AgroKasztan

Usługi Kombajnowe kombajnem Claas Medion/Mega

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Peron    369

Jak miałbym tankować klienta paliwo nie wiadomo jakiej jakości i nie wiadomo jakiego pochodzenia do sprzętu za kilkaset tysięcy, to ja dziękuję za taki interes... Już widziałem co podrabiane paliwo potrafi zrobić z silnikiem  kombajnu na zwykłej pompie po ok. 400 mth a co dopiero CR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroKasztan    0

Kompetentny operator powinien ograniczyć ryzyko zalania kiepskiego jakościowo paliwa. Ja nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, w dzisiejszych czasach klienci z takim areałem na jaki chciałbym się porwać raczej mają zmodernizowane zaplecze technologiczne a sami swoim maszynom szkodzić by nie chcieli :) czyż nie? Oczywiście ryzyko jest zawsze, ale sprawą paliwa póki co nie muszę się przejmować, są trudniejsze decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

To chyba jeszcze ludzi nie znasz... Znam gościa, który miał Lexiona i woził go na usługi w drugi koniec Polski. Podobno szło mu dobrze, ale zrezygnował. Ponadto coraz więcej dilerów wykorzystuje sprzęt, który ma służyć niby do prezentacji i testów u klientów do wykonywania usług, a ceny mają nieraz bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroKasztan    0

Czytaj powyżej, taka inwestycja tylko przy pewnym kontrakcie, przede mną rozmowy,jeśli komuś idzie dobrze i rezygnuje to coś jest niehalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

@agrokasztan piszesz że chcesz transportować maszynę nawet po całej Polsce wiesz ile taki transport specjalistyczy kosztuje, mój kolega w tym roku z racji aury opadów na mazurach po żniwach na mazowszu pojechał młócić NH na mazury na kołąch bo za transport chcieli 5000zł spalił paliwa za 1400zł i jechał kilkanaście godzin w nocy miał ciać 120ha tam ale ciagle padało na mzurach zboże porastało kombajn toną pogioł jakies tam osłony pod spodem i po kilku dniach wrócił wkur...ny ale zyczę Ci powodzenia i bezawaryjnosci każdy ma inne możliwosci inna sytuacje na rynku   


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroKasztan    0

No dokładnie jak piszesz, różnie to bywa ale kwestia transportu to już indywidualny temat zależny od innych oczywistych czynników, pozdrawiam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cris10
      Hej. Mam do kupna Tucano 430, według katalogów wcale nie jest jakiś dużo większy niż mój obecny Dominator 88SL maxi. Chciałbym zapytać użytkownikow o wydajność takiego kombajnu. Mniej więcej o spalanie. I na co zwrócić uwagę? Wydaje mi się że dla niego 1.5ha/h to max. Możecie podzielic opinia na jego temat?
    • Przez aprochota
      witam przymierzam się do zakupu kombajnu na 80 ha do tej pory męcze to dominatorem 85 ale taki rok jak ten pokazuje że sprzęt musi być wydajny bo mało okienek pogodowych. myślę nad dominator 108.118 mega 204 .208.2018. kwota do 200 tys. oczywiście są to lata 90 ale tylko na to mnie stać 208 i 218 to już konkretne maszyny ale będą też bardziej wypracowane moje pytanie co byście polecili żeby nie było za dużo elektryki czy w wszystkich jest podobnie? co w nich najczesciej wysiada? a może ktoś ma do sprzedania to proszę pisać jestem z opolskiego
    • Przez Mateooo92
      Witam,
      Potrzebuje porady odnosnie kombajnu claas tucano 320 a mianowicie mam zamiar kupic kombajn z 2009 roku z hederem c600 i powiedzcie mi czy ten heder będzie pasowal do tego modelu kombajnu czy jednak będzie za szeroki i jeszcze jedno pytanie jaka jest długość rury wysypowej (hydraulicznej) ?
      W załączniku przesyłam zdjęcia kombajnu oraz hedera. 
      Czekam na wasze odpowiedzi. 
      Pozdrawiam 


    • Przez Daro85
      mam pytanie ile kosztuje obecnie claas tucano 320 ? bo chce sobie takiego kupić lecz nie znam za bardzo ceny.
    • Przez Marecki2922
      Panowie, po wyłączeniu hederu trochę za długo spływa olej z siłownika przez co heder ciągle pracuje około 10 sekund może  i więcej , podpowie ktoś co może być nie tak 
      Tak na wyczucie obstawiam że olej ma zbyt ciężki powrót tylko co może być powodem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj