Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

Remont C-360

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
1068 odpowiedzi na ten temat

#101 endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 12877153

Napisany 23 listopad 2008 - 14:29

Remont C-360 Masz dylemat, chcesz ciągnik klasy C 360 to proponuje takie rozwiązanie: kup C-362 - lepszy do do tura (ma wspomaganie), ciszej i wygodniej w kabinie, tanie remonty (tak jak w C-360), ciekawiej wygląda i najważniejsze niewiele droższy od 360.
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
Remont C-360 Dzisiaj, 17:14
  •  

#102 Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 23 listopad 2008 - 15:32

Remont C-360 Moim zdaniem powinieneś wyremontować 60-tke. Co z tego że zainwestujesz w nią trochę więcej kasy ale będzie kapitalnie wyremontowana i jeszcze na siebie zarobi.
  • 0

#103 Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 26 listopad 2008 - 23:33

Remont C-360 witam szykuje się mi remont kapitalny mojego ursusa355 nie ma co ukrywac ze wstyd suię nim pokazac jest rowalony trzeba wszystko zrobić
i mam takie pytanie ile by trzeba włożyć kasy w silnik zeby cały zrobic podkreslam wał do wymiany stary zostanie tylko blok i tak mysl chodzi mi po głowie zeby wieksze tuleje dac roztoczyc poprostu blok i wstawić od zetora tłoki warto ??? robił to już ktoś ?? bo chciałbym zeby miała moc żeby nikt sie nie mógł równać inna 360 z orginalnym silnikiem
  • 0

#104 qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4111 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 00:19

Remont C-360 przy kapitalce to czemu nie wsadzić tulei od zetorka, my mamy juz tak zrobione od kilku lat i chodzi rewelacyjnie w porównaniu z orginałem
  • 0

#105 mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2992 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 00:54

Remont C-360 Warto. ;) Pod warunkiem kupienia oryginałów.
  • 0

#106 Elektrotechnik

Elektrotechnik

"AGRO-SERWIS"

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2992 postów
  • 5010233
  • Zainteresowania:Elektronika

Napisany 27 listopad 2008 - 11:36

Remont C-360 Ja za remont 3P dałem 1200 zł. Zestawy naprwcze MAHLE ORIGINAL. Było to rok temu. Robocizna własna. Myślę że zwykła 360 w 2000 zł się zmieści (sam silnik).
  • 0

"AGRO-SERWIS" Elektronika ciągników, maszyn rolniczych i samochodów. 

Diagnostyka komputerowa elektroniki samochodów, ciągników i kombajnów: silników, skrzyń biegów, ABS, SRS, testerem Texa Navigator TXT.

Naprawy i modernizacje instalacji elektrycznych w ciągnikach i kombajnach, przyczepach i innych pojazdach.

Diagnostyka oscyloskopowa wszelkich układów impulsowych, czujników indukcyjnych i tachoprądniczek.

Diagnostyka oscyloskopowa magistrali CAN.

Szybka diagnostyka oscyloskopowa alternatorów bez demontażu z pojazdu, oraz pełna diagnostyka na stole probierczym.

Naprawa elektroniki sterującej migomatów, spawarek, prostowników, sterowników pomp CO, przerywaczy kierunkowskazów oraz innych układów elektronicznych.

Profesjonalna regeneracja i sprzedaż alternatorów.

Zapraszam na PW, oraz do galerii http://www.agrofoto....bum/1612-rozne/

Kupię transformator separacyjny 300-400W.

Kupię pług Lemken Opal 90, 2+1. Kontakt na PW.

#107 Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 12:57

Remont C-360 2000 tysiace styknie ale z czesciami orginalnymi jakiej firmy czesci polecacie a jakiej nie??!! a głowice tez wszystkie nowe musze dać mówie to bedzie kapitalka ona mósi chodzić bedzie pomocniczym ciagnikiem rozsiewanie nawozu pryskanie sciaganie przyczep z pola i uprawy przy ziemniakach ;)

gazi opisz cos wiecej o tym jak roztoczyłeś blok ile cie to kosztowało i czy 60 kopci bardziej czy mniej po tej naprawie i dawke paliwa zmieniałeś czy taka jak była i głos silnika taki sam czy troche cos inaczej orke nia wykonujesz?? 3 idze spokojnie ??
  • 0

#108 Elektrotechnik

Elektrotechnik

"AGRO-SERWIS"

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2992 postów
  • 5010233

Napisany 27 listopad 2008 - 14:57

Remont C-360 Ktoś kiedyś pisał na forum, że zastosował zestawy naprawcze ZETOR ale nie wiem gdzie można je kupić (musiał byś skontaktować się z przedstawicielem handlowym zetora). Bardzo dobre są też MAHLE ORIGINAL (są w nich tłoki WSK Gorzyce i pierścienie FPT PRIMA Łódź). A co do wstawiania tulei od zetora to i tak nie wiele mocy z niego wyciągniesz przy takiej przeróbce bo 355 ma nieco inne fazy rozrządu niż 360 i przez to mniejszą moc.
  • 0

Diagnostyka komputerowa elektroniki samochodów, ciągników i kombajnów: silników, skrzyń biegów, ABS, SRS, testerem Texa Navigator TXT.

Naprawy i modernizacje instalacji elektrycznych w ciągnikach i kombajnach, przyczepach i innych pojazdach.

Diagnostyka oscyloskopowa wszelkich układów impulsowych, czujników indukcyjnych i tachoprądniczek.

Szybka diagnostyka oscyloskopowa alternatorów bez demontażu z pojazdu, oraz pełna diagnostyka na stole probierczym.

Naprawa elektroniki sterującej migomatów, spawarek, prostowników, sterowników pomp CO, przerywaczy kierunkowskazów oraz innych układów elektronicznych.

#109 zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • 11931967

Napisany 27 listopad 2008 - 15:15

Remont C-360 jeżeli miałbyś kupić traktor w opłakanym stanie to nie warto takiego czegoś brać w łapy kabina opony robocizna to drogie sprawy
  • 0

#110 Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 15:23

Remont C-360 ten ciagnik jest mój ale sprzedac go nie sprzedam bo za darmo to mi go szkoda oddac a jak zrobie bede wiedział co mam a ztym rozwiercaniem sie zastanowie
nom ten mój ursus mnie zadziwia ma juz wiele wycieków szczególnie na wale ale zawsze miał ducha remont miał robiony gdzies 12 lat temu i był głównym ciagnikiem robił wszystko mth nie wiem ile ma bo licznbik nie liczył ;) ale jestem zadowolony z niego dzieki za podpowiedz co do czesci a gmp?? dobre tez sa czy nie polecacie ??
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#111 piotrz

piotrz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 20:47

Remont C-360 Myślę, że dobre są oryginalne tuleje i tłoki ZETOR, które są produkowane do zetorów 4011 i pasują idealnie do silnika c-360, jednak ja jeszcze ich nie przetestowałem. Koszt jednego kompletu to chyba 156zł, a kupić można w firmie "zetor polska" - jest strona w necie i trzeba się z nimi skontaktować.
  • 0

#112 lukano

lukano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :)

Napisany 27 listopad 2008 - 20:57

Remont C-360 Arturos21 co do GMP nie mam dobrego zdania nie sa zbyt trwałe kup zestaw Krotoszyn na kutym Gorzyckim tłoku cos około 250 zł na dziurę ;)
  • 0
Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

#113 Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 27 listopad 2008 - 23:04

Remont C-360 hmm a powiedz mi czy powiedziec tak jak mówisz na te czesci czy maja jakis skrót?Krotoszyn na kutym Gorzyckim tłoku tak a ciekawe czy w greene sie to kupi ??bo gmp wiem ze mieli i mówili cos o czeskich ale za 125 zestaw to nie wiem czy orginał czy podróba??!!
  • 0

#114 Elektrotechnik

Elektrotechnik

"AGRO-SERWIS"

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2992 postów
  • 5010233

Napisany 27 listopad 2008 - 23:51

Remont C-360 Ten zestaw nazywa się MAHLE ORIGINAL. Frma MAHLE przejęła fabrykę w Krotoszynie. Zestawy MAHLE pakowane są w biało-czerwone pudełka. 125 to trochę tanio. Ja do 3P płaciłem za zestaw MAHLE 270 zł.
  • 0

#115 Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • 1732 postów
  • 2630615

Napisany 28 listopad 2008 - 08:42

Remont C-360 Witam ja robie kapitalny swojej C-360 i jak na razie wsadziłem w nią ponad 4 tys. Teraz dojdzie jeszcze mechanik jakieś duperele więc mysle ze wszystko koło 5 tys sie zakręci. Naprawiam silnik prawie wszystko nowe czyli wał zestawy rozrząd korbowody itp zostaje tylko blok i kopresator a głowice i pompa paliwowa poszła do regeneracji. Następnie przednia oś i sprzegło wszystkie częsci oryginały zakupiłem ;)
  • 0

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#116 Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 09:07

Remont C-360 a co mozesz powiedziec o przedniej osi?? ja mam okrągłom i ma takie luzy ze sie w głowie nie miesci jak sie jedzie to kółka w lewo i prawo lataja :/ jakie koszty moga tego być co wymieniałes w przedniej osi ???
  • 0

#117 Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • 1732 postów
  • 2630615

Napisany 28 listopad 2008 - 22:34

Remont C-360 Ja mam tą kwadratowa i wymieniałem główny sworzeń który mocuje przednią oś z ciągnikiem koszt 120zł pózniej wszystkie "jaja" na drążku i obie ośki c na których są zamontowane koło cena 40 zł za jedna i po wymianie tego jest zero luzów wszystko elegancko zobaczymy jak będzie wyglądać jak zacznę jeździć i pracować z turem
  • 0

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#118 Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 29 listopad 2008 - 08:22

Remont C-360 powiedz mi a kreci się teraz lzej cos i lepiej sie prowadzi?? ja w przyszłym tygodniu zaczynam remont zrobie zdjecie jak wyglada teraz i ja bedzie po :)
  • 0

#119 Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 4605 postów

Napisany 29 listopad 2008 - 09:54

Remont C-360 @arturos21

nie masz przy nim tura?
  • 0
KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#120 Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 29 listopad 2008 - 12:29

Remont C-360 nietety nie mam przy nim tura a przydałby się ale bez wspomagamnia pewnie bieda ukrecic przy pełnym obciazeniu??
  • 0