Zaloguj się, aby obserwować  
BOKSKOZLOW

Fendt Xylon

Polecane posty

BOKSKOZLOW    0

Może wiecie cóś o tym Fentdzie? Macie może jakieś zdjęcia z nim lub wiecie po ile one chodzą? Bo myślimy nad takim z wujkiem na spółke ale nie wiem prawie nic o tym ciągniku. Ratujcie.

 

Jeśli będzie kosztował coś 60.000zł to może sie u nas pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Chyba Fendt Xylon i o jaki dokładnie model ci chodzi bo bodajrzę jest pare

 

Któryś z tych ?

 

524 ? ma 140HP

 

520 ? ma 110HP

 

522 ? ma 125HP

 

Wątpię żeby za 60tyś któryś z nich był

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-image39812.html

 

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=12400

 

bulldogseiteweb.jpg To jest 524

 

Fendt_Xylon.jpg To jest 522


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Z takim ciągnikiem się jeszcze nie spotkałem ani w rzeczywistości ani na aukcjach ciekawie wygląda ale za 60tys to na pewno nie znajdziesz w których latach były one produkowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

chyba 1996-2004 ale nie jestem pewien


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Jechalem Fendtem Xylonem 522 i fajne odczucia wam powiem, siedzenie pasażera, kabinka szeroka, V max 50 km/h, silniki 4 cylindrowe, widoczność super, tylko ma jedną wade- bardzo lekki przód, gdy ruszaliśmy z pod światel z laweta na której był kombajn to odrazy uniósl sie przód, jednak ma przedni TUZ więc obciążniki można założyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe fendt to tak tanio nie pojdzie :) obciąznik zawsze można załozyć skoro lekki przód


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Za takiego Fendta spokojnie trzeba dać ponad 100 tys., był do sprzedania ten akurat co nim jechalem za 125tys. :)

Ps. Niech ktos poprawi temat nie Xylion tylko Xylon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Poprawione.

 

 

A co do tematu to widoczność jest wypas po pachy :) Z turem można śmiało pracować ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Fajny opryskiwacz by z tego zrobił ale szkoda że taki drogi.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

hehe - według terminologi jest to nośnik narzędzi full-wypas - czytałem gdzieś ze Fendt zrezygnował z jego produkcji gdy firmy produkujące zaweszane maszyny do zbioru buraków cukrowych zaczęły wycofywać je z oferty - bo bardzo często ciągnik ten był kupowany właśnie w tym celu aby z przodu zainstalować ogławiacz przyczepiany a z tyłu wyorywacz


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Raczej zrezygnowano z jego produkcji z powodu zbyt małej ilości zamówień (było nie było nawet jak na Fendta był bardzo drogi),niestety również mocno awaryjny-ale i tak chciałbym go mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

aż mi sie płakać chce wujek zrezygnował z inwestycij jestem załamany

 

możecie zamknąć temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Bo sie dowiedział jaka jest jego cena pewnie, albo poczytał o nim trochę


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0
Fajny opryskiwacz by z tego zrobił ale szkoda że taki drogi.

;):) ty to masz pomysły :):)


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szwagier zastanawia się nad kupnem FENDTa XYLONiona 520 z ładowaczem jako główny ciągnik na gospodarstwo.

Głównymi zadaniami jego by było oranie,wożenie i załadunek obornika,belowanie,zwożenie bel i koszenie.

Jak jest z dostępnością część do tych modeli ( z tego co się orientuję już ich nie produkują)

Co sądzicie o tym ciągniku do ładowacza.Moim zdaniem jest genialny do niego lekki przód a tył dociążony ( do ładowacza nie ma lepszego chyba)

Proszę o wszelkie informacje i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

520 jest słaby, jak patrzeć to tylko na 524, z resztą dużo z nich jest i tak podkręconych sporo na silniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Wujek miał Xylon 524 i 522 z ładowaczem czołowym użytkował przez rok , fajny traktor , tylko kiepskie dojście do naprawy silnika np. wymiana turbiny , pompy wodnej itp. :-)

Ogólnie silny i bardzo dobry skręt :-) Widocznosć bardzo dobra :-) w tej chwili obu się pozbył , ma CLAAS Arion 520, JD 6320 ,Fendt 309 c ,Case CS 86 .

Choruje na Fendta z serii 700 ... :-D

Serdecznie pozdrawiam i myślę że pomogłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Bo dylemat leży wciąż między

fendt xylon, fendt serii 600 i ewentualnie serii 500.

Ale raczej był by bliższy xylonowi z racji ładowacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed Xylonami Wujek miał serię 512 ...BAARDZO DOBRY CIĄGNIK skrzynia biegów 50 kmh .

W razie co ma jeszcze do sprzedania ładowacz do Xylona ;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A dlaczego jak można wiedzieć sprzedał xylony.

Tylko ich jedna bolączka do że są 4 garowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roborol    0

Witam bardzo dobra i fajna maszyna, to że silnik 4-ro cylindrowy i leżący jak kidyś w fiatach ,,bis''jest uciążliwe w naprawie fakt ale kupujemy go by im pracować a naprawą nich się martwią mechanicy Ciekawostką jest to że w którymś modelu jest blokada bigu w wybieraku usówając ją jeździmy 60km/h.Bardzo poręczny w transporcie, w pracach z ładowaczem oraz z przednim tuzem np odśnieżanie. Wadą są słabe hamulce i mało widoczny tylny tuz ale jaka wielka kabina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj