruchamianiu lancy trzeba się dobrze zaprzeć i potem trzymać jak prondownicę. mycie kombajnu buraczanego z tygodnia zmniejszył się do 2-3 dni
mamy jeszcze jedną myjkę jaka nam przypasowała. to jakiś WAP model nie znam. ma 180bar (ale na pompie pisze 250bar. chyba bajpas jest tak ustawiony) i 18L/min silnik jest 8KW. też mogę z czystym sumieniem polecić taką myjkę.
  • 0

#99 pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 3151 postów

Napisany 23 marzec 2009 - 13:16

MYJKA @Ginterpol to jeszcze się pochwal jakiej firmy masz tą myjkę i jaka była cena :)
  • 0

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Google AgroFoto Ads MYJKA

• Reklama google
Dzisiaj, 11:18
  •  

#100 xemit

xemit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1429 postów
  • Zainteresowania:opilstwo i obżarstwo

Napisany 23 marzec 2009 - 20:49

MYJKA Karchera zarżnąłem,pózniej była jakaś No name ,a dzisiaj rządzi u mnie Stihl.Stihl moim zdaniem przewyższa jakością przereklamowanego Karchera.Cena moze nie jest najniższa ,ale konkurencyjna.Polecam.
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s