Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remont C-360

1615 odpowiedzi na ten temat

#921 Share Henry123

Henry123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 luty 2014 - 19:50

Remont C-360 Moim zdaniem trącają zawory o głowice ,możliwe że ktoś lipnie splantował głowice =D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Remont C-360 Dzisiaj, 15:15
  •  

#922 Share Mlody13

Mlody13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 luty 2014 - 19:52

Remont C-360 Witam to że kopci może być przyczyną wadliwa końcówka wtrysku . Bynajmniej ja tak miałem w swojej c-360. a odnośnie tego stukania to po remoncie powinno się chyba zawory regulować po przepracowaniu bodajże 100 mtg. :)

#923 Share Norbi03

Norbi03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 luty 2014 - 20:15

Remont C-360 Zawory wyregulowaliśmy przed odpaleniem i jak na razie to nie ustawialiśmy ich jeszcze raz, ja to myslałem, że pierścienie olejowe stanęły, ale nie bierze oleju, bynajmniej nie jest to bardzo widoczne?? i siły tez jej chyba nie brakuje, nie jeździłem inną 60 więc zbytniego porównania nie mam,
a co do końcówek to co najlepiej zrobić?

Edytowany przez Norbi03, 07 luty 2014 - 20:20.

#924 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 07 luty 2014 - 21:00

Remont C-360 Jeżeli to końcówki wtrysków to najlepiej wymienić. U mnie kosztują ok 20 zł jedna + 5 zł za założenie i regulacje w SKR. Nie wiem jak tam u was jest :P
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#925 Share damianbizon

damianbizon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane

Napisany 07 luty 2014 - 21:03

Remont C-360 Jak tylko troche pojeździłeś to nie bedziesz wiedział czy bierze olej czy nie. Żeby sie o tym dowiedzieć musiał byś nim troche poorać :P
jaki jest kolor spalin ?
Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

#926 Share Norbi03

Norbi03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 luty 2014 - 23:07

Remont C-360 Orać to orałem ale nie duzo, tak ok 15ar ze 4 razy to orałem bo to był wcześniej sadek :) a kolor spalin to jak na filmiku,czarny,
a co do koncowek to jak sprawdzic czy są dobre?

#927 Share kukum

kukum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 07 luty 2014 - 23:35

Remont C-360 A tak wogule nie byla moze podrkrecana dawka na pompie? Bo 8 lat temu moglo byc tak zeby podkrecic lekko bo bedzie mocniejszy i teraz ci kopci.A jak nie to no to cisnienie na wtryskach i końcówki.

#928 Share Rasoir

Rasoir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 08 luty 2014 - 11:00

Remont C-360 Szczerze to traktory z kabinami mi się nie podobają, ale myślałem o tym. Gdybym znalazł jakąś fajną a nie drogą to pewnie bym zamontował, bo to zawsze zwiększa wartość traktora o parę stów :)

#929 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 08 luty 2014 - 11:30

Remont C-360

Nie myślałeś żeby jakąś inną mu zamontować? Choćby i używkę, np sokółkę czy czeską, idzie czasem dostać za grosze, a lepiej niż ma wiać :)

Żeby nie czasami.
Sam chętnie kupię taką Sokółkę za grosze,z tego co widzę to poniżej 1-tyś nie kupisz jeszcze taka bez szyb albo drzwi.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#930 Share rzezuch

rzezuch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 08 luty 2014 - 17:35

Remont C-360 Ja od sąsiada dorwałem za stówkę taką jak w 3p przeważnie montowali, nie ma rzeczy niemożliwych :) Działasz coś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#931 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 08 luty 2014 - 18:11

Remont C-360

Orać to orałem ale nie duzo, tak ok 15ar ze 4 razy to orałem bo to był wcześniej sadek :) a kolor spalin to jak na filmiku,czarny,
a co do koncowek to jak sprawdzic czy są dobre?

musisz wykręcić całe wtryski i sprawdzić lub zawieść do sprawdzenia na manometrze
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#932 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 08 luty 2014 - 19:34

Remont C-360 W tym silnikiu nie ma czego szuka tylko lac i ora

#933 Share Norbi03

Norbi03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 09 luty 2014 - 00:01

Remont C-360 Co do dawki to nie pamiętam czy coś było ustawiane,
A co do wtrysków to lepiej zawioze do kogoś żeby to sprawdził,
Mam do was pytanie: jak traktor chodził max 40 mtg bez oleju w pompie paliwa to mogło coś się stać?

#934 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 09 luty 2014 - 06:58

Remont C-360 pompa do roboty

#935 Share Rasoir

Rasoir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 09 luty 2014 - 10:42

Remont C-360 Właśnie dziś mi go przywieźli ;) Wręcz mnie z łóżka wyrwali ale już stoi u mnie. Jutro ściągam kabinę i zabieram się za hamulce. Rozdzielacz cieknie więc pewnie tutaj leży jeden z problemów. Pierwsze co zrobię to hamulce, potem muszę uszczelnić jeden wtryskiwacz bo cieknie i pompkę zasilającą paliwa bo również jest na niej wyciek. Następna sprawa to manetka gazu ręcznego, bo bez tego każde puszczenie nogi z pedału = zgon ;) Potem elektryka, żeby palił z przycisku a nie śrubokrętem (wymienię mu całą wiązkę na nową, stara jest zamontowana, ale wolę kupić za 80zł ze stacyjką, kierunkami i wyjściem pod przyczepę). Na koniec zostawiam kosmetykę czyli tablica rozdzielcza, wskaźniki, ew. jakieś nowe lampy no i oczywiście lakier. Taki jest plan na najbliższe tygodnie :)

#936 Share Buszmen11

Buszmen11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, wędkarstwo, kobitki:)

Napisany 09 luty 2014 - 11:11

Remont C-360 kolego tą nową instalację za 80 zł można o kant d.. potłuc. cieniutkie przewody, szkoda zakładać bo za długo nie podziała. lepiej zrób samemu nową wiązkę z grubszego kabla kupionego z metra. ten rozdzielacz od hamulców wywal jak nie potrzebujesz hamować jednym kołem wstaw w jego miejsce trójnik.

co do kabiny to czasem można wyrwać coś porządnego za nieduże pieniądze. wiosną zeszłego roku kupiłem czeską kabinkę za tysiaka, brakuje tylko szyby z tyłu.

osobiście wolałbym kupić taką 40 za te pieniądze niż 60 za drugie tyle. jakość materiału lepsza a 90% ciągnika to to samo.

#937 Share Jontek

Jontek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 luty 2014 - 12:38

Remont C-360 Ja nie mam rozdzielacza, tylko trójnik i już zdarzyło mi się zakląć z tego powodu. Ale jakbyś wyrzucał, to powiedz w które miejsce ;)
Chętnie podniosę...
Mój Ursus jak wierny pies. Gdzie stanie tam sika, znaczy miejsce zaznacza.
"Albowiem nie samym 'bynajmniej' człowiek żyje, formalnie..." - Lubię język polski i staram się go szanować.

#938 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 09 luty 2014 - 12:47

Remont C-360 A to dlaczego,mógł byś bardziej sprecyzować jakie masz problemy z powody braku rozdzielacza?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#939 Share Jontek

Jontek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 luty 2014 - 13:18

Remont C-360 Problemy to mam głównie z braku umiejętności jeżdżenia ciągnikiem. Parę dni temu wyciągałem sąsiadkę ze śniegu, i sam się zakopałem przy nawracaniu. Pewnie gdybym doskonale jeździł ciągnikiem, nie byłoby problemu, ewentualnie jakby działało zawracanie na jednym kole. W każdym razie lepiej mieć, niż nie mieć.
Mój Ursus jak wierny pies. Gdzie stanie tam sika, znaczy miejsce zaznacza.
"Albowiem nie samym 'bynajmniej' człowiek żyje, formalnie..." - Lubię język polski i staram się go szanować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#940 Share piotr89

piotr89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 09 luty 2014 - 15:31