Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 3070 problem z przednim napędem

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gasnica

gasnica

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 03 maj 2008 - 18:00

MF 3070 problem z przednim napędem Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 3070 problem z przednim napędem Dzisiaj, 13:35
  •  

#2 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:06

MF 3070 problem z przednim napędem Ja bym radził poczytac ci starsze tematy tam napewno sie czegos dowiesz. :)
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#3 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:36

Siemka bracia. Mam ten sprzecior od 4 miechów i od początku miałem problem z wył. przedniego napędu :angry: mianowicie jak jest zimny (a czasem nawet jest rozgrzany) to za Boga nie idzie wyłonczyć go. Co z tym zrobić? Słyszałem że można jakoś bezpośrednio podłaczyć pod elektromagnes ten wyłącznik ale gdzie jest ten elektromagnes? A tak to super ciągniczek:) polecam każdemu. Malo pali, zwrotny, idealny do tura i swoje zrobi:) super

Napisz cos więcej na ten temat. Czy piszac że nie da sie wyłączyc przedniego napedu masz na myśli że kontrolka gaśnie a napęd włączony czy tez nie gaśnie kontrolka. Jeżeli kontrolka gasnie a nie mozna wyłaczyc lepiej sprawdz czy po wyłączeniu w czasie jazdy dochodzi napięcie do elektrozaworu ( drugi od dołu przy filtrze oleju w skrzyni ) jeżeli tak to trzeba wymienic uszczelnienia na siłowniku wyłączajacym przedni napęd. Nie baw sie w obejścia bo możeśz spalic cewkę, miąłem juz wiele takich przypadków że ktoś komus coś powiedział że można zrobic obejście a póxniej płacz bo za chwile niuwagi trzeba płącic 1700 zł za nowy elektrozawór.

#4 Share gasnica

gasnica

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:43

MF 3070 problem z przednim napędem kontrolka gaśnie. Tylko poprostu trzeba sie namęczyć. Próbuje już różnie czasem cofam czasem na postuju i zawsze tak samo. jak zimny ty wogóle nie idzie wył

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:52

kontrolka gaśnie. Tylko poprostu trzeba sie namęczyć. Próbuje już różnie czasem cofam czasem na postuju i zawsze tak samo. jak zimny ty wogóle nie idzie wył

sprawdz czy dochodzi prąd do elektrozaworu jak wyłaczysz napęd, możesz też sprawdzic an wszelki wypadek ciśnienie jakie daje pompa, ale najszybciej będziesz musiał wymienic uszczelnienia w siłowniku. PS. nie warto sie męczyc wyjęcie sprzęgła od przedniego napedu wi wymiana uszczelnień w siłowniku i żłożenie tego to ok 3 godzin roboty, a jak będziesz jeździł na włączonym napędzie to szkody mogą byc o wiele wyższe niz koszt 4 pierścieni uszczeniających.

#6 Share gasnica

gasnica

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:59

MF 3070 problem z przednim napędem byłbym bardzo wdzięczny gdybyś napisał dokładniej jak sie dostać do tego siłowniczka:) Z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 03 maj 2008 - 20:15