Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę kupić prase kostke

66 odpowiedzi na ten temat

#41 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 05 maj 2008 - 19:30

Chcę kupić prase kostke jak bierzesz sam to może ściągnij z Niemiec
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chcę kupić prase kostke Dzisiaj, 08:16
  •  

#42 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 05 maj 2008 - 20:09

Chcę kupić prase kostke

Panowie ale chodzi mi o taką która nie będzie się psuła a nie o dostępność części, chociaż to też jest ważne.

jak chcesz zeby sie nie psula to kup nowa a nie za 8 tys.... :) hehe

#43 Share morowa91

morowa91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 05 maj 2008 - 20:37

Chcę kupić prase kostke teraz to ludzie raczej już =rezygnóją z kostukjących i przechodzą na rolując :) a jak co to bierz polską simpe Z-224/1lub 2 , ale 8 tys. co cieżko będziesz miał dobrą kupić :)

#44 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 05 maj 2008 - 22:03

Chcę kupić prase kostke Polecam prasę Claas Markant 50, jak dobrze poszperasz to morze znajdziesz niezłą za 8tyś, tylko musi być niezjechana bo jak ktoś kupi zwłoki co narobiła tysiące ha to potem mówi że claas to szrot. Mam takową już ponad 10 lat i zero awarii, powiem więcej tam niema się co popsuć, zaznaczam chyba że zwłoki to co innego.

#45 Share Zennek007

Zennek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 06 maj 2008 - 08:55

Chcę kupić prase kostke Nie mam nic do polskiego Simpa ale boje sie że ona zrobi mi zwłoki z mojego prekinsa a mam przy nim niezłe wyposażenie i naprawa sprzęgła będzie wymagała bardzo dużo wysiłku i czasu.

#46 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 06 maj 2008 - 12:42

Chcę kupić prase kostke U nas jest wiele zestawów 3P, 3512 i Sipma pracuję już wiele lat i nic wujo prasuje 2812 już ponad 10lat i chodzi bardzo dobrze nie ma się czego bać

#47 Share Kamiiill

Kamiiill

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 maj 2008 - 18:26

Chcę kupić prase kostke kolego mam prasę sipme z 87 roku z przeciw wagą chodzi super mam ją od nowości wymieniliśny tylko szynę a nie pamietam czy aparaty też ale chyba nie.
teraz chcę ją sprzedac cenię 13000zł do negocjacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiecej nie miałem z nią kłopotów naprawdę warto!!!!
polecam Sipme a w niemieckkie prasy bym się nie pchał!!!!!!
wogóle Sipmy sa mało awaryjne

pozdrawiam :)

#48 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 06 maj 2008 - 18:30

Chcę kupić prase kostke To wasze Sipmy są dobre bo jest we wsi jedna sipma i masakra co troche trzeba coś robić w niej a chyba ma z 7lat
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#49 Share Hiszpan321

Hiszpan321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 maj 2008 - 20:31

Chcę kupić prase kostke Nie słuchaj nikogo kto mówi że claas to dobra firma która robi prasy. u mnie we wsi każdy kto miał tą prase to wyzywa jak nie wiem co i zaraz sprzedaje, Ja mam prase kostkującą Mf 124. Fajnie prasuje i nie puszcza snopków. Jak masz więcej funduszy to polecam sipme ale za 8 tyś to nic nie kupisz w ładnym stanie. Padło z skr-ów. Lata 81 lub 82. Według mnie to prasa massey jest dobra i perkins sobie poradzi bo ma podkręcony wałek 750. Jak ci dobije bala to wideł nie będziesz mógł wbić. Z sipmą tez sobie poradzi bez problemu bo c 330 z nimi chodzą bez większych problemów.

#50 Share doncio

doncio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 maj 2008 - 13:43

Chcę kupić prase kostke Sipma nie jest taka zła jak będziesz o nią dbął, smarował, na bieżąco usuwał wsystkie usterki i pilnował ustawień to Ci chwile pochodzi ja w tym roku kupiłem z-224/1 za 17800zł <_< .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 01 czerwiec 2008 - 16:18

Chcę kupić prase kostke ja mam z-224 od 1985 roku (żółta)i kiedys jak było tylko kilka we wsi to chodziła non stop z ursusem c 360 3p i nie miało to az tak złego skutku jak niektórzy twierdza nigdy nikt w nim nie wymieniał sprzegła,ani uszczelniaczy na WOM mimo pracy bez przeciwwagi, co innego z prasą -trafił się felerny model którego nikt nie umiąl ustawić zeby wiązała idealnie. Co fakt to fakt teraz ta prasa (odpukać) wiąże nawet nawet,kokardki ale wiąże niestety jest strasznie zuzyta, w zeszłym roku u nas na słome i siano zuzyła 36 kłebków sznurka! a co do jakosci czesci z sipmy to mam mieszane uczucia.

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#52 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2008 - 22:49

Chcę kupić prase kostke Bierz Z - 224/1 lub 2 i żadną inną :)

#53 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 08:21

Chcę kupić prase kostke ja mam prasę claas bautz mam ją już 13 lat miała kilka awarii ale wszystko można usunąć smemu np iglice pasują po małych przeróbkach od polskiej sipmy jednak na te czasy radził bym wziąść jakąś polską sipmę bo jest dużo łatwiej o części do niej
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#54 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 22:31

Chcę kupić prase kostke Polecam prase Claas markant 50 a najlepiej 60 lub 65 ale takowych chyba nie dostanie za 8tyś.Tylko nie zjechaną.Bardzo inteligetna kostrukcja!Miałem kiedyś Z 224 i nie żałuje tego że ją sprzedałem choć nie była zła.Natomiast markant bez przciwwagi nie szarpie tak ciagnikiem jak Zetka z przeciwwaga i nie pisze tego bo zachwalam swoje tylko tak jest naprawde.Ciagnik ma o wiele lżej.Polecam.Lub Deutz Fahr z seri HD od poleskiej pasują chyba wszystkie części tylko jej wykonanie jest o wiele wiele lepsze niż polskie!

#55 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 18 sierpień 2008 - 22:46

Chcę kupić prase kostke W claasie nawet z 1980 roku podbierak ma sprzegłow które sie reguluje wg potrzeb tzn jeśli zęby wejdą w ziemie to nie ryja dołów tak jak to na ogół robia polskie prasy tylko sie zatrzymują i w ten oto sposób nawet po 20-tu kilki latach są idealne!U mnie na markancie 1987 rok jest oryginalna farba na podbieraku i nawet nie ściachana za bardzo.wystarczy popatrzeć na markanty na allegro-prawie wszystkie maja oryginalna nie zdartą farbe na podbieraku i to chyba nie dlatego że cały swój "żywot" stały w stodole ;)

#56 Share pit1888

pit1888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 19 sierpień 2008 - 14:28

Chcę kupić prase kostke moim zdaniem jak kupić cos zagranicznego to prasy deutz fahr igły i aparaty pasują od polskiej prasy i nie jest taka droga jak sipma a do 10tys cos znajdzieszhttp://www.allegro.pl/item416805812_prasa_fahr_hd_360_hd360_gotowa_do_pracy_z263_z_263.html

#57 Share Agriculture

Agriculture

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:- mechanizacja rolnictwa
    - sprzęt ciężki
    - motoryzacja
    - technologia

Napisany 18 marzec 2010 - 19:57

Chcę kupić prase kostke Drodzy koledzy mam pytanie. Czy na naszym rynku dostępne są nowe prasy (mała kostka) zachodnich marek? Szukam w necie ale trafiają się same używki.
Gdyby ktoś coś wiedział to proszę o informację lub link. Z góry dziękuje.
Człowiek z pasją

#58 Share LukaszZetor

LukaszZetor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 maj 2011 - 22:17

Chcę kupić prase kostke Witam wszystkich !!Z własnego doświadczenia mogę polecić Welgera AP41 posiadałem taką tylko ze małą kostkę .Prasowała idealnie sprzedałem ją tylko z jednego powodu mało wydajna do zetora 5211.Na 4000 przepusciła 2 kostki.Raz prasowała u sąsiada takie mokre siano że kapało z prasy i nic się nie stało.Z częsci co kupiłem to pasek do podbieraka i to pasował od samochodu cięzarowego.Następna moja prasa też będzie jakaś zachodnia.Polecam Welgera !!

#59 Share SKORPION1

SKORPION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna oraz nowinki w rolnictwie

Napisany 29 maj 2011 - 20:42

Chcę kupić prase kostke JA bym polecił sipme bo co polskie to i części są dostępne ja sam miałem sipme z 96 r i rocznie robiłem ok100 godzin i praktycznie zero awarii teraz mam nową i też wziołem sipme kostkę Ale jak dbasz tak masz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share MATUS2

MATUS2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja no i oczywiscie rolnictwo :D

Napisany 10 czerwiec 2011 - 19:48

Chcę kupić prase kostke ja chyba bede sprzedawał swoją sipmę 2004 rok ;) bardzo dobry stan :rolleyes: