Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remont C-360

1637 odpowiedzi na ten temat

#961 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 13 luty 2014 - 11:02

Remont C-360 Zestaw naprawczy wybrałbym raczej z Zetora. Znajomy mechanik mówił, że panewki Ursusa nie trzymają wymiaru. Zetor to sprawdzona marka, a o trwałości części z Ursusa mało jeszcze można powiedzieć. Co do lampy to jak na tę cenę to może być. Jak będziesz zamawiał z Farmexpert to podaj że jesteś użytkownikiem AF to prawdopodobnie dostaniesz rabat.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Remont C-360 Dzisiaj, 18:10
  •  

#962 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 luty 2014 - 13:28

Remont C-360 Duży ten rabat ? Niech ktoś się jeszcze wypowie , bo bardzo mi zależy aby zrobić w końcu remont porządny :)

Łokieć, pięta i nie ma klienta ! Gitara, siema  :D :lol: 

#963 Share Nowy85

Nowy85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 luty 2014 - 14:22

Remont C-360 ja powiem tak nigdy nie bede robil rematu w domu z mechanikiem , ja oddalem do rematu do Ilawy i jestem bardzo zadowolony remat kapitalny lacznie z osprzetem silnika , czesciowo juz dotarty wychodzi i gwarancja , kuzyn robil w domu z mechanikiem i cenowo wyszlo go to samo a co sie wkur ..... to jego , te czesci to teraz porazka

#964 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 13 luty 2014 - 14:28

Remont C-360 Ja w tamtym roku robiłem to wszytko na częściach oryginalnych ursusa i nie narzekam a traktor robi w górach i wcale go nie żałuje tak więc polecam zestaw z ursusa ^^ A druga kwestia dobry mechanik ;) A kolega wał w jakim stanie ma ?

#965 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 luty 2014 - 14:33

Remont C-360 Wał jest raczej w dobrym stanie :) A u mnie co sąsiad to lepszy mechanik :D Jeden tokarz , drugi blacharz i spawacz a 3 mechanik i regeneruje pompy i głowice xD

Tz robiłeś go na tych oryginalnych http://farmexpert.pl...odukt11327.aspx

#966 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 13 luty 2014 - 14:56

Remont C-360 Tak na tym i uszczelki też wszystko oryginał ursusa , aha no chyba że tak bo ja to zawsze sam robię ze znajomym bo obydwoje jesteśmy mechanikami z zawodu , no chyba że jak jest ok to niema co ruszać , bo ja w swoim to wszystko wymieniałem nowy wał też oryginał ursusa tylko pompę olejową bodajże czeską wziąłem bo mówili że jest lepsza na razie traktor już chodzi rok czasu i czy zimny czy rozgrzany to ciśnienie jest 4 atm tak więc nie narzekam , wtryski mam założone z wuzeta też polskie pompa wtryskowa po regeneracji , tak więc kolego zrobisz jak uważasz tylko uprzedzam nie daj się namuwici na jakieś indyjskie lub inne klamory ewentualnie jak coś z zetora też polecam jakości części też jest dobra ;)

#967 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 luty 2014 - 17:09

Remont C-360 Bardzo dziękuję za opinię :) Pompę mam po regeneracji więc myślę że będzie spoczko :)

Bardzo dziękuję za opinię :) Pompę mam po regeneracji więc myślę że będzie spoczko :)

#968 Share kris82

kris82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 13 luty 2014 - 17:44

Remont C-360

ja powiem tak nigdy nie bede robil rematu w domu z mechanikiem , ja oddalem do rematu do Ilawy i jestem bardzo zadowolony remat kapitalny lacznie z osprzetem silnika , czesciowo juz dotarty wychodzi i gwarancja , kuzyn robil w domu z mechanikiem i cenowo wyszlo go to samo a co sie wkur ..... to jego , te czesci to teraz porazka

I ile cię skasowali bo też się zastanawiam czy w domu czy firma

#969 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 13 luty 2014 - 20:38

Remont C-360 Ja tam wole samemu zrobić :)

#970 Share Nowy85

Nowy85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 luty 2014 - 20:48

Remont C-360 kris 82 , sluchaj to bylo 5 lat temu wzieli juz tak dokladnie nie pamietam ale 4,500 albo 4,800 nie chce mi sie szukac papierow ale naprawde mi sie to podobalo . Silnik byl przy mnie rozebrany wymyty zrobiony protokul przyjecia wszystko pierwsza klasa , silnik zrobiony od a bo z i do tej pory brak przecieko nie bieze oleju i nadal silnik sie wkreca jak zaraz po remacie . Kurde ten post brzmi jak ich reklama :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#971 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 16 luty 2014 - 10:58

Remont C-360 Co do rabatu to napisz do użytkownika @FARMEXPERT to wszystko Ci wyjaśni.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#972 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 16 luty 2014 - 12:02

Remont C-360 W moim powiecie w pewnym sklepie z częściami do ciągników pisze że Rabat jest stolica Maroka

#973 Share Norbi03

Norbi03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 luty 2014 - 19:36

Remont C-360 Sprawdzałem listwę w pompie paliwa i ciężko się nie przesuwai, miałem nagrać dzisiaj filmik jak chodzi c 355 ale nie mogłem aparatu znaleźć(nagram jak następnym razem ją odpalimy) :)
Teraz mam ferie i chce ją trochę porobić, a mianowicie chciałbym naprawić hamulce których nie ma wcale, w lewym kole coś puka, i zwolnice na 5 strasznie wyją bo podobno niema tam wcale oleju :D I chciałbym abyście podpowiedzieli mi co opłaca się zrobić przy okazji, coś poprawić z fabryki żeby lepiej, lżej, chodziło?

#974 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 18 luty 2014 - 21:23

Remont C-360 Rozbierasz wszystko po kolei,zmieniasz zimmeringi i oceniasz stan łożysk,ataku i kół zębatych w skrzyni jak będziesz ją rozbierał.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#975 Share Norbi03

Norbi03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 luty 2014 - 13:30

Remont C-360 ok, dzięki słyszałem też coś o skroceniu jakiś sprężyn tylko nie wiem do końca których i co one tak naprawdę dają, jak wiecie to podpowiedzcie :)
A co do hamulcy to słyszałem że zaklada się od malucha te siłowniczki przy pedałach bo podobno o wiele są lepsze???

#976 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 20 luty 2014 - 22:22

Remont C-360 Robię remont c360 zamówiłem trochę drobiazgów oryginał ursus, wizualnie jakością jestem zachwycony wszystko czyste z nadrukiem i hologramem, jakość na razie nie pozostawia nic do życzenia.
Zobaczymy jak będą się sprawować.
Zamawiałem przewody wodne, tarcze sprzęgła, jakieś wałki, popy.

#977 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 21 luty 2014 - 12:12

Remont C-360 Dołączę się do tematu:
A mianowicie rozebrałem filtr powietrza (stary typ wnioskuje po tym bo ma wypukły dekiel na wierzchu a nie plaski jak te nowe) i mam pytanie czy można go wymyć w ropie i ile mogę wlać tam oleju.
Zdrapałem tam tyle syfu ze no reklamówka pełna by się uzbierała i mam pytanie czy jak wleje olej wymyje w ropie czy jest ryzyko ze pociągnie olej do silnika i się możne rozbiegać? I nie chce kupować nowych filtrów bo to porostu szajs jakiś według mnie stare to dobre przecież chyba mieli mózgi jak projektowali. Dodam ze filtr był nie rozbierany (chyba od nowosci)

#978 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 21 luty 2014 - 20:02

Remont C-360 Filtr się zalewa olejem takim jaki lejesz do silnika.Nie nie pociągnie Ci oleju.Co do filtrów to masz do wyboru oryginał Brodnica lub import o połowę tańszy.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#979 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 21 luty 2014 - 21:25

Remont C-360 Nie dzięki importu na oczy nie chce widzieć wole się pobrudzić i mieć oryginał fabrykę niż chińskie albo indyjskie gówno. A wogóle ile oleju powinno się tam znajdować (litrów) ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#980 Share majes

majes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 23 luty 2014 - 08:13

Remont C-360 Czy w nowych 3P napisy URSUS C360-3P na masce i przednim grilu był malowane czy naklejane takimi naklejkami jak są teraz dostepne?
Dlaczego tu nie można wstawiać zdj?

Edytowany przez majes, 23 luty 2014 - 08:25.

Zamienię pług 3 x 30,35,40 na 3 x 50. Kontakt na PW