Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz Czołowy TUR 3B

174 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Jelcz

Jelcz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów
  • Zainteresowania:Hodowla Krów,Byków,Macior i Tuczników

Napisany 01 wrzesień 2012 - 07:45

Ładowacz Czołowy TUR 3B wszystko nowe i jeszcze ci nie chce podnosić na wolnych obrotach :blink: skąś to znam bo na początku mnie to też denerwowało ale później wymieniłem wszystko i sianokiszonkę na wolnych obrotach dźwiga :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz Czołowy TUR 3B Dzisiaj, 01:21
  •  

#162 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 17:27

Ładowacz Czołowy TUR 3B U mnie podnosi tez kiszonke ale trzeba gazu mu dac...a silowniki to takie cienkie mam ze szoki sadze ze to ich wina.Jutro je zmierze i napisze ile maja.

#163 Share Jelcz

Jelcz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 21:19

Ładowacz Czołowy TUR 3B no zmierz a ja swoje zmierzę ale żeby to była wina tłoków to raczej nie <_<

#164 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 27 listopad 2012 - 21:40

Ładowacz Czołowy TUR 3B Witam ponownie.Ja mam silowniki o wymiarze 40milimetrow,czyli ta czesc niklowana tyle ma.Mam pytanie:gdybym zalozyl taka pompe od HDSa cisnienie max300bar a maxymalne obroty 2800,i podlaczyl za pomoca walu kardana z tym kolem pasowym sprzodu ciagnika,napewno by to poprawilo udzwig tura.Tylko zastanawiam sie nad tym czy to kolo wytzyma,ono jest tylko osadzone na jednym klinie...Pozdrawiam.

#165 Share Jelcz

Jelcz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 17:55

Ładowacz Czołowy TUR 3B Mój 3b w c360 to sianokiszonke 1000obrotów wystarczy...Może ten wytrzymie ale dobrze myślisz.Skoro chcesz mieć popme na wałek to daj do tyłu orginał pompa zwenętrzna

#166 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 21:36

Ładowacz Czołowy TUR 3B koło pasowe powinno utrzymać tylko załóż jakąś inną pompę o mniejszym ciśnieniu i wydatku bo ci będzie przewody i zawory rozsadzać poszukaj sobie w internecie ludzie właśnie tak montują pompy żeby wałek nie musiał działać ponieważ jest to uciążliwe przy niektórych maszynach sam też myślę o takiej przeróbce
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

#167 Share zbyszkoWlkp

zbyszkoWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 02 grudzień 2012 - 17:45

Ładowacz Czołowy TUR 3B Wiec tak...cisnienie to sobie ustawie na rozdzielaczu jakie ma byc...Pompa to ma 27,3 litra przy 1000obrotow,takze do bardzo wydajnych nie nalezy,ale taka wlasnie mi jest potrzebna,czym wieksza wydajnosc w litrach na minute to tym mniejsze cisnienie i mniejsze obroty maxymalne.

#168 Share michal12301

michal12301

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 18:15

Ładowacz Czołowy TUR 3B Witam. Mam zamiar jak przyjdą dopłaty zakupić tur 3b do Ursusa C-360. Chciałbym się dowieszieć o wadach i zaletach takiego zestawu i jak ogólnie się on sprawuje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#169 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 30 grudzień 2012 - 22:03

Ładowacz Czołowy TUR 3B Myślę, że to dobry wybór. Jak chcesz się coś ciekawego dowiedzieć to pisz do użytkowników:
-@Ursusc385
-@Dodi
-@KONRADW
-@kuba2318
To tak na szybko znalezione, oni mają takie tury więc coś Ci powiedzą o nich.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#170 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6749 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 30 grudzień 2012 - 23:14

Ładowacz Czołowy TUR 3B Tematy połączone.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#171 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 08:47

Ładowacz Czołowy TUR 3B

koło pasowe powinno utrzymać tylko załóż jakąś inną pompę o mniejszym ciśnieniu i wydatku bo ci będzie przewody i zawory rozsadzać poszukaj sobie w internecie ludzie właśnie tak montują pompy żeby wałek nie musiał działać ponieważ jest to uciążliwe przy niektórych maszynach sam też myślę o takiej przeróbce

powinno ale nie musi sąsiad ma na koło pasowe bo tak chciał bo miało być tak super, co się okazało po 2 latach problemy z kołem pasowym podejrzenie że coś z wałem nie tak będzie, do tego ten wałeczek napędowy powyrabiał się luzy ma że zaraz się rozleci

#172 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 03 luty 2013 - 21:23

Ładowacz Czołowy TUR 3B czy taki ładowacz jak w temacie TUR 3b nada się aby C-330M ładować big bagi z przyczepy do rozsiewacza?

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#173 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 03 luty 2013 - 22:01

Ładowacz Czołowy TUR 3B nom ja tez sie podpinam do c360 mam zamiar zakupic jakiegos tura co bys cie polecili niemam duzo pracy nim
..głownie rozładunek big bagow z przyczepy hl 80 i czy "60 siegnie tak wysoko po baga....?

miał bym chec zeby posiadał euro ramke 3 sekcje ...i zeby był jak najtanszy......gdybym miał dozo pracy kuił bym do duzego ciagnika

czy wynalazki z alllegro sie sprawdza za 5 tys..?

#174 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 luty 2013 - 22:25

Ładowacz Czołowy TUR 3B

czy taki ładowacz jak w temacie TUR 3b nada się aby C-330M ładować big bagi z przyczepy do rozsiewacza?

jeli to big bagi po 500kg to myslę że nie będzie z tym najmniejszych problemów, problem może być z dobraniem mocowania do c330, bo 3B nie jest dostosowany do c330, ale w galerii jest przynajmniej jedna c330 z takim turem i było cos opisane że przy zakupie wystarczy zamówić mocowanie do 3A a wysięgnik 3b czyli jest taka możliwosc, co do udzwigu te siłowniki spokojnie dają rady udzwignąć te fabryczne 750kg a nawet więcej, problem może być z tym że siłowniki są grube i szybkosc pracy na c330 może być denerwująco wolna, najlepsze rozwiązanie to hydraulika zewnętrzna i jeszcze wspomaganie kierownicy i mamy super zwinną małą ładowareczkę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#175 Share tomek1986

tomek1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 09 marzec 2013 - 13:53

Ładowacz Czołowy TUR 3B witam mam pytanie do posiadaczy tur-a 3b z hydrametu sterowanym na joystick sterowanym.posiadam go od nie dawna i do dziś mam problem poniewaz sterowanie nie działa jak powinno mianowice przy ustawieniu idealnie na środku jest problem z podnoszeniem bo trzeba bardzo minimalnie tylko odchylic joystick do tyłu bo jak za mocno to opada.miałem wkręcone ta śrube na max i za dużo to nie dało.miał ktoś taki problem???????.POMOCY