witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

tomb2    1

Forest dzisiaj kupiłem idenetyczny model Sthila jak twój :) testowałem z zwyklą dyszą i powiem wam że nawet ładnie błotko zaschniete zrywa :( zobaczym jak bedzie szedł z wirowa


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ja mam myjke Stihl RE-117 dysza plaska,rotacyja,dysza ze zbiornikiem na detergent. Ogolnie to moge polecic :(


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

wydaje ze myjka jaka spełniała by twoje kryteria to stihl re142k plus


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
wydaje ze myjka jaka spełniała by twoje kryteria to stihl re142k plus

 

To bylo do mnie??


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam myjke verto

i dobrze sie spisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

ja tez poszedlem na tanioche kupilem myjke 120 bar z netto i jade nia wszystko obora maszyny auto i daje rade, lanca na plyn tez jest lipa ale dysza rotacyjna zdala egzamin na nojej 360 a to duzo znaczy dalem 170 zl pracuje juz 3 rok:D


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

ja mam myjeczke boscha ciśnienie- 130barów i jak narazie sposuje się rewelacyjnie a zaznaczam że mam co nią myć ,yjki tej firmy sa chyba najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16
Ja mam myjke Stihl RE-117 dysza plaska,rotacyja,dysza ze zbiornikiem na detergent. Ogolnie to moge polecic :)

Jezeli chodzi o myjki cisnieniowe to karcher jest nie do pobicia sthil to juz nie to,mam kolege w sewisie gdzie sprzedaja jedno i drugie i moge powiedziec ze sthil jest bardziej awaryjny i przy tej samej ilosci barów ma mniejszy przepływ wody co ma duze znaczenie. ja mam karchera k5.20 i na moje maszyny to jest super,fakt troszke drozszy od sthila ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ja od 2 lat katuje myjke LAVOR Superwash 160 zakupioną w Lidlu za 599 zł.Za tą cenę mam 160 barów -2 dysze roto i płaską ,szczotkę obrotową,

10 m wąż ,pompa aluminiowa z ceramicznymi tłokami,3-lata gwarancji.Powiem tak tego modelu ogólnie firma Lavor w swojej ofercie nie ma w sprzedaży i jest to chyba model specjalnie dla Lidla robiony bo od czasu do czasu się pokazują.Przez te dwa lata nie oszczędzałem jej i nie raz chodziła po 8 godzin z przerwami i nawet się zbytnio nie zagrzała .Jak za taką kaskę to naprawdę fajny sprzęcik -serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

ja mam karchera o symbolach k.5.20m i moze4 nie jest najwiekszy ale cisnienie dosc takie, z rozrzutnika to mi lakier zdarł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosysko    0

Ja polecam KARCHER K 720 MX Plus. Mam ją już kilka dobrych lat i zero usterek. A z dyszą rotacyjną potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LII    0

ja polecam myjki karcher mam duży wybór zimno i ciepłowodnych ,naprawiam i sprzedaję jeśli ktoś jest zaintaresowany to zapraszam

post-1350-1195990518_thumb.jpg

post-1350-1195990564_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ja polecam myjki karcher mam duży wybór zimno i ciepłowodnych ,naprawiam i sprzedaję jeśli ktoś jest zaintaresowany to zapraszam

a mam pytanie co do dyszy rotacyjnej

-czemu woda ,,wylatując" z niej nie wiruje z taką prędkością i cisnieniem jak byla nowa, po prostu ta zwykła lepiej myje jak ona ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

słyszał ktoś może o myjkach firmy ALTO???

 

w ich katalogu http://www.nilfisk-alto.com.pl/Download/ka...ilfisk-alto.pdf na stronie 37 jest lanca do "białkowania" wapnem.jestem ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce, czy warto zainwestować w to pieniądze...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forest    0
a mam pytanie co do dyszy rotacyjnej

-czemu woda ,,wylatując" z niej nie wiruje z taką prędkością i cisnieniem jak byla nowa, po prostu ta zwykła lepiej myje jak ona :rolleyes:

 

Dysza rotacyjna działa w ten sposób, że ciśnienie wprowadza w wibracje kuleczkę znajdującą się wewnątrz, więc albo kuleczka (lub gniazdo w którym się znajduje)się zużyła albo uszkodziła (poobijała).


*****************************
Nie ma głupich pytań
Mogą być tylko głupie odpowiedzi
*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

Witam.Tydzień temy kupiliśmy myjke umyła samochód i sie zjeba**(nie ma to jak chińska podróba!!!). Wogóle sie nie chce załączyc co może byc?

Dzisiaj jedziemy do krk to ją zawieziemy spowrotem zeby wymienili bo gwarancja jeszcze nie podbita. Da sie tak wymienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Bo często nie wypełniają kart gwarancyjnych... ale jak pokażesz im dowód zakupu to powinni przyjąć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

My też nie podbiliśmy bo dopiero 2 tygodnie po zakupie można, to dopiero okres próbny miał być, ale cóż do końca tego ''okresu próbnego'' nie wytrwał sprzęcik :angry: Byłem w tym sklepie już i niestety nowej nie dali tylko za 14 dni roboczych zrobią :angry:Mówiąc krótko nie polecam podróbek chińskich z Leroy Merlin! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Za 500 zł to nie była podróbka tylko oryginał chiński <_< tyleż samo wart.

 

Ostatnio do swojej myjki to za 350 zł kupiłem sam wąż. Sama pompa do niej kosztuje ponad 2,5 tys. No ale chodzi już bezawaryjnie u nas 14 rok <_< .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj