Skocz do zawartości

Zdjęcie

MYJKA

518 odpowiedzi na ten temat

#41 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 12:56

MYJKA

ja polecam myjki karcher mam duży wybór zimno i ciepłowodnych ,naprawiam i sprzedaję jeśli ktoś jest zaintaresowany to zapraszam

a mam pytanie co do dyszy rotacyjnej
-czemu woda ,,wylatując" z niej nie wiruje z taką prędkością i cisnieniem jak byla nowa, po prostu ta zwykła lepiej myje jak ona ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MYJKA Dzisiaj, 20:04
  •  

#42 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 14:43

MYJKA słyszał ktoś może o myjkach firmy ALTO???

w ich katalogu http://www.nilfisk-a...ilfisk-alto.pdf na stronie 37 jest lanca do "białkowania" wapnem.jestem ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce, czy warto zainwestować w to pieniądze...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#43 Share forest

forest

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 04 grudzień 2007 - 23:28

MYJKA

a mam pytanie co do dyszy rotacyjnej
-czemu woda ,,wylatując" z niej nie wiruje z taką prędkością i cisnieniem jak byla nowa, po prostu ta zwykła lepiej myje jak ona :rolleyes:

Dysza rotacyjna działa w ten sposób, że ciśnienie wprowadza w wibracje kuleczkę znajdującą się wewnątrz, więc albo kuleczka (lub gniazdo w którym się znajduje)się zużyła albo uszkodziła (poobijała).
Nie ma głupich pytań
Mogą być tylko głupie odpowiedzi

#44 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 22:50

MYJKA masz uszkodzona dysze jak napisano wyżej musisz ja wymienić i bedzie oki.

#45 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 maj 2008 - 08:59

MYJKA Witam.Tydzień temy kupiliśmy myjke umyła samochód i sie zjeba**(nie ma to jak chińska podróba!!!). Wogóle sie nie chce załączyc co może byc?
Dzisiaj jedziemy do krk to ją zawieziemy spowrotem zeby wymienili bo gwarancja jeszcze nie podbita. Da sie tak wymienic?

#46 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 maj 2008 - 09:49

MYJKA A masz dowód zakupu?

#47 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 maj 2008 - 10:43

MYJKA

A masz dowód zakupu?

No na szczęscie mam <_< takto 5 stówek poszło by sie.....

#48 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 25 maj 2008 - 13:35

MYJKA Bo często nie wypełniają kart gwarancyjnych... ale jak pokażesz im dowód zakupu to powinni przyjąć <_<

#49 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 maj 2008 - 17:47

MYJKA My też nie podbiliśmy bo dopiero 2 tygodnie po zakupie można, to dopiero okres próbny miał być, ale cóż do końca tego ''okresu próbnego'' nie wytrwał sprzęcik :angry: Byłem w tym sklepie już i niestety nowej nie dali tylko za 14 dni roboczych zrobią :angry:Mówiąc krótko nie polecam podróbek chińskich z Leroy Merlin! :angry:

#50 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:03

MYJKA Za 500 zł to nie była podróbka tylko oryginał chiński <_< tyleż samo wart.

Ostatnio do swojej myjki to za 350 zł kupiłem sam wąż. Sama pompa do niej kosztuje ponad 2,5 tys. No ale chodzi już bezawaryjnie u nas 14 rok <_< .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:12

MYJKA No ale to ty masz już sprzęt...Mój wujek ma dwie takie bycze i myjnie miał znaczy chyba jeszcze myją autka <_< A ta moja to podróba bo nie pisze na niej żadnej firmy <_< czyli chiński oryginał no racja :lol:

#52 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 25 maj 2008 - 18:44

MYJKA za 500 zł to trzeba było kupić jakiegoś mniejszego karchera albo bosha i było by bez problemów ja mam myjke bosha dałem coś koło tej ceny i jestem zadowolony ^_^

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#53 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 25 maj 2008 - 18:54

MYJKA

za 500 zł to trzeba było kupić jakiegoś mniejszego karchera albo bosha i było by bez problemów ja mam myjke bosha dałem coś koło tej ceny i jestem zadowolony ^_^

Co firma to firma <_< no masz racje zrobilismy błeda ale to nie ja wybierałem tylko brat....Ale mniejszej tez nie bo taka potrzebna.A i pisze że 130 Barów <_< że farbe bez niczego zedrze,farby nie zdzierała i zeby tyle miała nie wiem

#54 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 25 maj 2008 - 21:11

MYJKA

Co firma to firma <_< no masz racje zrobilismy błeda ale to nie ja wybierałem tylko brat....Ale mniejszej tez nie bo taka potrzebna.A i pisze że 130amperów że farbe bez niczego zedrze,farby nie zdzierała i zy tyle miała nie wiem

Czyżby ta myjka myje prądem nie wodą, chyba miałeś napisać BARÓW

#55 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 25 maj 2008 - 21:46

MYJKA ja teraz kupilem nowego KARCHERA HD 6/13C cisnienie 130bar. farba schodzi jak sie myje dysza wirujaco trzeba zdala bo jak blisko to do zywego farbe zerwie dalem za niego 2700 <_<

#56 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 25 maj 2008 - 21:50

MYJKA Trochę przesadziłeś że 130 bar zrywa farbę <_< , chyba że kiepsko położona farba <_< .

A pomyśl co robi 200 bar przy dyszy rotacyjnej i woda wrzątek (100 stopni celsjusza) .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#57 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 25 maj 2008 - 21:58

MYJKA no chlopaku ja mowie powaznie. a co do dyszy rotacyjnej to chlopaki jak zaczynacie naciskac pistolet to on musi byc skerowany w doł zeby ta kulka co jest w srodku dobrze zaskoczyla tak mi powiedzieli w tym sklepie co od nich kupywalem

#58 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 25 maj 2008 - 22:25

MYJKA skoro chłopaku poważnie mówisz to ta farba naprawe była musiała słaba... <_<

@deer co masz za sprzęt???moja też już 14 sezon chodzi ale awarię miała.wymiana przegrzanych uszczelek na tłoczkach-nasza wina...

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#59 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 26 maj 2008 - 06:29

MYJKA 130 bar to można ogórki obierać a nie farbę zrywać -na chyba że to farbo-rdza <_<
Ja od 3-lat katuje myjką z Lidla Lavor 160 i jestem jak za myjkę za 600 zł bardzo zadowolony -ostatnio znowu się pojawiły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Krystian93r

Krystian93r

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 26 maj 2008 - 13:47

MYJKA

Czyżby ta myjka myje prądem nie wodą, chyba miałeś napisać BARÓW

Nom miałem napisac barów <_< sory bardzo za pomyłke...Ale szybko pisałem i tak wyszło jak wyszło.Juz edytowałem...dzieki zorzyk za poprawke.
Ale gafe strzeliłem<masakra>