Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy?

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 maj 2008 - 21:53

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? Czy żeczywiście aż tak ważna jest masa samego ładowacza, to że np. stoll jest lżejszy ze 200kg od odpowiednika z pol motu aż tyle daje że bez przeciwwagi można pracować?
Najpopularniesze są polskie pol mot 4 a na większych 6, lub tury z sokółki, a co z ładowaczami z sipmy?
Na stronach sipmy podają ze ten mniejszy z sipmy jest bardzo lekki, a nawet w galerii af nikt nie ma ładowacza z sipmy :)
model t 800 waży 370kg to tyle co i stoll więc może te sipmy to godna uwagi propozycja?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? Dzisiaj, 11:35
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 07 maj 2008 - 16:56

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? No zależy do jakiego ciągika go chcesz wykorzystać...
Ja w pierwszej kolejności zwracam uwagę na dane techniczne...

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 maj 2008 - 18:10

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? np. do agrofarma lub któregoś z tych trojaczków, więc ciągnik lekki 3,5t, a ciekaw jestem czy ktoś wogóle na AF ma tura sipmy t 800? (według danych technicznych całkiem niezły no ale praktyka to już inna prawa)

#4 Share farmers99

farmers99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:praca na roli,obsługa maszyn rolniczych

Napisany 21 styczeń 2009 - 18:56

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? jak masz kase to bierz Stolla,ale Metal FAch to ASgrofarma bendzie oki.Moj kolega z klasy kupił Agrofarma 85 i załozył tura z Sokólki i chodzi elegancko.
sie robi tym ,co się ma ;]

#5 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2438 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 21 styczeń 2009 - 19:39

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? Waga w pewnym sensie nie ma znaczenia ale wszystko zalezy od materialu i wykonania. Ja moge Ci polecic Metal-Fach, tur moze i ciezki ale teraz z tego co wiem to juz zaczeli sie starac w produkcji bo jest zastuj i maja duzo czasu wiec jak masz zamiar brac turka to teraz bym sie powaznie zastanowil nad Metal-Fachem.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? Dzisiaj, 11:35
  •  

#6 Share makowiaczek

makowiaczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 20:28

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy?

no widzę ferdek że wróciłeś do swego ulubionego zajęcia - produkcja i klonowanie tematów. niedawno założyłeś podobny temat to nie możesz się podpiąć (pod swój własny) tylko jak zwykle zakładasz nowy.. a tak zupełnie z innej beczki- masz jeszce karęcję na spłatę kredytu? od inwestowania nie odstrasza cię malejąca cena mleka?

wojtas zauważ datę napisania tematu przez ferdka, to jest temat tylko odświeżony a Ty od razu wsiadasz na ferdynanda 07

#7 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 20:31

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? czas się pokajać :)

#8 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 21 styczeń 2009 - 20:43

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? popiół na głowę już posypany. sory ale to wina archeologów którzy wygrzebują stare tematy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 27 styczeń 2009 - 21:07

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy? Ja słyszałem ze przy turach z Sipmy lubią traktorki na pół pękać
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą