jozekLEDA

FARM MOT 250D

Polecane posty

Jutro ci może coś napisze o nim bo akurat mam ulotkę o nim tylko muszę poszukać ;)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Ja miałem takiego kupic ale wybrałem c-330. Jakos mnie Farm mot nie przekonuje


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek2711    0

ja posiadam FARM MOT-a od nowości 3 wyprodukowany egzemplaż... ma nabite prawie 7000 motogodzin i w silniku nie było jeszcze nic robione... jest to drugi ciągnik w gospodarstwie...średnie spalanie to 2,5 litra na motogodzine...spokolnie daje sobie rade z pługiem 2 skibowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio1912    0

ostatnio u nas ktos kupił ten ciągnik :D co to za marka? istnieje ta firma bo strony internetowej nie maja :D?sądząc po nazwie to jest to polska marka. jeśli coś więcej wiecie to napiszczie :D z góry dzięks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matijasek88    1

fajny traktorek :rolleyes: używam go do lżejszych prac w gospodarstwie. Udźwig ma lepszy od c-330 wcześniej do pryskania pożyczałem ursuska i jak w opryskiwaczu było max czyli 420 l to żeby wogóle podnieść trzeba było ostro gazowac i przy najdelikatniejszym puszczeniu sprzęgła przodek szedł do góry. Farm mot nie ma z tym problemu podnosi do końca bez dodawania gazu i przodek jest stabilny nie podnosi się. Podobnie w lejku:) podczas siania nawozów " na skibe " 3`dziestka na 4 biegu męczyła się a far mot biega swobodnie mimo iż ma sporo cieńsze oponki. Ogólnie polecam:) za 13 tys zł można kupić 96-97 rok w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest straszny problem z częściami do tego ciągnika, sąsiad miał takiego i niestety ale nic nie szło kupić do niego. Na szczęście udało mu się go jakoś podreperować i sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matijasek88    1

u mnie w miasteczku nic do niego nie dostane ale są sklepy w Polsce prowadzące sprzedaż wysyłkową :rolleyes: do tej pory to robiłem w nim jedynie wtryskiwacze pompę wtryskową wymieniłem przewody od nadmiaru. Pytałem o części do silnika również powiedzieli ze nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

kieydś cos takiego mielismy. nigdy wiecej!

podnosnik jeczał jak 150. z korpusu mostu sruba trzymająca cięgło wykrecila sie razem z gwintem. ciekl okrutnie!

oddalismy w rozliczeniu za pronar mtz 320a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinexix    0

u mnie w miasteczku nic do niego nie dostane ale są sklepy w Polsce prowadzące sprzedaż wysyłkową :rolleyes: do tej pory to robiłem w nim jedynie wtryskiwacze pompę wtryskową wymieniłem przewody od nadmiaru. Pytałem o części do silnika również powiedzieli ze nie ma problemu:)

a gdzie sa te czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Czy w pompie wtryskowej ma być olej bo nie widzę żadnego korka wlewu i tak się zastanawiam jeszcze nic w niej nie było robione a wylatuje mi trochę przez odpowietrznik ropa czyżby coś siadło w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

Podczepiam się do tematu co do tego sprzęgła

 

Nie.

 

Co do pompy to skoro puszcza paliwo to należy odwiedzić pompiarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Witam jak z tą pompą i olejem w niej .Jak ktoś już robił taką pompę niech coś onej napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
    • Przez Case4240
      Witam ogólnie problem polega na tym że tur oraz narzędzia podpięte do złączy działają sprawnie szybko reagują a podnośnik tak jakby nie miał reakcji na dźwignie zmniejszania czy zwiększania szybkości podnoszenia dźwignia jest podłączona wszędzie nie widziałem żeby gdzieś wypadła czy się podpięła długo to podnosi tak z dwie minuty nieważne czy to coś lekkiego czy ciężkiego one tak mają czy nie do końca..? Wie ktoś coś na ten temat? 
    • Przez HempFarmer
      Witajcie. Posiadam traktor Same Minitauro 60 i mam problem z podnośnikiem. Z lekkimi maszynami ok 300 kg działa poprawnie, ale z zasypanym do pełna siewnikiem już ma problem tj unosi ale trzeba dodac mocno gazu, a ze spadkiem obrotów silnika podnośnik zaczyna opadać, w rezultacie nie da się pracować. Czy to objawy zużytej pompy hydraulicznej? Czy możecie polecić mechanika który podjąłby się naprawy? Jestem z łódzkiego, Ciągnik dowiozę lawetą.
    • Przez Hubert321
      Witam
      Wie ktoś gdzie znajduje się korek wlewu oleju do skrzyni biegów w Same Rubin 150?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj