Zaloguj się, aby obserwować  
maras

co to za pług czy tym dało by sie orać ?

Polecane posty

maras    5

chodzi mi o to czy to nie będzie strasznie cięszko orać bo to jest jednak 55cm na skibe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

przecierz w opisie maszyny masz wszystko wyjaśnione :) raczej da sie tym orać :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

mysle ze 80km to sobie spokojnie da rade z takim pługiem :) a co to za ciągnik??4x4??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

mf 3060 4x4

 

da rade ale pług sredni poszukaj moze znajdziesz cosik lepszego chyba ze zejdzie z ceny. troche przypomina oweroma albo agroluxa (wiezyczka)


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefirek    0

Witam.

Pług jak pług zapinać i w pole, a co do koni to 80 wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej626    0

Ja mam kvernelanda podobnej wielkości z resorowym zabezpieczeniem i MTZ 82 sobie bez problemu radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Z tego co widze to na zdjęciu też jest zapięty do mtz-a.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras    5

Dzięki za odpowiedzi ale mam jeszcze jeden dylemat jak będzie z częściami czy kupie lemiesz do tego bo odkładnia ma 55cm. O i jeszcze jest kwestja kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
Dzięki za odpowiedzi ale mam jeszcze jeden dylemat jak będzie z częściami czy kupie lemiesz do tego bo odkładnia ma 55cm. O i jeszcze jest kwestja kasy

Raczej je dostaniesz (zależy gdzie mieszkasz) cena większa ale na pewno są żywotniejsze.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

pług Francuski szykuj na orginalny lemiesz ok 200zł ale pojedziesz na nim sporo. Ładny pług ma regfulacje szerokosci wiec nie masz sie czym łamac jak beedzie miał ciezko to przestawisz mu na wezsza skibe. Ciesz sie ze bierze tyle na skibe bedzxiesz mógł szersze oguminei w traktorze założyc :)


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj