Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remont C-360

1652 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tyj123

tyj123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 17:04

Remont C-360 a cała odbudowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Remont C-360 Dzisiaj, 03:11
  •  

#22 Share lukano

lukano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :)

Napisany 19 styczeń 2008 - 18:29

Remont C-360

krotoszyn tuleja i tloki gorzyckie. ja taki zestaw kupilem w tym roku. z firmy mahle krotoszyn

Zgodzę sie kolega bierz Krotoszyn na Gorzyckim tłoku choć THM nie są złe ale najlepsze Krotoszyn <_<
LukaszZduny ile dałeś za jeden zestaw naprawczy ?? bo chyba cos ponad 250 zł kosztuje ??? a tuleje Krotoszyn na czeskim tłoku zakładał ktos cos takiego kosztuja chyba 165 zł ???
Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

#23 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 21:43

Remont C-360 cena z wczoraj z grene komplet naprawczy Krotoszyn [tuleja,tłok,pierścienie,sworzeń] 160zł oczywiście na jedną dziure Komplet czeski 90zł

#24 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 21:44

Remont C-360 Ten czeski to w mojej 330 wytrzymał 3 lata <_<

#25 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 21:47

Remont C-360 Ja też mam w C-330 ten czeski... <_< <_<

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2008 - 21:55

Remont C-360 Ja też mam w ciapku, już 2 lata i nic się nie dzieje.... <_<

#27 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 22:36

Remont C-360 stanowczo odradzili mi brać czeski a powiedzieli tak '' ...co to za towar jak sworzeń nabijesz w tłok bez nagrzania.Ludzie co pozakładali czeskie po 1.5 roku intensywnej pracy remontowali od nowa...'' Dodam że dwóch z sprzedawców jest mechanikami więc chyba wiedzą co mówią

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2008 - 22:40

Remont C-360 My chyba natrafiliśmy na solidny wyrób, bo nic się nie dzieje... <_<

#29 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 10:48

Remont C-360 ja zaplacilem za sztuke 250 zl w hurtowni w kaliszu. w sklepie okolo 280zl. to byl najdrozszy zestaw naprawczy jaki tam spotkalem. chociaz podobno jeszcze drozsze sa do c360

#30 Share Zefirek

Zefirek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 10:51

Remont C-360 Krotoszyn komplet polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share FarmerLubuskie

FarmerLubuskie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 12:00

Remont C-360 Czyli najlepszym stosunkiem ceny do jakosći jast komplet z Krotoszyna za około 160zl.
Zamówie ten zestaw regeneracyjny przez allegro bo u nas chodzi on około 200zł na sztuke, wiec nawet sie opłaca przez neta. thx za pomoc chłopaki.

#32 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 11:15

Remont C-360 Ja dopiero co robiłem remont i wybrałem zestaw THM. Polecił mi go facet w zakładzie gdzie robiłem regeneracje głowic. Za cały zestaw dałem 500zł. W jednym sklepie oferowali jakiś zestaw zachodniej firmy to kosztował 1200zł. Taki zestaw THM jest w całości od jednego producenta i jest fabrycznie spasowany, a jak każda część bedzie z "innej parafii" to chociaż materiał może być lepszy to całość już niekoniecznie może dłużej pochodzić. Tak powiedział facet prowadzący zakład regeneracii silników uchodzący w okolicy za najlepszy.

#33 Share FarmerLubuskie

FarmerLubuskie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 14:26

Remont C-360 Ten komplet z krotoszyna jest od jednego producenta przeciesz, Czy sie myle??

#34 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 14:43

Remont C-360 Ja jak pytałem to do tulei z Krotoszyna były dołączone tłoki zetorowskie. Nie wiem jak jest gdzie indziej ale musisz sie dobrze dopytać bo w sklepie to im chodzi tylko o to żeby towar zepchnąć i zarobić. Ja kupowałem chłodnice to też sie kierowałem ceną, że im droższa tym lepsza będzie. Rok tylko wytrzymała i zaczeła cieknąć. Tragedia z tymi częściami. Wszystko trzeba sprawdzać i 100 razy o wszystko pytać.

#35 Share FarmerLubuskie

FarmerLubuskie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 15:02

Remont C-360 Dokładnie zgodze sie z toba, takie czasy ze robia na sztuki. Przekonałem sie o tym gdy robiłem kapitalny remont skrzyni begów w bizonie robiłem. Tryb do tryba niepasował, albo za duzy otwór albo za mały to zapomnieli zrobic wyciecie na Seger brak słow noralnie... jak takie cos mozna wogóle sprzedawac.
A szystko pewnie dlatego ze sklepy biora od róznych producentów karzda podzespół.
Wiec z tymi tłokami może byc podobnie... lepiej bedzie wziość od jednego producenta.

#36 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 16:00

Remont C-360 bo sa zestawy ze tylko tuleja krotoszyn a reszta czeska. jakby to byly te co w zetorze to ok. ale nie kosztowaly by tak tanio! to sa jakiej innej czeskiej firmy. ja ci mowie bierz z gorzyckimi tlokami

#37 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 16:11

Remont C-360 Jakbym miał już jakiś czs silnik po remoncie to bym mógł coś więcej powiedzieć o jakości THM, ale mam dopiero 30mth i traktor bez chłodnicy narazie stoi :angry: W każdym razie jest to najlepiej sprzedający sie zestaw. Najlepiej skontaktuj sie z jakimś mechanikiem albo nawet z kilkoma i spytaj na jakich zestawach robią remonty i czy ludzie narzekają później na jakość części. Ja tak zrobiłem i polecali mi właśnie THM. Wybór zestawów jest spory a decyzja należy do ciebie Farmer. Pozdro i udanego remontu ;)

#38 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 22:31

Remont C-360 powiem Ci tak kiedyś z Krotoszyna Mahle były naprawdę niezłe cześci, ale od jakiegoś czasu firma sypie siei już nie robi taich cześci, mój znajomy tam pracował jako kierownik produkcji i jak zobaczył co tam sierobi to odszedł z firmy. Ogólnie to gorszej jakościowo stali od jakiegoś czasu co przekałada sie na kiepskie cześci. Lepiej kupuj innej firmy niżta.
. . .

#39 Share lukano

lukano

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo :)

Napisany 22 styczeń 2008 - 12:08

Remont C-360

powiem Ci tak kiedyś z Krotoszyna Mahle były naprawdę niezłe cześci, ale od jakiegoś czasu firma sypie siei już nie robi taich cześci, mój znajomy tam pracował jako kierownik produkcji i jak zobaczył co tam sierobi to odszedł z firmy. Ogólnie to gorszej jakościowo stali od jakiegoś czasu co przekałada sie na kiepskie cześci. Lepiej kupuj innej firmy niżta.

Jeszcze chyba rok temu zestaw naprawczy z Krotoszyna miał pudełko z logo ursusa a teraz juz nie ma pamiętam jak stało na półce w Agromie i ten zestaw kosztował 165 zł. Teraz to jakieś zwykłe pudełko z logo chyba mahle. To znaczy ze te zestawy nie są juz oryginalne??
Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share maximus099

maximus099

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 21 luty 2008 - 08:04

Remont C-360 Mam ursusa c-360 i mamy z tata dylemat albo go wyremontować albo kupić jakiegoś zetorka. Wyremontować to znaczy wszystko zrobić żeby działoło jak był nowy pomalować kupić, maskę, błotniki i kabinę wyciszoną. Za 360 jak bym chciał sprzedać wezmę jakieś 10tyś. może 12 na remont mogę przeznaczyć do 10 tys czyli bym miał 20 i czy poczekać uzbierać tak do 28 i rozglądać sie za jakimś zetorem myślę tu z serii X211/X245 czy za te pieniądze coś takiego kupie bo widziałem 5211 za nawet 22tyś.

Proszę o wsze opinie ;)

Z góry dzięki :D