Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę kupić prase kostke

66 odpowiedzi na ten temat

#21 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny, AF, %, i jazda wszystkim co ma kola:)

Napisany 02 maj 2007 - 09:25

Chcę kupić prase kostke A jeszcze mam pytanie czy wielkoscia te paczki sa takie jak te co robi sipma? I czy ona ma przsciw wage?
URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chcę kupić prase kostke Dzisiaj, 07:55
  •  

#22 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 02 maj 2007 - 11:40

Chcę kupić prase kostke troszkę węższe robi kostki ale to chyba żaden problem,to są takie same kostki jak prasy Famarolu.

#23 Share robcio3dz

robcio3dz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny, AF, %, i jazda wszystkim co ma kola:)

Napisany 02 maj 2007 - 13:06

Chcę kupić prase kostke Ale takich małych jak niektóre welgerki to nie robi? A turbina z którego masz roku, czym ja ciągasz na ilu ha pracuje u Ciebie, robisz też ludziom czy tylko u siebie?
URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

#24 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 02 maj 2007 - 15:17

Chcę kupić prase kostke Nie znam dokładnie wymiarów ale są niewiele węższe od polskich pras,zbieram na dzień obecny słome z 2ha i 1,5 siana a po ludziach to tak ok 20ha.Kiedyś jak świnki stały na ściółce to ok 50ha rocznie się prasowało a od roku to tak jak wyżej napisałem.Codo rocznika to nie jestem pewien ale jest to coś z lat 80 bo w 90 robili Markant 55 i 65 które zresztą są w produkcji do dziś.Sprowadziłem ją z Niemiec 10lat temu od starszej kobiety której mąż zmarł i ona likwidowała gospodarstwo,przednią mieliśmy również ClAAS-a DOMINAT,też chodziła ładnie ale była już nieco wystukana,trafiła się okazja i sie sprowadziło nowszą.Ten Dominat miał młot który pracował na drewnianych klocach tak jak w starych Welgerach i jest było super rozwiązanie,prasa idzie miękko i nie hałasuje jak jest np:wilgotne siano,a ciągałem obje C-360

#25 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 02 maj 2007 - 16:17

Chcę kupić prase kostke Mój szwagier miał claas'a , ale prasa była jak marzenie, ktoś ją kupił i teraz prawdopodobnie jest już za wschodnią granicą. Tylko ją smarował.

#26 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 02 maj 2007 - 18:52

Chcę kupić prase kostke

prasy claasa są robione z naprawdę dobrego materiału u mnie po 7 latach użytkowania tylko w moim gospodarstwie nie zeszła farba z podbieraka :lol: ;) ;)

coś mi się nie chce wierzyć...i ząbki wszystkie nie tknięte?
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#27 Share buchaj

buchaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 02 maj 2007 - 19:06

Chcę kupić prase kostke Może być. W mojej sipmie z 1985 roku też farba jest a podbieraczu, ale już u znajomego, który ma prasę z lat 90-tych oblazła kompletnie.

#28 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 02 maj 2007 - 19:17

Chcę kupić prase kostke na mojej Sipmie (zwijająca), to na ząbkach, na końcach farba odeszła ale tylko na samych końcach...po całości nie...ale prasa dużo robi wiec nie ma sie co dziwić...zwłaszcza jak jest ziemia sucha mocno...

Co do Claas'a to nie wiem jak z nią jest i dlatego zapytałem bo nie dowierzałem ze tak długo trzymie... :lol:
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#29 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 02 maj 2007 - 20:11

Chcę kupić prase kostke

coś mi się nie chce wierzyć...i ząbki wszystkie nie tknięte?

Mówie serio farba nigdzie na podbieraczu nie odeszła :lol: ale pare ząbków chyba poleciło (ząbki są ocynkowane i niemalowane)
:)

#30 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 04 maj 2007 - 11:03

Chcę kupić prase kostke ale ja i tak nie uzywam kostkującej, a w swojej sipmie to ząbki wymieniałem ostatnio bo sie pokrzywiły bo pelno kamnieni było na polu takich wiekszych ,a ziemia wyschła jak nic więc pare tam sie wykrzywiło ale zbiera dokładnie i to jest najważniejsze. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 04 maj 2007 - 14:00

Chcę kupić prase kostke mam prasę sipmy z 1998 roku z hydraulicznie podnoszonym podbierakiem i farba też jest nietknięta na podbieraku . nie wymieniałem też żadnego zęba. gdy natrafi na kamień lub koło idzie w bruździe to tylko lekko podbierak do góry i nie drze ziemi. taka jest przewaga nad prasami z ręczną regulacją podbieraka. natomiast w belującej jak nieraz trafi się pokos siana w bruździe to aż ziemie wrzuca do ciągnika, i wtedy ząbki się wyginają

#32 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 04 maj 2007 - 15:01

Chcę kupić prase kostke

. natumiast w belującej jak nieraz trafi się pokos siana w bruździe to aż ziemie wrzuca do ciągnika, i wtedy ząbki się wyginają

skąd ja to znam.... ;) :lol: ;)
raz jak mnie zaczęło "bombardować" to jak skończyłem belować to miałem "żużel" na plecach, a zamknąć tylnej szyby nie szło bo upał był niemiłosierny, wszystkie drzwi pootwierane,szyberdach,nawiew a garączka jak na pustyni :o
jednak klima to jest to...

#33 Share Zennek007

Zennek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 maj 2008 - 11:59

Chcę kupić prase kostke Chciałbym kupi prasę do słomy i siana. Interesuje mnie taka w cenie do 8 000 tys. Posiadam ciągnik ursus c-360-3p
Możecie coś poradzić??

Co sądzicie o tych prasach??

1. http://www.allegro.p...ujaca_fahr.html

2. http://www.allegro.p...marcant_50.html

3. http://www.allegro.p...tkujaca_mf.html

#34 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 05 maj 2008 - 12:06

Chcę kupić prase kostke ja bym Ci radził kupić polską sipme. za 8 tys znajdziesz coś względnego

#35 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 05 maj 2008 - 18:32

Chcę kupić prase kostke Polecał bym ci Sipme ale za 8tyś to raczej nie znajdziesz chyba że do remontu ja mam International posiadam ją już prawie 10lat prasa jest z 1980r to jak na swój wiek to chodzi super w ostatnim sezonie zaczęły się drobne problemy ale już usunięte. Ale polecam polską bo z zachodnimi to najgorzej z częściami ja po nożyk ucinający czy inną część muszę jechać prawe 80km

#36 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 maj 2008 - 18:35

Chcę kupić prase kostke Nie kupuj classa będziesz miał same problemy my mieliśmy z 4 lata i same problemy i z 4lata temu kupiliśmy MF i żadnych problemów na 400 snopków przepuści nam z 5.

Mieliśmy kupca na nią za 13tyś
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#37 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 05 maj 2008 - 18:48

Chcę kupić prase kostke kup polska nawet stara i zrob remont. ja mam z224 i przede wszystkim smarowanie i usuwanie usterek na bierzaco to podstawa zeby sie nie psula w sezonie

#38 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 05 maj 2008 - 18:53

Chcę kupić prase kostke ja ma prase jd model 336 i wiesz nawet spoko sprzet a posiadam go juz chyba z 10 lat fotki juz nie dlugo :) ale polecam polska sipme bo najpewniej jest z czesciami
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#39 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 05 maj 2008 - 19:19

Chcę kupić prase kostke choć nie bierz prasy na spółkę bo to najgorsze co może być
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Zennek007

Zennek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 maj 2008 - 19:24

Chcę kupić prase kostke Panowie ale chodzi mi o taką która nie będzie się psuła a nie o dostępność części, chociaż to też jest ważne.