Skocz do zawartości

Zdjęcie

tur w Belarusie przeróbka od case

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share brader88

brader88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 25 październik 2016 - 20:16

Nie było mnie stać na nowy ładowacz wiec postanowiłem przerobić z case do mojego belarusa który leżał u pewnego handlarza. Obgadałem sprawę ze znajomym ślusarzem i  ładowacz jest juz na traktorze. I takie moje pytanie do was bo podłączyłem wszystkie złącza do tych po lewej i prawej stronie kabiny z przodu i steruje ładowaczem dźwigniami koło kierownicy. Tur fajnie pracuje ale gdy go opuszczam ciągnik ciut zmienia obroty jak by przygasał i tylko przy opuszczaniu tak sie dzieje przy podnoszeniu i operowaniu łyżka nie. czemu tak sie dzieje?  I druga sprawa pewien znajomy twierdzi ze co jakiś czas będę zmieniał pompę od hydr. bo to nie morze byc tak tylko musi byc osobny rozdzielacz od tego tura. A co wy o tym sadzicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tur w Belarusie przeróbka od case Dzisiaj, 04:42
  •  

#2 Share Radosław

Radosław

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 październik 2016 - 09:46

ruska już nie raz rozbierałem i z rozdzielaczem to napewno nie prawda że musisz dawać inny przecież ciągnik ma w sobie rozdzielacz. Co do zmiany obrotów belarusy mają tzw. docisk i gdy wajche troche przesuwasz do góry ale nie do końca to tak się dzieje. Ale jeżeli ciągnik zmienia obroty nawet gdy wajcha jest całkiem u góry to może masz problem z powrotem oleju do zbiornika może być za mały przepływ bo nie zdąża olej z siłownika wracać do zbiornika.

#3 Share brader88

brader88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 październik 2016 - 18:23

U mnie właśnie jest odwrotnie wajcha do góry podnosi do dołu opuszcza i jak wezmę do końca to traci na obrotach także. Druga sprawa to zaczął mi ciec teraz na zakuciu przewód od szufli 2 mies. temu ten przewód  strzelił i był skuwany teraz zastanawiam sie czy nie za duże jest ciśnienie albo te przewody za cienkie sam już nie wiem?     

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Radosław

Radosław

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 październik 2016 - 11:59

ciśnienie możesz sprawdzić zegarem na forum już o tym pisało. a co do wajchy to może spróbuj odwrotnie przewody podłąćzyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share brader88

brader88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 27 październik 2016 - 16:56