Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę kupić prase kostke

66 odpowiedzi na ten temat

#61 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 19 czerwiec 2011 - 20:42

Chcę kupić prase kostke Jak kupować prasę to tylko Polską - przynajmniej części w razie potrzeby można dostać.
Jak by co to też mam prasę Sipmę Z 224/1 do sprzedania. Stan idealny - podczepiać i jechać bez jakiegokolwiek wkłądu finansowego. Foto w mojej galerii.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chcę kupić prase kostke Dzisiaj, 11:12
  •  

#62 Share KarolI

KarolI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 22:16

Chcę kupić prase kostke Aaatam panowie gadacie. Kolego ja mam prase riviere casalis. Smarowanie centralne hydraulicznie podnoszony podbierak, hydraulicznie przestawiany zaczep i nigdy bym jej nie sprzedal lecz kupuje belarke. W tym sezonie pekł mi aparat ale pojechalem kupilem caly aparat (nowy) od sipmy i latam a polskie są dwie to wiązac nie chcą a moja lata jak szalona. Super maszynka jak chcesz foty to pisz gg:23356501

#63 Share dulcyn95

dulcyn95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny Motoryzacja i Mechanika

Napisany 05 styczeń 2012 - 18:59

Chcę kupić prase kostke ja też bym kupił sipmę z 224 z podajnikiem już powyżej 1990 roku :D i w niskiej cenie tak poniżej 8 tyś B)

Edytowany przez dulcyn95, 05 styczeń 2012 - 19:08.

#64 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:hodowla, maszyny rolnicze, muzyka

Napisany 28 styczeń 2012 - 18:22

Chcę kupić prase kostke Za małe pieniądze SIPME to szkoda nerw i czasu. Ja mam New Hollanda 271 super maszyna, jak sznurek załorze żadnej kostki nie przepuści. Jak na polu robie i patrze jak w Polskich sąsiedzi cały czas coś grzebią bo nie wiąrze a ja ze swoją nie miałem nigdy problemów. A teraz myśle nad jej sprzedaniem mam belówke do kiszonek to i słome zwine a kasa zawsze się przyda. Jak ktoś chętny to maszyna na alegro jest wystawiona.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share leszcz8

leszcz8

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 156 postów

Napisany 03 luty 2012 - 22:14

Chcę kupić prase kostke Ja mam do sprzedania prasę kostkującą FAMAROL Z511 . Zdjęcia znajdują się w mojej galerii . Woj Mazowieckie .
Zainteresowani proszę pisać na pw lub gg .

Edytowany przez leszcz8, 03 luty 2012 - 22:15.

Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

#66 Share rewoluszyn

rewoluszyn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 05 luty 2012 - 12:03

Chcę kupić prase kostke ja z kolei chętnie sprzedam fahr hd30 to samo co sipma wszystkie części te same (w końcu sipma była robiona na licencji fahr) moja ma ciut węższy podbierak i max. dlugość kostek jest krótsza niż w sipmie. Od 4 lat nie zrobila ani kostki a od jakichś 15 nie więcej niż 1500 rocznie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#67 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 06 luty 2012 - 17:46

Chcę kupić prase kostke Dam namiar na Z-224 w bdb. stanie z drabinkami , garażowana woj LUBELSKIE (okolice Łęcznej) cena 12 tys zł do negocjacji - możliwość zamiany na przyczepę 6t. lub podobną , sam bym sie nią zainteresował ale już mam :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .