Damian154

Siewniki Pottinger Vitasem -Opinie

Polecane posty

nunu85    497

ja mam z mieszadłem, ale praktycznie zawsze wyłączone. tylko przy łubinie i niedoczyszczonym jęczmieniu włączam (ale i bez tego by sie wysiało, tylko moze mniej równomiernie).

TAkże nie masz co rozpaczać, tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Ma ktoś z Was Vitasema 252A? Przymierzam się do zakupu. Pytanie mam, czy można nim w miarę prosty sposób wysiać ścieżki na 12m?


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi89    38
Dnia 11.08.2018 o 10:39, majes napisał:

Ma ktoś z Was Vitasema 252A? Przymierzam się do zakupu. Pytanie mam, czy można nim w miarę prosty sposób wysiać ścieżki na 12m?

siewnikiem 2,5 metra nie da rady zasiać ścieżek na 12 metrów. Da się ewentualnie na 10 lub 15 metrów. No Chyba że będziesz siać szerokością 2,4 metra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

chyba, że bedzie sie robiło delikatne nakładki;p

 

edit

albo poszerzyc opryskiwacz na 12,5

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes81    0
Dnia 27.12.2016 o 18:36, Majcin napisał:

Cieszę się że wiesz co mam, czego nie. Akurat wał miałem :) Co do wału gumowego, tutaj czytałem i kolega mi mówił ( zmienił na oponowy w amazonce) po nim robi się beton. Na piachy jest lepszy, gliniaste odpada.
W Lion'ie miałem taki wał  http://www.raitech.pl/CMS/Data/MaszynyUzywane/Zdjecia/4214/4214_PSE.jpg
W kuhnie pakera.
Nie, nie sieje jeszcze w mulcz bo nie mam czym :)

 

 

Dnia 27.12.2016 o 18:36, Majcin napisał:

Cieszę się że wiesz co mam, czego nie. Akurat wał miałem :) Co do wału gumowego, tutaj czytałem i kolega mi mówił ( zmienił na oponowy w amazonce) po nim robi się beton. Na piachy jest lepszy, gliniaste odpada.
W Lion'ie miałem taki wał  http://www.raitech.pl/CMS/Data/MaszynyUzywane/Zdjecia/4214/4214_PSE.jpg
W kuhnie pakera.
Nie, nie sieje jeszcze w mulcz bo nie mam czym :)

 

Byłeś zadowolony z tego wału z pottingera,czy lepiej Parker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Panowie mam pytanko. Czy ma ktoś z was ten siewnik i wie czy sieje on dobrze?
      Najważniejsza napewno jest ta skrzynia bezstopniowa do regulowania dawki wysiewu. Czy jest ona precyzyjna?
      Myślałem by kupić jakiegoś nowszego poznaniaka albo Famarola-a  używanego no i tu jest problem bo te używane to przeważnie są już albo dojechane albo redlice pogięte.
      Dlatego chciałbym sie dowiedzieć jak to z tymi euromaszami jest?
    • Przez Stonka36
      Witam. Potrzebuję zdobyć instrukcję obsługi do siewnika Kutnowiak S068 /1. Z góry dziękuję za pomoc 😁. 
    • Przez damian315
      Posiadam siewnik nordsten 3m i taki oto sterownik, może mi ktoś wytłumaczyć jak on działa bo próbowałem różnych kombinacji i w żaden sposób nie może załączyć ścieżek . Z góry dziękuje za pomoc .

    • Przez rolnikgospodarny95
      Panie i Panowie mam pytanie odnosnie siewnika poznaniaka 6 2.7m chodzi mi o skrzynkę przekładniową w której znajduje się olej powiedzcie mi ile musi być tego oleju w skrzyni dodam ze siewnik jest z oku 1995 i skąd zabrać miarkę lub gdzie kupić taką mam zaślepionę taką srubą plastikową jak to było orginalnie bez miarki i jaki olej tam można wlać
    • Przez Blusik
      Witam
      sprzedam siewnik konny na drewnianych kołach. Koła uszkodzone, siewnik stoi pod chmurką od roku ale działał do końca. Pewnie po wymianie kół będzie nadal działać .
      cena 300 zł do negocjacji 
      slaskie powiat raciborski 
      kontakt PW lub pod postem
       
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj