chudy100

Bizon - literatura

Polecane posty

klimas78    0

Czy ktoś mógł by odświeżyć na rapidzie katalog części do bizona ,bo tej udostępionej nie idzie pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

Wszystko działa :) , spróbój później :)


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimas78    0

Koledzy pobrałem Schematyczny rysunek miejsc w których znajdują się kalamitki do smarowania ale po otworzeniu dokumentu nie wyświetlają mi się żadne rysunki tylko sam tekst.Co jest grane/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wb200    0

Koledzy potrzebuje pilnie katalog czesci i ksiazke obsługi Bizon Z058 Hydrostatic. Mój numer gg 11428644

 

1. Nie pisz posta Caps Lockiem

2. Posta redagujesz tylko w oknie "białym"

3. Błędy ortograficzne, poza tym Bizon Z058, a nie ZO58!!!

 

Witam jestem posiadaczem kombajnu Bizon Z115 Dynamic Turbo 3B, który jest wyposazony w komputer pokładowy LH Agro 965. Czy ktoś z was posiada instrukcję w języku polskim do tego komputera? Szukałem już w internecie ale znalazlem tylko wesję angielsko-języczną. Będę wdzięczny za udostępnienie tej instrukcji w języku polskim.

 

daj meila to ci wysle ta instrukcje po polsku

 

Posta piszesz tylko w oknie "białym"!!!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz812    0

Witam. Potrzebuję instrukcję obsługi, katalog części do Bizon Rekord Hydrostatic Z058 lub Bizon BS Z110 oraz instrukcję obsługi (komputera) czujnika strat ziarna. Jeżeli ktoś posiada proszę o pomoc. e-mail mariusz812@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadus    0

Witam mam bizon super z056 i na gwałt potrzebuje schematu instalacji elektrycznej.Moje gg 705555:)

pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Właśnie, może ktoś udostępni schemat instalacji elektrycznej do bizona supra z056?


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max9931    0

Witam!!!

 

Mógłby wysłać mi na adres e-mail: g.sendak@o2.pl Instrukcje obsługi lub instrukcje napraw do Bizona Z-050. Proszę jeśli ktoś taką instrukcje posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabek    0

mogę ci pomóc w tej sprawie ponieważ też posiadam bizona 40 troszkę stary lecz można powiedzieć że będzie ci pasował katalog do 56 bo bardzo małe różnice wynikają w budowie obydwu a do 56 łatwiej znaleźć.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

jeśli ma ktoś jakiś katalog lub instrukcje części i chce sie nią podzielić to niech pisze:

 

p.robert.810.@gmail.com

 

GG 9376849


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian89    1

Witam, poszukuję INSTRUKCJI NAPRAW BIZON REKORD Z-058. Jeśli ktoś by posiadał proszę o kontakt na PW lub GG.

GG: 1362125

 

P.S już nie aktualne!

Edytowano przez damian89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maq9633    0

A ja mam pytanko na allegro znalazłem KATALOG CZĘŚCI BIZON SUPER 56/5 co znaczy ta piątka za ukośnikiem ?? również widziałem z szóstką ??


I like MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Modernizacja maszyny


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sampol222    0

Witam potrzebuje schemat instalacji elektrycznej do bizona BS Z-110 hydrostatic z 1989 roku proszę o pomoc ponieważ chce zrobić porządne oświetlenie i naprawić instalacje i wg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Witam! Może mi ktoś podesłać schemat rozmieszczenia kalemitek oraz jakiś opis codziennej obsługi kombajnu Bizon Z056 z 83 roku?

Mój mail: ignaczakprzemyslaw@gmail.com

Dzięki wielkie :)

Edytowano przez Przemek1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub21    20

Koledzy wielka prośba potrzebuje Katalog\Instrukcje do Bizona ZO40 1972r email jaakub16@interia.pl Wielkie dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Jacek3p
      Witam wszystkich mam pytanie odnośnie bizona rekorda mam okazję kupić tanio z padniętym motorem i zastanawiam się czy z Supra da radę bez turba bo co słyszę to te z rekorda siadają z tą turbina i dużo pala z zwykłym sw400 mam dobre doświadczenia i nie odczulem nigdy by mu mocy brakowało nawet z sieczkarnia i nigdy mi się nie zagrzal co prawda motor zdrowy praktycznie nie pije oleju no ale superek już zmienił właściciela tylko czeka na pogodę by móc odjechać :/ 
      I jak panowie mieliście doczynienia z taką przeróbka za od z góry dziękuję 😊

    • Przez StawiaR
      Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj